Arama sonuçları: *

1. H

Öneri 15k Civarı Tv Önerisi

50 İnç Toshiba Vestel Gibi Ürünlerde Panel Sorunu Çok Oluyor Bütçen Varsa 55 İnç Al Kendim Bu Sorunu Yaşadım Vestelde Garanti Tamir Etmek Yerine 55 İnç Sıfırını Verdi
  2. H

Cam mousepadlerde taban farkları ne ifade ediyor

Gamer'lar Pek Tercih Etmiyor Hissiyatı Düşürür
  3. H

Yardım GTA 5 yavaş indiriliyor

Wifi Kartın Nedir Sürücüsünü Güncelle
  4. H

Harici Grafik Kartında Görüntü Sorunu

Selamlar Dostlar Uzun Zamandır Kullanmış Olduğum Laptopda Harici Ekran Kartı (GT630M) Uzun Zamandır Böyle Bir Sorunu Var Oyun Açtığım Zaman Sesler Geliyor Ama Siyah Ekran Veriyor Ve Sistem Donuyor HWİNFO'da izleme yaptığım esnada değerler 0'a düşüyor birden Nvidia Denetim Masasında Açtığım...
  5. H

Windows 10 Format Hatası

Konuyu Hortlatıyorum Ayarlar Olması Gerektiği Gibi Sorun Çözülemedi Bilgisi Olan
  6. H

Windows 10 Format Hatası

Legacy Boot Ayarı Biosdan Mı Olucak
  7. H

Windows 10 Format Hatası

Selamın Aleyküm Arkadaşlad Elimde Bir Laptop Var Windows 7 Usb'den uefi Format Atmak İstiyorum Ancak Windows Logo Ekranında Kalıyor Format Ekranina Geçemiyorum Sorunu Nasıl Çözebilirim Birisi Harddisk Değişmem Gerektiğine Söyledi Ne Yapmalıyım
  8. H

Çözüldü✓ İntel Chipset Driverları Bulamadım

Aygıt Türü Seçmemi İstiyor En Alttaki Yazılım Cihazlarınımı Seçmeliyim İkisininde İşaretleri Aynı
  9. H

Buda Temel Sistem Aygıtı Olarak Geçiyo Biraz İnceleme Yaptım İkisininde Donanım Kimlikleri Aynı PCI\VEN_14E4&DEV_16BE&SUBSYS_05041025&REV_10 PCI\VEN_14E4&DEV_16BE&SUBSYS_05041025 PCI\VEN_14E4&DEV_16BE&CC_088000 PCI\VEN_14E4&DEV_16BE&CC_0880 Hata Bu Şekilde Cihazı
  10. H

2 Tanesinin Sorunu Kalktı Ama 1 Tanesi Hala Kaldı Onu Nasıl Çözebiliriz
  11. H

bilgisayarımda 3 Adet Driver Hatası Var Driverlarını Bulamadım Windows Kendisi Güncelleme Yapmıyor Donanım Kimlikleri PCI\VEN_14E4&DEV_16BE&SUBSYS_05041025&REV_10 PCI\VEN_8086&DEV_1C3A&SUBSYS_05041025&REV_04
Top Bottom