Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Mavi Ekran Sürekli Mavi Ekran yiyorum

kernel security check failure hatası yedim birazdan atıyorum minidump dosyasını
  2. Bulkyapanobez

Yardım Evde bilgisayar masası yapmak için öneri ve yardım

Orası sizin yeteneğinize kalmış hocam ama dediğiniz gibi masayı ya duvara sabitleyin ya da dediğim gibi bir şey yapın,ayriyeten masada kullanmayı düşündüğünüz tahta ve ayakların linkini atarsanız yardımcı olmaya çalışırım
  3. Bulkyapanobez

Format USB'sini yeni kurdum yarın tekrar format denemesi yaparım gibi 1726598684 Çok sağolun hocam tekrar bir şey olursa biraz daha başınızı ağrıtırım gibi :)
  4. Bulkyapanobez

Bakalım şuan mavi ekran yiyecek miyim bu şekilde devam edeyim duruma göre artık sar baştan yaparız.
  5. Bulkyapanobez

Hocam format atarken Ntfs.sys'den dolayı da mavi ekran yiyorum son 4 günde 5-6 kere format attım
  6. Bulkyapanobez

Hocam şuan diğer ram hata vermiyor. Galiba tek bir tanede sorun var. Garantisi devam ediyor yüksek ihtimalle gönderirim
  7. Bulkyapanobez

deneyeyim hocam tekrardan 1726596917 Şu an tek ram takılı hata aldım hocam
  8. Bulkyapanobez

Duvara yetişirlerse ve duvara attığın vida uzunsa yani köşebent sallanmıyorsa masayı sabitledikten sonra sorun olmaz diye düşünüyorum
  9. Bulkyapanobez

O şekilde olabilir, duvarın süpürgeliği engel olabilir sadece
  10. Bulkyapanobez

Kurtarmaz çünkü esneme payı bacağın uzunluğundan kaynaklanıyor X ne kadar aşağıda olursa o kadar az titreşim yapar. Ya da dediğim gibi arkadan yapacaksınız
  11. Bulkyapanobez

Üstten derken nereden nasıl olacak.
  12. Bulkyapanobez

O zaman esneme payı olacağı için kullanımı rahat olmaz. Özellikle FPS oyunlarında hızlı mouse hareket ettirdiğinde monitörde titreşimi çok rahat hissedersin 1726593551 Ya da ayakları daha geniş şekilde alman gerekir. Fakat öyle yaparsan masayı büyütmen gerekir çünkü kötü gözükür
  13. Bulkyapanobez

Tamamdır test bitsin sonuçları atayım sonra teker teker denerim 1726594871 Hocam sonuçlar nereye kayıt ediliyor? 1726595224 Sonuçlar bunlar hocam
  14. Bulkyapanobez

Bana kalırsa arka iki bacak arasına X yapılabilir hem de estetik durur.
  15. Bulkyapanobez

Hocam normalde Corsair vengeance 2x8 ve g skill ripjaws 2x8 takılıydı. Çok uzun zaman sorun çıkartmadan kullandım fakat 1 hafta önce hava soğutma aldım ve o şekilde sığmadığı için ramlerin yerini değiştim. Ondan sonra mavi ekran sorunu başladı. Fakat şuan sadece Corsairler takılı
  16. Bulkyapanobez

Evet Ntfs.sys'den dolayı da mavi ekran yiyorum. Bellek tanılama testi nedir ?
  17. Bulkyapanobez

o şekilde dik bacak alırsan masan sağa sola esner ya da yüksekliği kısaltman gerekir veya alternatif olara iki bacak arasından birbirini ve masayı sabitleyecek sekilde aşağıdan tahta parçası vidalaman gerekir. Diğer türlü yemek masası gibi sallanır.
  18. Bulkyapanobez

https://drive.google.com/file/d/1Rz5dqXgRUkSi3DBK1V-F5N9dYE1iD-FQ/view?usp=sharing en son güncel minidump dosyam @KYTECHNGAMING
  19. Bulkyapanobez

Üstekinin profil fotoğrafını eleştirme

Delik Kulak
Top Bottom