Arama sonuçları: *

1. V

Başka bir hard disk takınca windows boot etmiyor

Hard diske yeni sata kablosu taktım ssdnin kablosunu hiç ellemedim
  2. V

Bilgisayara HDD yi takınca biosta görüyor biosta windows kurulu ssd gözükmüyor
  3. V

Akrabamdan bir tane hard disk aldım usb aparatı ile bağlayınca görünüyor ama sata ile bağlayınca windowsu boot etmiyor ve biosta ssd gözükmüyor sadece taktığım hard disk gözüküyor depolama yerim kalmadığı için hard diski takmak zorundayım yardım ederseniz sevinirim.
  4. V

4000 tl anakart işlemci ram tavsiyesi

anakartı ikinci el almak istemiyorum ama 2300tlye bulmustum sanırım r5 5500 1664867780 https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzentm-5-5500-3-6ghz-turbo-4-2ghz-6-core-12-threads-16mb-cache-am4-islemci.html?ref=akakce&v=1.6.9
  5. V

4000 tl anakart işlemci ram tavsiyesi

bilgisayarımı geliştireceğim çok ağır oyunlar oynamıyorum (en fazla csgo) oyunda işlemci kullanım yüzdesi yüksek olmazsa yetiyor 4000 tl bütçem var biraz daha arttırabilirim anakart ram ve işlemci almam gerekiyor benim aklımda bunlar vardı...
  6. V

Türk telekom ping değeri çok yüksek

modemim yeni bir sürü modem değiştirdim ama fayda yok arıyorum arıza kaydı oluşturmuyorlar
  7. V

evet adsl 8 mbps kablolu bağlanıyorum
  8. V

türk telekom kullanıcısıyım altyapım 8mbps olarak gözüküyor download upload değerim gayet normal ama ping değerim hiç stabil değil evde tek iken kablolu bağlantıda oyunlarda 7000e kadar çıkıyor anlık türk telekomu aradığım da ise bana ping değeri için bizim yapabileceğimiz bişey yok o sizin...
  9. V

Hangi RX 6500 XT modeli alınır?

RX 6500 XT alacağım hangi modeli tercih etmeliyim benim aklımda görüntüsünden dolayı sapphire var yardımcı olursanız sevinirim.
  10. V

3500-4000 tl arası ekran kartı önerisi

değiştiricem yakın zamanda
  11. V

siz alıcak olsanız hangisini alırdınız peki 1659092981 bence sapphire yerine msi alınabilir
  12. V

tamam teşekkürler ama yinede ben tavsiyelerinizi bekliyorum 1659092068 maalesef bulamadım istediğim fiyat aralığında
  13. V

belirttiğim fiyatlar arasında ekran kartı arıyorum sıfır olarak rx 6500 xt var şuan aklımda ikinci el olarak ise gtx 1060-1070 düşünüyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
  14. V

Phasmophobia açılmama sorunu

Oyunu yeni yükledim fakat oyunu açtığımda baştaki yazılar gösterdikten sonra küçük ekranda unity'le ilgili yükleme yapıyor sonra bir anda kapanıyor. Dosyaları doğruladım fakat hata hala devam ediyor.
  15. V

Bilgisayar oyunlarda anlık takılıyor

tamam deneyeceğim teşekkür ederim
  16. V

bunu yapmıştım yaptıktan bir süre sonra yine aynı hatayı verdi
  17. V

bilgisayarım oyunlarda anlık takılmaya başladı vsync açmadan çoğu oyunu oynayamıyorum çok fazla takılıyor sağ alttan sürücüyü açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum minecraft çok fazla oluyor bu takılma ama fpsim 140lara kadar çıkıyor yardım ederseniz sevinirim
  18. V

GTA V sesler ile birlikte takılıyor oyun kapanıyor ve hata veriyor

gta5 açtıktan 10 dakika sonra bir anda takılıyor seslerde aynı şekilde 1-2 dakika sonra oyun kapanıyor ve bu hatayı veriyor: arkaplanda hiç bişey açık değilken yapıyor sadece rockstar games launcher açık ilk kez yapmaya başladı ve minecraft açınca etrafa bakarken takılarak bakıyor dpi anlık...
  19. V

Oyun yüklemeye başlattığımda bilgisayar mavi ekran atıyor.

Lol indirmek için launcheri indirdim açtığım zaman kur tuşuna bastığım gibi mouse takılıyor ve mavi ekran veriyor. Bilgisayarı tekrar açıp lolü açtığım zaman yine mavi ekran veriyor. Yardım ederseniz sevinirim.
  20. V

Paylaşılan GPU belleği nedir?

Arkadaşlar ilkkez gördüm bunu burda nedir yardımcı olacak var mı ?
Top Bottom