Arama sonuçları: *

1. K

BİLGİSAYAR TOPLAMA TAVSİYE

Arasındaki hız farkına yıllarca ihtiyacım olmayacak 970 evo+ benim için yeterli bu yüzden tercih etmedim. Psu öneriniz var mı peki bu sistem için ?
  2. K

BİLGİSAYAR TOPLAMA TAVSİYE

Merhaba , 1-2 hafta içinde bilgisayar toplayacağım. Çevre birimleri hariç şöyle bir pc topladım görüşlerinizi veya alternatif donanımlarınızı söylerseniz sevinirim. BÜTÇE : 14000 TL Bildiğiniz uygun fiyatlı gpu satan yer varsa onu da linkleyebilirsiniz minimum rtx 3000 serisinden. Psu içinde XPG...
  3. K

JAVA STRİNG DEĞİŞKENİN İLK HARFİNİ BÜYÜK GERİ KALANLARI KÜÇÜK YAPMA

Herkese merhaba. Html den String hasta_il adında bir değişken okuyorum. Kullanıcı buraya ne girerse girsin Örn ; İsTAnbUl , ankara , MuŞ, GazianteP , İzm ir , S am sun vb. ilk harfini büyük geri kalan harflerin hepsini küçük yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz ? 1611496841 hasta_il =...
  4. K

nwme özelliği bulunmayan m2 ile 2.5" sata ssd arasındaki fark

Kasa içindeki yerden kazanmak için sata m2 alabilirsiniz direkt sokete bağlanıyor 2,5 inch sata'larda kablo bağlantısı gerekiyor. Onun dışında okuma yazmaları aynı zaten anakartınızda nvme desteği varsa kesinlikle nvme m2 tercih edin okuma yazma hızları üst düzey farkediyor.
  5. K

Bu bitkinin adını bilen ?

Teşekkürler yardımın için PlantSnap uygulaması çok işimi gördü. 1611069989 Bitkiyi Cast Iron Plant veya Aspidistra elatior adıyla aratırsanız bulabilirsiniz.
  6. K

Bu bitkinin adını bilen ?

Resimdeki bitkinin ismini söyleyebilir misiniz ? Her yaprağın gövdesi ayrı. Bitkinin çiçeği yok. EDİT : Bitkiyi Cast Iron Plant veya Aspidistra elatior adıyla aratırsanız bulabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.
  7. K

2. El bilgisayar almak mantıklı mı ?

Kişisel görüşüm elektronik cihazlarda 2.eli hiçbir zaman önermiyorum. Bahsettiğiniz oyunları kesinlikle açacaktır fiyatı da uygun. Düz 3000 tl dersin ona.
  8. K

1080p Monitörde 4K video izlemek zararlı mı?

Görüntüyü bilgisayarınız işleyebiliyor anladığım kadarıyla bir problem olmayacaktır izleyebilirsiniz. Göreceğiniz görüntü her türlü 1080p çözünürlük olacaktır.
  9. K

75hz Monitör kasma sorunu

1080p veya üzeri çözünürlükte ,grafik ayarları yüksekte oynuyorsa ekran kartı 75hz besleyemiyor olabilir. Bir oyunda grafiklerle oynayıp deneyebilirsiniz.
  10. K

PS5 için televizyon önerisi

Çalışıyorum bir yandan gelirim var yoksa nerede o para.... :D 1611002573 bu ürünü mağazada sormuştum tazeleme hızının standart (50hz) olduğunu söylemişlerdi 1611003414 3-5 tane siteden kontrol ettim tazeleme oranı standart(50hz) olarak belirtilmiş. Yarın teyit için mediamarkt ile iletişime...
  11. K

PS5 için televizyon önerisi

Selamlar. Ps5'im için TV bakıyorum önerilerinize açığım. Beklediğim özellikler; - 4k çözünürlük - 49-55 inç arası ekran boyutu - 100 Hz gerçek ekran tazeleme oranı - Smart TV olmasa da olur çok mühim değil. - Marka olarak en azından adı bilinen marka olursa iyi olur. Aklımda Samsung 55Q70T...
  12. K

15000 TL PC TOPLAMA TAVSİYESİ(ÇEVRE BİRİMLERİ HARİÇ)

Önerileriniz var mı peki ? Kasa , psu ve anakart için. Anakart ram slotu 2 olabilir 32 gb alıyorum zaten yükseltme yapmam ileride ama bluetooth ve wifi dahili olmalı.
  13. K

15000 TL PC TOPLAMA TAVSİYESİ(ÇEVRE BİRİMLERİ HARİÇ)

Selamlar monitör , klavye gibi çevre birimleri hariç 15000 TL ile kasa toplamak istiyorum. Bileşenlerin birbiri ile uyumları hakkında pek bilgim yok ve şöyle bir sistem topladım incelerseniz ve fikrinizi söylerseniz çok sevinirim.Anakart'da wifi ve bluetooth mutlaka dahili olmalı. Kasa (dahili...
Top Bottom