Arama sonuçları: *

1. cornlov

İnternet kablosu önerisi

İnternet hızın neydi bu arada, cat5 de işini görür. Burada önemli olan 23 awg değerinde olması. Kısaca kablo kalın oluyor. Böylece daha uzak mesafeye minimum kayıpla sinyali ulaştırıyor
  2. cornlov

İnternet kablosu önerisi

Cat kablosu önerisi istiyorsun sanırım. 23 AWG değerinde herhangi bir cat6 kablosu alabilirsin.
  3. cornlov

VATAN BİLGİSAYAR ÜRÜN İADE GARANTİ SORUNU YARDIM

Parayı almayı kabul etme dostum. Muadil veya mislini alabilirsin dediğim gibi. Tüketici haken heyetine gitmen lazım. Yoksa verecekleri para ile zaten monitor alamayacaksın
  4. cornlov

VATAN BİLGİSAYAR ÜRÜN İADE GARANTİ SORUNU YARDIM

Tüketici seçimlik hakkını kullanmak istediğini söyle. Ürünün ayıpsız misli ile değişimini istediğini belirt. Ürünün bir üst versiyonunu bul. Tüketici hakem heyetine ver. Muhtemelen kazanırsın. 6 ay civarı sürer ama.
  5. cornlov

Vantilatör hakkında soru

Gece vantilatör bozuldu, pervane hiç dönmedi. Motoru söktüm. Evde makine yağı-gres yağı vs yoktu. Motorun rulmanı gibi bir yer var oraya 2 damla ayçiçek yağı damlattım, pervane metalini çevirdim dönmeye başladı Şuan vantilatör düzeldi, çalışıyor. Sizce bir problem olur mu?
  6. cornlov

Diş macunu ve. Diş fırçası oneriniz var mi

Oral b pro expert, Sensodyne beyazlatıcı olmayan herhangi biri.
  7. cornlov

PSU takınca şalter attı

Sen sanırım prize psu kablosunu önce takmışsın. Sonra da kasaya fişe takılı kabloyu mu taktın? Eğer böyleyse, fişten kabloyu çek. Önce kasaya tam oturt psu kablosunu. Sonra prize tak. Bakalım atacak mı yine.
  8. cornlov

PSU takınca şalter attı

Psu kablosunu tam oturttuğuna emin misin? Kasayı taktığın priz nasıl ?
  9. cornlov

Akım korumalı priz önerisi

Tunçmatik aldım ben "powersurge5" Tavsiye ederim malzeme kalitesi güzel
  10. cornlov

Msi mag100a rgb kapatma

O kasada sabit yanan rgb var. Onu kapatamıyorsun. Tek çaren fanları komple değiştirmek. Ve o gördüğün tuş "a" modelde işe yaramıyor. "R" modelde işe yarıyor.
  11. cornlov

Kardeşimin oyun oynamasını nasıl engellerim

Oynadığı oyunlar nedir?
  12. cornlov

Düşük sistem online oyun önerisi

Ücretsiz sunucularında oynayabilirsin
  13. cornlov

Benim ilgimi çekmiyor. Metin2'de geçen hafta yeni sunucu açıldı. Aylık 60 lira falan verilerek oynanıyor. Daha önce oynadıysan metin2 öneririm.
  14. cornlov

Wizard101 4story Metin2 Paladins Nostale Drakensang online Smite
  15. cornlov

🔥İndirim Pazarama 125TL İndirim!

Temsilciye bağlanır uğraşırdım ben bu arada,
  16. cornlov

Daha önce alışveriş yapmışmıydın?
  17. cornlov

Yardım S-Link Akım korumalı priz alınır mı?

Bozulduğunda, takılı cihazlara zarar verdi mi?
  18. cornlov

350 1724181497 Rica ederim :peepokalp:
  19. cornlov

Kodu sepette yazmanız gerekiyor Sepete alacağın ürünü ekle, sonra sepete gel yukarıdaki yerden kodu yazıp deneyin
  20. cornlov

Aynı kart olmaz sanal kart açın öyle yapabilirsin muhtemelen 1724177431 Aldığın ürün nedir
Top Bottom