Arama sonuçları: *

1. T

Mühendislikte yüksek ortalama zor mu

Bu derslerin hepsi açılmıyor bunu da hatırlamak lazım itüde hepsi açılıyor derseniz bilemem
  2. T

Bilgisayar mühendisliği ve Yazılım mühendisliği farkı

Hocam haklısınız aslında konunun amacı bu değildi sonradan buraya doğru kaydı size güveniyorum konuyu uzatmaya da gerek yok iyi günler
  3. T

Hocam yani savunma sanayide çalışamaz mıyım
  4. T

Hocam bizde gömülü yazılım dersi de var bölüm seçmeli olarak o dersi seçmeyi düşünüyorum mezun olunca da oradan devam etmek gibi bir düşüncem var
  5. T

Seng mezunu çalışamaz mi hocam gömülü yazılımda
  6. T

Hocam savunma sanayide gömülü yazılım üzerine çalışmak örneğin bir roketin yön bulmasındaki yazılımını yazmak veya bir radarın gps sisteminin yazılımını yazmak veya uçaktaki bir silahın hareketlerini kontrol eden kodlarını yazmak istiyorum bir siber güvenlik veya web tasarımı gibi sadece sanal...
  7. T

Hocam Analysis of Algorithms varmış ama geri kalanlar yok zaten onlarda donanım dersi bizde olmaması normal ama bence şuanki şartlarda donanım almamamız dezavantaj değil ne de olsa hangi ceng mezunu donanımda çalışıyor ki ülkemizde hepsi yazılım mühendisi olarak çalışıyor çevremde ben ceng...
  8. T

Hocam benim üniversitemde birebir aynı matematik dersleri gösteriliyor LC AoA MM DEC dedikleriniz nedir acaba 1725894107 Teşekkürler Hocam
  9. T

Hocam matematiği biz de ileri seviyede görüyoruz aldığımız matematiğin farkı nedir 1725892350 Teşekkürler Hocam son olarak yazılım anlamında seng mezunları ceng mezunlarından pek farkı olmadığı konusunda hemfikir miyiz ( şuan ki şartlarda ) 1725892372 Ders içerikleri neredeyse aynı iki tip...
  10. T

Hocam ben gömülü yazılım robotik kodlama gibi alanlarda çalışmak istiyorum daha çok fiziksel dünyayla ilgilenmek istiyorum tabi zamanla ilgi alanım değişebilir bir seng mezunu bu alanda gelişebilir mi 1725840627 Teşekkürler Hocam 1725840778 Hocam teşekkürler her mühendislikte iş kişide bitiyor...
  11. T

Merhabalar bu sene yazılım mühendisliği kazandım ceng ve seng arasındaki farkı bilgisayar mühendisliğini donanım ( anakart işlemci gpu tasarımı üretimi vs ) + yazılım mühendisliği olarak tanımlamıştım çoğu kişide aksini iddia etmedi ve bilgisayar mühendislerinin aslında günümüz şartlarında...
  12. T

1.350.000 bütçe ile araç almayı düşünüyorum

Toyota corolla hybrid düşünür müsünüz
  13. T

Hazırlıkta A1 den başlamak

Anladım Hocam teşekkürler 1725501586 Teşekkürler Hocam 1725501657 Olabilir Hocam mesela rdr2 de çok fazla kelime çeşidi varmış b1 geçtikten sonra tekrardan oynanabilir
  14. T

Hocam c seviyesine hazırlıktan sonra kendim çalışarak kursa vs gitmeden çıkabilir miyim 1725497931 Neden Hocam
  15. T

Hocam öncelikle yazınız için teşekkürler bölümümün İngilizce ile bağlantılı olması ve okuldaki derslerin de İngilizce anlatılacağı için İngilizce seviyemi geliştirmem şart hazırlık zaten stresli olmayacağı için rahatça dersime çalışırım boşvermişlik yapmam hem sporumu hem sosyalleşmeyi hem de...
  16. T

Hocam onu da hazırlıktan sonra öğrenirim olmaz mı
  17. T

Hocam hayatım boyunca İngilizce dersini sevmedim çünkü kafam matematik ve fiziğe çalışıyordu bunların yanına bir de İngilizce dersi eklenince çalışmamayı seçiyordum ama şimdi tek ders İngilizce başka ders yok o yüzden çalışırım ilgim de var acaba c seviyesine çıkamamak dezavantaj mıdır
  18. T

bu laptop alınır mı öneri?

Hocam çok klasik ve nefret ederim bu öneriden ama masaüstü alma şansınız yok mu eğer okuduğunuz bölüme bilgisayar gerekli değilse masaüstü alın çünkü bu laptop biraz beklentileri karşılamaz gibi
  19. T

Merhabalar bu sene İngilizce bir bölüme yerleştim okulum Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi hazırlığa da a1 seviyesinden başlayacağım hazırlık okuyan tanıdıklarım hazırlık eğitiminin iyi olduğunu söylemişti ( bir arkadaş ODTÜ mezunu bir hocanın İngilizce öğretim kitabını almış o hoca da bizim...
  20. T

Çözüldü✓ 15 Bin Maks. bütceye Okul amaçlı Tablet. (Kalem dahil)

Samsung tabletleri güzel bir arkadaşımda vardı modelini unuttum ondan alıp soru çözmüştüm gayet de iyiydi
Top Bottom