Arama sonuçları: *

1. X

9499 tl altı laptop önerir misiniz

Anladım teşekkür ederim
  2. X

Teşekkür ederim hocam siz hangisini önerirsiniz okul için kullanılacak
  3. X

9.499 tl altı indirimle alabileceğim bir laptop önerebilir misiniz https://ty.gl/d2v0rhmyla Aklımda bu var ama sizden de öneri almak istiyorum
  4. X

metin2 sıkıştırılmış zipi dosyaya atınca discorddan çıkış yapıyor

son zamanlarda metin2 pvp serverlere giriş yaparken zip dosyasından çıkartınca discorddan çıkış yapıyor sebebini bilen var mı
  5. X

trojan kaldırılmadı acil yardım

arkadaşlar trojan bulaştı bilgisayarıma defenderdan aratıyorum virüs çıkıyor ama kaspersky ve avastta bulunmuyor, ondan önce virüslü dosyayı sildim ama defenderda virüs ve tehdit koruması kısmında eylem gerekmiyor yazıyor basınca da fotoğraftaki gibi çıkıyor
  6. X

lenovo ideapad flex5 alınır mı

https://www.trendyol.com/lenovo/ip-flex5-intel-core-i5-1235u-8gb-512gb-ssd-w11-14-wuxga-touch-screen-laptop-82r700jetx-p-773962721?boutiqueId=61&merchantId=412540&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listelem...
  7. X

hem oyun için hem ofis için laptop

teşekkür ederim daha farklı bir öneriniz var mı peki
  8. X

hem oyun için hem ofis için laptop

25-30k aralığında sağlam bir laptop arıyorum hem oyun hem ofis için genel olarak ofisde kullanacağım. Eğer daha düşük fiyata güzel bir öneriniz varsa o da olur ağır oyunlar oynamayacağım
  9. X

Ideapad 5 tarzı diz üstü önerir misiniz

Hayır oynanmayacak iş için ve belki film tarzı şeyler için uzun ömürlü ve pili iyi olan bi şey lazım
  10. X

Ideapad 5 tarzı diz üstü önerir misiniz

Lenovo ideapad 5 tarzı dokunmatiği olan iyi bir bilgisayar önerebilir misiniz Ideapad biraz araştırdım pek önermemişler siz önerir misiniz Bütçe: 15.500 1676062888 İş ve evde kullanacağım ağır programlar kullanılmayacak
  11. X

Bluetooth kulaklık önerebilir misiniz

Tamamdır teşekkür ederim
  12. X

Kulak içi günlük kullanım için ama çok müzik dinliyorum
  13. X

Yaklaşık 2000 TL'ye kadar bütçem var ama daha ucuz olursa daha iyi olur, herhangi bir bluetooth kulaklık öneriniz var mı
  14. X

Ekran kartı için dp kablosu

max 120 hz yazıyor bana dp lazım ama ekran kartı 1.4 ekranım 1.2 destekliyor ne yapabilirim
  15. X

Ekran kartı için dp kablosu

Ekranım Asus tuf vg27vq 165hz 1080p Şuana kadar hdmi kablosu kullanıyordum ama kısa olduğu için yeni bir kablo alacaktım araştırırken hdmi 165 hz desteklemiyormuş ekranımda 1 adet hdmi 2.0 desteği 1 adet de 1.2 dp desteği var dp kablosu alacağım ama ekran kartımın desteklediği dp 1.4 ne yapmam...
  16. X

ekran kartı tam güçte çalışıyor

bazen oyunlarda 100% çalışıyor bazen ise 30% da çalışıyor ve 100% de çalışırsa 68 derece civarı oluyor gtx 1660 super gaming x ekran kartım var valorantta bazen 100% de çalışıyor sorun mu
  17. X

Ekran kartım sorunlu mu

Sinerji bilgisayardan sinerji warrior aldım ekran kartım msi gtx 1660s gaming x 12 gün oldu elime geçeli ve 2 gün önce coil whine sorununh farkettim bugün de valorantı açtığımda normalde ekran kartını 40% 50% civarında kullanırken 90% 100% arasında kullanıyodu 60° civarına çıktı normalde 50...
  18. X

Mng kargo rezilliği ne yapmam gerek

Sinerjiden bir hazır sistem aldım 5 gün içerisinde kargoda diyip 9 günde gönderdiler yetmedi mng kargo bu sabah mesaj attı kargonuz teslim edilmek üzere dağitıma çıkmıştır diye ama gelmedi şimdi bayram sonuna kadar beklemek zorunda mıyım
  19. X

Sinerji hazır sistem aldım bekliyorum

Geçen hafta bayram öncesinde getirtebilmek için sinerjiden sistem aldım 5 iş günü içerisinde kargo dediler araya hafta sonu girdi bugün 6. İş günü hala kargoya vermediler geçen hafta pazartesi siparis ettim ki bayramdan önce elime ulassin ama hala kargoda değil iptal ettirmeyi düşünüyorum cayma...
  20. X

hangi redragon daha iyi olur

teşekkürler öneriniz için
Top Bottom