Arama sonuçları: *

• Users: royys
  • Order by date
  1. royys

MSI Pro H610M-B DDR4 uyumlu soğutucu önerisi

Bu anakarta uyumlu stok fan yerine soğutucu önerisi olan var mı? Soket lga 1700 İşlemci 12th gen i5-12400F.
  2. royys

İnternet bağlantım kopuyor ama dc de konuşuyorum.

Artık çıldırma evresindeyim :D
  3. royys

İnternet bağlantım kopuyor ama dc de konuşuyorum.

İnternet bi anda gidiyor bütün bağlı telefonlardan filan ama ben pc de Discordtan konuşabiliyorum. Bu nasıl olabilir ? 3 gündür sürekli kesilmeler yaşanıyor. Wifi üzerinde ünlem işareti çıkıyor. Modeme res attıktan sonra 3 saat geçiyor ve tekrar aynı şey oluyor. Ne yapmam gerekiyor.
  4. royys

Şu saycağım dizilerden hangisi sarar?

Türk dizisi izlemek istiyorsan Şahsiyet i önerebilirim izlemediysen
  5. royys

İtopya iadeli ürün olayı

Zaten kesin almalısın demiyorum itopya dışı farkli mağazalarda yok mu ürün
  6. royys

İtopya iadeli ürün olayı

Hocam sizin dediğiniz model muhtemelen G24F arkadaşın bahsettiği modelin bi alt modeli ve gerçekten sorunlu bir model fakat G24F2 de sorunlari çözmüşler yaklasık 3 aydir kullaniyorum bir probleme rastlamadim.
  7. royys

İtopya iadeli ürün olayı

Gece yükleyebilirim şu an çalışıyorum buraya atarim
  8. royys

İtopya iadeli ürün olayı

Aynı ürünü kullanıyorum herhangi bir problemi yok eğer orada güç geldiyse evinde de güç gelir fakat ghosting olabilir mi bilmiyorum. Ölü piksel gibi sıkıntısı yoksa alabilirsin.
  9. royys

MSI Optix MAG245R2 vs GIGABYTE G24F

Qhd ve 27 inç gayet güzel bir monitör. Senin kullanım şeklin ve donanımın önemli nokta burada, onlari yazarsan daha çok öneride bulunabilirim.
  10. royys

MSI Optix MAG245R2 vs GIGABYTE G24F

Gigabyte bu modelinde kronik sorun var diye biliyorum fakat ben bu modelin bir üstünü yani G24F-2 olanı kullanıyorum ve çok memnunum istersen bu modeli düşün
  11. royys

Yardım Pc ilk açıldığında ekran böyle oluyor!

Onu deneyeyim birde 5 dakika sonra geciyor bu ilk acildiginda sadece böyle
  12. royys

Hayır kapatmiyorum
  13. royys

Msi optix mpg27cq2 monitörde pc ilk açıldığında ekranin alti resimde görüldüğü gibi oluyor bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  14. royys

Razer Blackshark V2 Kulaklık 1289 TL

Ses kalitesi olarak çok iyi fakat mikrofonu berbat ötesi
  15. royys

MerhabalarFifa 23 alınır mı ?

Fifa 23 270 tl ye düşmüş sizce alınır mı?
  16. royys

Wireless kulaklıkların mikrofon kalitesi neden kötü ?

Şu an piyasada ki tuzlu fiyatlı kulaklıkların incelemelerine baktım cidden 30 tl lik kulaklıkların mikrofonlari bin kat daha iyi 1669919260 Evet pc için :)
  17. royys

Wireless kulaklıkların mikrofon kalitesi neden kötü ?

Önerebileceğiniz wireless mikrofonu iyi olan bi kulaklık var mi ?
  18. royys

razer blackshark v2 aldım h.o g.o?

İade edebiliyorsan et bu parayi hak etmiyor. Mikrofon kalitesi o kadar vasat ki yani ne diyebilirim bilmiyorum. Fakat mikrofon umrumda değil diyorsan sesleri iyi veriyor basslarda kötü ama
  19. royys

Yardım Razer blackshark v2 usb discord ses sorunu

1669844499 Başka bir programdan ses kaydi aldiğimda gayet güzel ses veriyor fakat discordda çok kötü
  20. royys

Yardım Razer blackshark v2 usb discord ses sorunu

V2 modeli usb kartlı olan ses böyle çok robotik ve kötü geliyor dedi arkadaşim
Top Bottom