Arama sonuçları: *

1. Fevkelade1i

Yardım Ekran Kartım Yandı, Yeni Ekran Kartı Tavsiyesi?

Hocam, sistem alırsam DDR5'li üst seviye bir sistem kurmak istiyorum. Bir de, elimdeki anakart falan bozuk olmadığı için(inşallah), onları şimdilik yenilemek istemiyorum aslında. 15K civarında bir bütçede kalıp, sadece ekran kartı almak istiyorum şu an için.
  2. Fevkelade1i

Ensa Bilgisayar ile görüştüm, ekran kartının resmini attım. Aşırı yandığını ve kurtarılamaz olduğunu söyledi ne yazık ki... Mecbur yeni kart alacağız. 1717183885 Hocam, telefondan pek bir modele bakamadım aslında. Elimin altında pc olsa araştıracağım ama hiçbir fikrim yok şu anlık. Hadi yaa...
  3. Fevkelade1i

PC çalışır durumda iken kabloyu çıkarmadım hocam. Ekran kartına gelen güç kablosu takılı iken, pc güç almıyordu. O kabloyu çıkarınca, pc güç alıyordu ama ekrana görüntü vermiyordu. Bilgisayar tamircisine götürdüm. Ekran kartının güç kablosunu takmadan, pc'yi çalıştırdık. Ekrana görüntü gelmedi...
  4. Fevkelade1i

Teşekkür ederim hocam, bakayım. Bu konuda hiçbir bilgim yoktu.
  5. Fevkelade1i

Hatay'ds öyle bir yer yok ama sizin önerdiğiniz bir yer varsa, şansımı deneyebilirim hocam. 1717097414 Ekran kartını bu hâliyle çalıştırmayı denemek istiyorum aslında ama diğer parçalara da zarar verir diye korkuyorum. 1717097446 Sağolasın hocam, bunlara da bakayım.
  6. Fevkelade1i

Hocam, bu işlemci ile 3060ti yerine 4060ti falan kullanabilir miyim? 1717096476 Bütçem 20K ama o kadar harcamak istemiyorum açıkçası. 15K civarında kalsam mükemmel ötesi olacak.
  7. Fevkelade1i

PSU'dan gelen güç kablosunu ekran kartına taktığımda, bilgisayar çalışmıyordu. O kabloyu çıkardığımda, bilgisayar çalışıyordu ama görüntü gelmiyordu. Epey uğraştım ama ben sorunu çözemedim. Bilgisayarcıya götürdüm. Sorunu göstermek için ekran kartından kabloyu çıkardım. Güç tuşuna bastım...
  8. Fevkelade1i

Arkadaşlar, sistem özelliklerim aşağıdaki gibi. 3060ti kullanıyordum fakat bugün ekran kartı yandı. Yeni ekran kartı alacağım, ne önerirsiniz? Şu ikisini gördüm ama bunların kronik sorunu var mı, hiç bilmiyorum...
  9. Fevkelade1i

Öneri Pişmanlık Dolu Kulaklık: Corsair Void Elite

Tüm yazdıklarıma rağmen alacaksan satabilirim hocam. Kutusuna koyup kaldırdım, kullanmıyorum şu an. Ayrıntıları DM'den yazıyorum.
  10. Fevkelade1i

Hocam, ne yaptıysam çözemedim dip ses olayını. Revo Uninstaller ile iCUE uygulamasını tamamen kaldırdım. Sonnra bilgisayarı yeniden başlatıp uygulamayı yükledikten sonra kulaklığı bağladım bilgisayara, yine dip ses var. Kulaklığı pc'ye bağlamadan açıyorum, buna rağmen dip ses var ve aşırı baş...
  11. Fevkelade1i

Arkadaşlar, eğer benim gibi gaflete düşüp Corsair adına güvenerek bu kulaklığı almak isteyen varsa sakın böyle bir hatâ yapmasın. Kulaklığın tasarımı ve incelemeleri internette "çok hoş" dursa da, gerçekte hiç öyle değil. Bu yanılgıya düşüp benim gibi kulaklığı alırsanız, hayâl kırıklığından...
  12. Fevkelade1i

Çözüldü✓ CORSAIR VOID ELITE DIP SES SORUNU

Berbat, sakın alma. Elimde hem James Donkey 710 var, hem de Corsair Void Elite Beyaz kulaklığı var. Corsair, James Donkey'den daha berbat. Verdiğim paraya değmezmiş. Bin pişman oldum aldığıma, bundan sonra asla Corsair ürünlerini kullanmayacağım.
  13. Fevkelade1i

Corsair K60 Pro vs Monster Pusat K3 Pro

Ben de tam ona bakıyordum hocam. Şunu alsam mı diye ikilemde kaldım. Görselde küçük enter var ama klavye büyük enter olarak geliyor sanırım? Red switch olanı stokta yok maalesef. Silver switch nasıl, hiç bilmiyorum...
  14. Fevkelade1i

Bakıyorum da hocam, fiyat olarak 2 kat fark var aralarında. Çok zorluyor.
  15. Fevkelade1i

Tonguç Akademi'nin Dershane Kursları İyi mi?

Teşekkür ederim yorumların için hocam. Sanırım iş kişide bitiyor. Kardeşimin durumuna göre bir karar vereceğim artık.
  16. Fevkelade1i

Ben de şu an Pusat K3 Pro kullanıyorum. Klavyeden memnunum ama birden kendi kendine bozuldu. F1 sırasındaki tuşların hiçbiri çalışmıyor. Deprem zamanında garantiye de gönderemedim, öyle elimde kaldı. Yeniden aynı klavyeyi almak mı, yoksa farklı bir şey denemek mi konusunda ikilemde kaldım.
  17. Fevkelade1i

Fiziki bir dershane ya da kursa gönderme imkanımız yok hocam. Mecburen online eğitim veren bir kurs arıyorum. Ben anlatmaya vakit ayırabiliyor olsam zaten hiç almazdım. Bu çocuk deprem bölgesinde. Pandemide 2 yıl eğitim görememe üstüne, 1 yılı da depremden dolayı eğitimsiz geçti. Evde abisinin...
  18. Fevkelade1i

Hocam, bahsettiğiniz klavye şu an en ucuz 3.500₺'ye satılıyor. Sizce almaya değer mi? O kadar fazla para vermek istemiyorum ama bilemedim doğrusu.
  19. Fevkelade1i

Arkadaşlar, bu iki klavye arasında kaldım. Hangisini almalıyım sizce? Veya, bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka bir klavye var mı? Kullanacağım klavyede bilek desteği olması ve büyük enter tuşunun olması şart. Ürün 1...
  20. Fevkelade1i

Arkadaşlar, kardeşim 7. sınıfta. Seneye LGS'ye girecek. Pandemi, deprem derken derslerinden epey geride kaldı. Hatay'da şu an yüzyüze gidebileceği bir kurs da yok. Online kursları araştırırken, Tonguç Akademinin aşağıdaki dershane paketi ile karşılaştım. Daha önce katılan oldu mu, memnun...
Top Bottom