Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

5000TL Bütçem var. Monitör lazım

Dostlar başlıkta belirttim. Oyun oynanacak bu kadar. Teşekkür ederim şimdiden.
  2. Berk Atmaca

18 Yaş altı birine kayganlaştırıcı veyahut prezervatif satılır mı?

Rahat davran veriyorlar. 17 yasındayken 172'ydim cok rahat alıyordum. Kimlik sorarsa baska yere git
  3. Berk Atmaca

Kilo alamama problemim var spora başlamayı düşünüyorum ne yapmam lazim

Büyütülmüyor mu yazmışım dostum birdaha okur musun rica etsem.
  4. Berk Atmaca

Kilo alamama problemim var spora başlamayı düşünüyorum ne yapmam lazim

Denendi olmadı. Üzgünüm. İştah kapatıyor bide. Konuya gelirsek bende aynı sorundan şikayetçiydim ama spor yapınca bir şekilde alıyorum kilo. Zayıfsan, iştahın yoktur benim gibi ya da porsiyonların küçüktür. Porsiyonlarını büyütmen lazım ki bu biz zayıflar için çok zor. Bazı zeki arkadaşlarımız...
  5. Berk Atmaca

NFS undreground nerden bulabilirim ?

Var hocam. Yaptığınız zaten olması gereken bir şey. Özelden size linki aldığım yer ile atıyorum. İndirip indirmemek tabii ki size kalmış.
  6. Berk Atmaca

NFS undreground nerden bulabilirim ?

Orjinal bulamazsın anca crackli var. Bende dosyaları var istersen sıkıştırıp atıyım sana. 1725403399 Link var bide indirdiğim yer. Özelden atabilirim. Crack paylaşım yasak olduğu için direkt atmak istemiyorum.
  7. Berk Atmaca

Çözüldü✓ Frisby psu alınır mı??

Alınmaz. Kalitesiz bir güç kaynağı. O yüzden fiyat ucuz.
  8. Berk Atmaca

300₺'ye iPhone Önerisi

Mersinde varsa senin oturduğun bölgede de vardır diye düşünüyorum. Sarı sitede mutlaka vardır. Mersinde de bit pazarı yok. Yani şu istanbuldaki gibi bit pazarları kurulmuyor.
  9. Berk Atmaca

300₺'ye iPhone Önerisi

Bulursan iphone 5s falan 2. elde satılıyordu mersinde. Bataryası mualla... 1725059326 ya da ilk SE modeli. Görünüş 5 donanım 6.
  10. Berk Atmaca

Yardım Honda CB125F alınır mı?

CB'ler düşündüğün kadar kaliteli değil. Yani bir honda kalitesi yok o motorlarda ama iyiler. Benzer fiyatlarda YBR var.
  11. Berk Atmaca

Parçaları Drift L'den ucuz valla :d 1724347054 Bütçe varsa girmesin hocam. Parçaları pahalı kalıyor.
  12. Berk Atmaca

Yamaha YBR 125 öneririm. Daha sağlam makine. Ben drift l aldım memnunum ama bir Yamaha YBR değil mesela.
  13. Berk Atmaca

Mercedes A180 mi Golf mü?

Aman hocam demeyin hemen gaza geliyor zaten
  14. Berk Atmaca

Bakalım araştırıyoruz işte. Son söz pederin tabiiki maalesef.
  15. Berk Atmaca

Bütçe konunun ilk mesajında yazıyor hocam. Çevremde bulduğum modellerin yılları 2014-2015 civarı. Eski mi yeni mi bilmiyorum ama pederin nutku tutuldu görünce arabayı. Hocam iş yerinde birinde bundan varmış almazmış diyor :d Adamı sevmiyorum gidip bindiği arabayı almam diyor. Tipini sevmedim...
  16. Berk Atmaca

Gösterim bakim bi ne dicek
  17. Berk Atmaca

Hocam bakalım artık araştırıyorum. Şimdi de leonlara bakıyor peder. Anlamadım gitti. 1724273674 Yok hocam bende dedim yüksek güzel bişi alalım diye istemiyor.
  18. Berk Atmaca

Niye algılamaayım hocam fikir alıyorum herkesten. Herkesin fikri değerli benim için. Ben pedere şöyle böyle diye anlatıcam gerisi pedere kalmış yani gidip ikisi yerine tofaşda alabilir fazla para gitmesin diye. Niyetlendik, bütçe o civarlarda bende araştırmasını yapıyorum işte. En hayırlısı...
  19. Berk Atmaca

ağırdır derken tam olarak neyi kast ediyorsunuz anlamadım. O fiyat bandında şehrimizde 2020 model golfler var kmleri hemen hemen aynı gidiyor. (düzeltme: varmış yanlış hatırlıyormuşum) 1724273344 Hocam alıcaz arabayı sonra satarlar mı satmazlar mı beni çok ilgilendirmiyor vallahi. Ben sadece...
  20. Berk Atmaca

Anladım hocam. İçim ısındı benimde Mercedese ama çok kararsız kaldım. Benim tek kriterim şu sanayiye git gel çok yapar mıyız? Alacağımız fiyat bandı 900k hadi 950k olsun. Bu fiyata cidden değer mi? Benim peder BMW ve Mercedes istiyor sanırım. Bu yaştan sonra kaliteli arabaya binerim diyor. Bende...
Top Bottom