Arama sonuçları: *

1. A

Amd ekran kartında Nvidia Yazılımı

Amd ekran kartı kullanıyorum fakat denetim masasında Nvidia PhysX olduğu gözüküyor yani silmem gerekiyor mu?
  2. A

Bilgisayari günde 8 saat açık bıraksam ömrü kısalır mı?

Bana cevap verenlere çok teşekkür ederim.
  3. A

kanka bilgisayar lari çok bilmiyorum ilk defa aldım..
  4. A

Merhaba arkadaşlar, bilgisayari günde 8 saat açık bıraksam masaüstünde bilgisayardaki parçalarin ömrü azalır mı?
  5. A

Oyun alabileceğim yasal güvenilir siteler

Arkadaşlar yasal uygun hesap çalınmayacak güvenilir site önerilerinizi bekliyorum steam ve epicgame hariç
  6. A

Oyuncustore güvenilir mi

merhaba arkadaşlar oyuncustore'de böyle bir paket var https://oyuncustore.net/urun/oyuncu-kapsulu/#reviews güvenilir mi nasıl oyunlar çıkıyor genelde?
  7. A

Ekranım Kapanıp duruyor

Merhaba arkadaşlar Lg gn650 ekranım kendi kendine kapanıp açılıyor arada bir böyle yapıyor itopyadan yeni aldım pc ve ekranı, windows deneme sürümü bu arada
  8. A

Bu fiyatlar neden bu kadar ucuz?

Merhaba arkadaşlar, steamda misal 300 TL olan oyun bazı oyun sitelerinde 30 TL gibi çok uygun fiyata veriliyor, bu siteler güvenilir mi yasal olmayarak mı satıyorlar neden bu kadar ucuz ? oyun alınır mı bu sitelerden
  9. A

İtopyadan yeni PC aldım ama açamadım

dp kablosu var ve onu kullanıyorum bios acılmıyor vede
  10. A

ekran kartında ışık yanıyor, i5 11 nesil rt 6600 xt, LG 24GN650 monitör
  11. A

no signal entering the power saving mode shortly an incorrect displayport version setting will cause the screen to be blank if the vsss
  12. A

Pc yi yeni aldım ekranda hatalar alıyorum neyden kaynaklanıyor acaba monıtor, ekran kartı, ram çalısıyor
  13. A

İtopya'daki sistemlerde windows kurulu mu?

pc aldım ama farklı hatalar veriyor ekranda ne yapmam lazım 1656164807 pc aldım ama farklı hatalar veriyor ekranda ne yapmam lazım
  14. A

İtopya'daki sistemlerde windows kurulu mu?

İtopya hazır sistemlerde windows kurulu mu geliyor
  15. A

Hazır sistem Bilgisayar açılmıyor

Merhaba arkadaşlar İtopyadan hazır sistem pc aldım windows kurulumlu mu geldi bilmiyorum, bios güncellemesi mi yapacağız bilmiyorum ekranda şöyle bir yazı var entering the power saving mode shortly ne yapmalıyız
  16. A

Birazdan Alacağım ama Hangisi?

Merhaba arkadaşlar birazdan alacağım hangisini almalıyım yardımcı olur musunuz https://www.vatanbilgisayar.com/lg-24-24gn600-b-ultragear-full-hd-1ms-144hz-g-sync-freesync-oyuncu-monitor.html...
  17. A

24 inç 144 hz monitör önerisi

2.7 k bütçe var önerilerinizi beklıyorum
  18. A

Intel Core i5 11400F/ASUS ROG STRIX Radeon RX 6600 XT OC 8GB 14K alınır mı

https://www.itopya.com/bbl-aimdll_h19707#kategori_10 14 K YA ALINIR MI
  19. A

13.5 K HAZIR SİSTEM TAVSİYESİ

psu kötü diyorlar
Top Bottom