Arama sonuçları: *

1. corez

🔥İndirim 45.953 TL KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEDEN YENİ CİHAZ ALMA YÖNTEMİ

Bu forumdaki insanlarin cogu ogrenci yada dusuk butceli calisan arkaslarimiz . Adam ucuzdan alip ustundeki kendini ezik gorme hissiyatini kaldirma pesinde yada kaldircagini dusunen kitleden olusuyor bu adam nasil yurt disina gitsinde telefonu verip yenisini alsin 😁 keske daha basit yontemi olsa...
  2. corez

Yardım yurtdışında alışveriş

yok öyle denemedim
  3. corez

aldıgınız fimanın kargosu yoktur türkiye'ye büyük ihtimalle varsa ordan verin eger yoksa kendiniz vericeksiniz ama bu size pahalıya gelir gümrük vergiside ödeniyor
  4. corez

gönderebilirsiniz kendiniz kargo vererek = kargo parası + gümrük vergisi ödenir ben almanyadan iş yerinden her ay biri geliyor bavulunda para getiriyorum onun dısında olmuyor
  5. corez

Yurtdışından Türkiyeye aliexpress amazon gibi sitelerden sipariş verilebilirmi ?

böyle bir durum olsa insanlar türkiye'deki firmalara boyun mu egerdi , örnegin 40 euroya aldıgım be quiet türkyiede 85 euro
  6. corez

Yurtdışından Türkiyeye aliexpress amazon gibi sitelerden sipariş verilebilirmi ?

yollayamaz gümrükte takılıyor , almanyadan her ay gelen ofis arkadaşlarımız var onlar bavulunda getiriyor benim istedigim parcaları , kargoda gümrük sorunu oluyor
  7. corez

❌İndirim Bitti! EPOMAKER HEDİYELER DAĞITIYOR!!!!

ben aldım bakalım 1k vergi felan gelir gibi duruyor
  8. corez

🔥İndirim Aliexpress te 16 GB ddr5 ram 1200 TL

vergiler dahil ne kadara geliyor
Top Bottom