Arama sonuçları: *

1. Jimmy Hopkins

Red Bull Redbull Enerji Içeceği 250 Ml Original X 12 Adet 149 TL

Site hiç güven vermedi. 24 adetini 425'e satıyorlar 12'li 150. Çok saçma bence. :D
  2. Jimmy Hopkins

Lenovo Legion R25i-30 Panel Testi 🔥

Y27-20 modeline de test bekliyoruz hocam.
  3. Jimmy Hopkins

Sistemim kaç tl eder

Parça kalitesi ortalama bir kalitede olduğu için 9-10K civarına gidebilir.
  4. Jimmy Hopkins

Çözüldü✓ 240Hz Monitör 60Hz hissi veriyor

Adaptörü ön porta takıp, Steelseries Engine’den Polling Rate değerini 1000’den 700’e düşürdüm düzeldi. Bugün tekrardan bi 1000’e çektim şuanlık bir sorun yok eğer tekrardan olursa 700’de kullanmayı düşünüyorum.
  5. Jimmy Hopkins

Garip bir şekilde evet. Zaten Fps ve sıcaklık değerlerim normaldi. Bundan dolayı bu sorunlar bana çok garip gelmişti. Mesela CS2’de sağa sola çevirince 60hz gibi geliyordu, sorun tamamen mouse frekansı ile alakalıymış bende çok şaşırdım.
  6. Jimmy Hopkins

Hocam cevap vermeye bile değmez diye ben cevap vermemiştim dün bu profesöre, ağzınıza sağlık. Arkadaş her konuda 128Gb üstü SSD almanın mantıksız olduğunu, her oyunu sil yükle yapmanın mantıklı olduğunu savunan bu arkadaşa kelimeler kifayetsiz kalır. Yine de ağzına sağlık hocam, teşekkürler...
  7. Jimmy Hopkins

Evet hocam bende kaç senedir kablosuz mouse kullanıyorum ilk defa yaşadım böyle bir şey. Bilgi için teşekkür ederim.
  8. Jimmy Hopkins

Öneri için teşekkür ederim. 1709771106 Hocam saçma dediniz fakat çözümü sizin sayenizde buldum. Sorun tamamen mouse ile alakalıymış. Siz bunu dedikten sonra kablolu bir mouse ile denedim ve sorunun mouse ile alakalı olduğunu öğrendim. Hatta asıl bu çok saçma gelebilir ama Rival 650’nin Dongle’ı...
  9. Jimmy Hopkins

Steelseries Rival 650 Wireless kullanıyorum hocam. Bu modelde ayarlanıyor mu hiçbir fikrim yok yine de araştırıp deneyeceğim, teşekkür ederim bilgi için.
  10. Jimmy Hopkins

İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim hocam. Sanırsam monitör garantiye gidecek gibi duruyor. Teşekkür ederim tekrardan.
  11. Jimmy Hopkins

Hocam driverı kurdum ve resetledim sistemi. İlk açtığımda tekrardan 60hz hissi verdi 5 dakika sonra tekrar baktığımda şuanda sadece titreme hissiyatı alıyorum. Driverı kurduğumda o 60Hz hissi gitti. Ama masaüstünde bir simgeyi hareket ettirdiğimde titreme söz konusu.
  12. Jimmy Hopkins

MSI Afterburner kullanmıyorum.
  13. Jimmy Hopkins

Evet hocam testlerde bir sorun gözükmüyor. 1709662921 Hocam monitörü ilk aldığımda kendi görüntü kablosu ile kullanıyordum. 1-2 hafta öyle kullandıktan sonra hafif bir dalgalanma oldu bende hemen gidip Paugge Vesa sertifikalı DP 1.4 kablo alıp değiştirdim. Kabloyu aldığımda bir sorun yoktu...
  14. Jimmy Hopkins

İki monitörde de tepki süresini en hızlı ayar yapmıştım geçen fakat bir değişiklik yok.
  15. Jimmy Hopkins

Hocam kablo değişikliği de yaptım. İki monitöre de Paugge Vesa Sertifikalı 1.4 DP kablo alıp takmıştım fakat sorun tekrardan aynı.
  16. Jimmy Hopkins

Evet hocam üstte de belirttiğim gibi her bilgisayarı açtığımda kontrol ediyorum belki değişiyordur diye ama iki monitöründe Hz değeri ayar olarak normal. 1709661950 Tam olarak nasıl ayarlayacağım hocam? NVIDIA'dan da 240Hz'e çekiyorum Windows'dan da. Ve monitörün kendi ayarlarına girdiğimde...
  17. Jimmy Hopkins

Yok hocam neredeyse her bilgisayarı açtığımda kontrol ediyorum. İki monitöründe Hz değerleri ayar olarak normal gözüküyor.
  18. Jimmy Hopkins

Dostlar selamlar. 2K 240Hz monitör ve FHD 165Hz monitörüm mevcut. Bir süredir iki mönitörde de masaüstünde, oyunlarda ve uygulamalarda bir kasma/titreme görüntüsü alıyorum. Her iki monitörde de hiçbir şekilde akıcı bir hissiyat alamıyorum. Kullandığım 2 mönitörde görüntüde 60Hz hissi veriyor...
  19. Jimmy Hopkins

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Xbox 9. nesil girer mi bu hafta acaba?
  20. Jimmy Hopkins

R7 7800X3D RTX 4070 Ti sistemin sigorta attıktan sonra performans düşüklüğü

Hava sirkülasyonu harika denilebilir. Kablolama işinde de Game Garaj önde gelen markalardan birisidir.
Top Bottom