Arama sonuçları: *

1. N

Dell Lenovo Hp den hangisi

oyun yok sadece yazılım
  2. N

evet dell 140 watt mış peki bu ne kadar öenmli hepsiburadada 31 bine lenovo var dell 33 bin 2 binlik farka değermi
  3. N

0 alacağız bulabilirsem hepsiburadadan 3 ay erteleme 6 taksit var olmazsa diğer sitelere bakacağız
  4. N

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-gaming-15-fa1033nt-intel-core-i5-13500h-16gb-512gb-ssd-rtx4050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-7n9v2ea-p-HBCV000048JZ3O?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.81.9...
  5. N

Bilgisayar mühendisi için yazılımda kullanılacak laptop önerisi

yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
  6. N

peki bu bütçe konusunu zorlayacağım birde 13. nesil yapıp ekran kartında 4050 ye düşsem nasıl olur yazılımda işlemci daha önemli diyorlar
  7. N

arkadaşlar aşağıdaki linkteki ürünü düşünüyorum olumsuz olumlu ısınma ne türlü sorunları var fiyatı aşamıyoruz lenovo, hp acer gibi markadarlan öneriniz varsa atabilirmisiniz dediğim gibi maksimum limit 30 k...
  8. N

İyi Günler arkadaşlar bilgisayar mühendisliği okuyan bir arkadaşım için araştırma yapıyorum 12. nesil 3050 li i7 mi yoksa 13. nesil 4050 li i 5 mi alsak bilemedik birde düşündüğümüz laptopların soğutmasının durumunu bilmiyoruz bütçe 30 k civarı önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
Top Bottom