Arama sonuçları: *

• Users: Mertdvrim
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mertdvrim

Mad 6600 hangi yazılımı kullanmalıyım

Arkadaşalar amd 6600 ve 5600 16 gb ram 3000 mhz ramlı bilgisayarım var eskiden btf 2042 oynuyordum ama şuan güncellemelerden yaptığım yazılımdan dolayı en düşük ayarlarda bile kasıyor acayip çok 6600 de stbail bir yazılım varmı hangisi Yüklü olan 24.1.1 yüklü
  2. Mertdvrim

Şirket nasıl açılır bilen

Arkadaşlae ben trendyolda vs satış yapmak istiyorum şirket açmak istiyorum ne kadara şirket açılıyor bşr yerde 15 k diyor bir yerde 50 k
  3. Mertdvrim

Ticarete atılmak için önemli sorularım var

Arkadaşlar ticarete atılmaya karar verdim az bir bütçeylede olsa falat bir ürünü toptan almak istiyorum istoç diyorlar orda aklınıza gelecek her ürün mevcut mudur toplu alınca gerçekten uygun mudur bilenleriniz varsa yardım edebilir mi
  4. Mertdvrim

Saat hakkında sağlam bilgisi olanlar toplaan

Arkadaşlar merhaba bir sorum olucak daha öncelerdende saat kıllanıyorum ama hiç merak etmedim fotoğrafı koyduğum işaret attığım yerlerin amacı ne neyi gösteriyor hangisi ne için bilen varmı Not : hepsi aktif çalışıyor
  5. Mertdvrim

Fc 24 ultimate kadro yorumu

Fc24 kadrom nasıl sizce arkadaşlar defansa falan takviye gerekiyor mu fikriniz nedir ?
  6. Mertdvrim

Ea fc 24 te arkadaşlar ikon sandığı yapılmıyor

Ps5 üzerinden oynuyorum ikon sandığı yapılmıyor 10.30 dan beri sizdede aynı mı ulimate sunucu hatası diyip atıyor ultimate’ten
  7. Mertdvrim

Oyun odam hakkında öneri

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba kendimce bir oda yaptım sizce eksiği gediği yapılabilcek bir olay varmı tavsiye almak için konuyu açıyorum
  8. Mertdvrim

Fc24 ön direk oyuncu problemi

Arkadaşlar fc24 te havavı olan forvettim kotnerlerde normalde hep ön direkte dururdu gol atardım artık barcolla oyuncusu ön direkte duruyor neden lewa ön direkte durmuyor yada nasıl ön dşreğe alabilirim bilen varmı ?
  9. Mertdvrim

Fc24 gelen etkinlik hakkında

Arkadaşlar bu görevi nasıl gecicem
  10. Mertdvrim

Fc24 oyuncu dizilişi ayarlama nasıl olur

Arkadaşlar fc24 te ps5 te şu kadrodaki oyuncuları ben kafama göre dizmek istiyorum nasıl yapıcam bulamadım hangi tuş yardım edermisinz
  11. Mertdvrim

Cal of duty modern warfamr

Arkadaşlar bu oyunu aldım fakat benden hesap istiyor daha öncelerde call of duty online hesabını girdim oynadığım fakst ben bunu hikayeli call of duty sanıyordum bu sadece onlinesi mi bilen varmı hikayesi yokmu bunun 1715867899 İndir diyincede böyle oluyor hangisini imdiricez
  12. Mertdvrim

Ps5 slim hakkında bilgi

Arkadaşlar ps5 slim cd li biliyorsunuz ki onu aldığında illa cd mi almak lazım yoksa dijital versiyonu gibi cd li versiyonunada dijitalden oyun alabiliyor musun ? Cd ler pahalı indirime girmiyorlar çünkü
  13. Mertdvrim

Fc24e ortak arıyorum

Arkadaşlar tek oynamaktan sıkıldım ve varsa iyi oynadığını düşünen takımı iyi olan fc24 ü beraber oymayalım 2 kişi 1 takımı klasman yükseltelim geçen sezon sn fazla 4.. klasmana kadar çıkabildim tek başıma ama artık yeni kan lazım oyunuma yükselme için ps5 sahibiyim ps4 olanlar boşuna yazmasın...
  14. Mertdvrim

Tv den netfilixe giremiyorum

Arkadaşlar evdeki tv netfilixe girmiyor bunu nasıl çözerim ?
  15. Mertdvrim

Mobil online yarış oyunu

Arkadaşlar arkadaşımla beraber oynayabilceğim mobilden araba oyunu varmı gerçek insanlarla oynayabileceğimiz online araba yapıp gösteriş yapılam tarz oyunlar 1 tane vardı ama oyunu bulamıyorum maalesef
  16. Mertdvrim

Ps5 hangi ülke üretimi

Arkadaşlar kurumsal firmadan ailem EVDİZ den ps5 almış ben askerdeyken kutudsn tek kol çıkmış ve fişi değişik bu hangi ülkenin acaba ?
  17. Mertdvrim

Bu laptop cs 2 oynatır mı ?

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad1-amd-ryzen-3-7320u-8gb-256gb-ssd-dos-15-6-cloud-grey-laptop-lenovo-turkiye-garantili-p-744554281?channelId=1&boutiqueId=61&merchantId=110963&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_tracker_limit=999999999&adjust_campaign=product_free&utm_source=share&utm_medium=pro...
  18. Mertdvrim

Ps5 lerde ekran ksrtı varmı ?

Arkadaşlar merak ettiğim konu şu ps5 im var 120 hz 4 k da falan müthiş güzel bir tv ile harika oyun deneyimi yaşatıyor kasmadan donmadan bunun içindeki işlemci falan sanırım amd yanlış arsştırmadıysam bunların içinde ekran kartı vs varmı ? Varsada nvdia dsn hangi karta rakip bilen varmı ? Yada...
  19. Mertdvrim

Fc 24 ultimate takımım sizce yeterli mi ?

Arkadaşlar fc24 deki takımım sizce nasıl nasıl ? Kimya 33/33
  20. Mertdvrim

Ps5 spiderman oyunu hakkında

Arkadaşlar bu iki oyunun arasında fark varmı ? Yakın tarihli çıkmış ikiside 270 tl tl olanı alıp oynamayı düşünüyorum güzelmi grafikleri vs sistemim ps5 ve 4 K tv yıllık paketimi yükseltince pahalı olan spidermanıda alıcam şimdilik oynanışı vs güzel mi ? Be ikisinin farkı varmı
Top Bottom