Arama sonuçları: *

1. walterwhitww1

13 BİN İKİNCİ EL TELEFON

iki modelde yok :/ garantili s20 fe 13.500 pahalı mı hocam
  2. walterwhitww1

13 BİN İKİNCİ EL TELEFON

cok iyi fiyat kucuk bi sehirde yasıyorum sacma sapan fiyatlar var ikinci elde denk gelse keske alırım direkt
  3. walterwhitww1

13 BİN İKİNCİ EL TELEFON

hocam 13 civarına bulamadım hic yasadıgım sehirde se 2020 alınır mı sence 13e 93 pil saglıgı var
  4. walterwhitww1

13 BİN İKİNCİ EL TELEFON

Bu paraya ne almak mantıklı ikinci elde 4 5 ay garantili
  5. walterwhitww1

2 AYDIR AMD REZİLLİĞİ

kesinlikle öyle durum 1714894470 tamam teşekkür ederim deneyeceğim
  6. walterwhitww1

2 AYDIR AMD REZİLLİĞİ

corsair ram crucial
  7. walterwhitww1

2 AYDIR AMD REZİLLİĞİ

r5 3600 16 3200 ram 550w psu a520 anakart
  8. walterwhitww1

2 AYDIR AMD REZİLLİĞİ

1650 evet 1050 kullanan arkadasım bile dalga gecmeye basladı boyle bi ironik hal aldı
  9. walterwhitww1

2 AYDIR AMD REZİLLİĞİ

r5 3600
  10. walterwhitww1

2 AYDIR AMD REZİLLİĞİ

Amd ekran kartı ile yaşadığım mağduriyetten bahsedeceğim umarım bir çözüm bilen arkadaş vardır. Yaklaşık 2 aydır güncel driverlarda oyunlarda fps drop yaşıyorum oyunlar a kalite oyunlar değil kesinlikle. Eski driverlardan indirip kuruyorum bazı oyunlarda sorun çözülüyor bazı oyunlara...
  11. walterwhitww1

BTRecover Kullanan Var mı?

Dogechain hesabımın sifresini unuttum ama id elimde bu yazılımla sifre deneyerek giriş yapanlar var herhangi bir türkçe video bulamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  12. walterwhitww1

ANİ DROP SORUNU OLUYOR

tesekkür ederim hocam eski sürüm driverları nasıl indirebilirim
  13. walterwhitww1

ANİ DROP SORUNU OLUYOR

RX 6400
  14. walterwhitww1

ANİ DROP SORUNU OLUYOR

Arkadaslar normal sistemimde sıkıntısız oynadıgım ets forza horizon 4 gibi oyunlarda bugün drop sorunları yasamaya basladım. Sürekli drop giriyor oynanmıyor hiç. Dün iki oyunda sıkıntısız oynanıyordu. Ekran kartı ve windows guncellemeleri yaptım. Sorun ne olabilir?
  15. walterwhitww1

FM20 U19DAN FUTBOLCU CIKARMA

Beyler a takıma nasıl oyuncu cekebilirim takımımın u19undan
  16. walterwhitww1

HGS ÜCRETİ NASIL ÖDENİR

Eyvallah hocam peki banka plaka sahibinin mi olması lazim
  17. walterwhitww1

HGS ÜCRETİ NASIL ÖDENİR

Merhaba arkadaşlar hgs kayıtım yok yaşadığım şehirde gerek olmadığı için hiç kayıt olmadım. Şehir dışı git gelden hgs yatirmam lazım pttye gitmeden internet üzerinden nasıl yaptırabilirim.
  18. walterwhitww1

Oyun esnasında FIFA ve CS 2'de oyundan atıyor

Oyun oynarken atıyor. İşlemci ısısı kontrol ettim 60'ı geçmiyor ortalama. FIFA ve CS oynarken sık sık başıma geliyor. İki hafta önce RAM yükseltmesi yaptım bundan önce de atıyordu şimdi sanki daha çok. Neden kaynaklanıyor olabilir?
  19. walterwhitww1

SISTEMIM NE KADAR EDER?

Monitör klavye mouse hoparlör yani her şeyle satacağım Ryzen 5 4500 Rx 6400 16GB DDR4 3600MHZ RAM H520 REDRAGON K617 FIZZ(1K Piyasası aşağı yukari) 1080p acer Monitör Mouse hoparlör de sıradan komple ne kadar eder 1705994337 Bu arada sistemi aşağı yukarı 4 5 ay anca kullandım sıfır...
  20. walterwhitww1

1000 TL ALTI KLAVYE ÖNERİSİ

Mekanik olmasına gerek yok zaten bu paralara olan mekanikler çöp çoğu. Önceliğim full rgb güzel görünen membran klavye.
Top Bottom