Arama sonuçları: *

1. Canx017

İlgilenenler İçin Gamepass İndirimi!

Yok kod değil sana e posta şifre veriyor genelde outlook onu microsoft store a giriyorsun sonra kapatıyon xbox uygulamasına girdiğinde hesabında gamepass gözüküyor zaten direkt
  2. Canx017

Hocam öyle olmuyor o online var bide sana microsoft hesabı veriyor onu microsoft store a giriyorsun sonra otomatik xbox uygulamasına geçiyo gamepass üyeliği kendi hesabına senin
  3. Canx017

Hocam 3 aylık aldım adam direkt değişti şifreyi düzgün satıcı lazım 40 tl gitti mesela sonra sinir oldum başka satıcıdan aldım şifreside hala duruyor ama gamepass i bitti satıcıyı atabilirim isteyen olursa
  4. Canx017

Hayatta vermem bu parayı içim acır paramı buna bayılırsam bunu alıcağıma gider 40 liraya itemsatıştan 3 aylık hesap alırım (aldım) onun sorunu sadece ubisoft ea gibi firmaların oyunu oynanmıyor ayrı launcher oldukları için verilmez gamepass e 400 konsol için almıyorsan 3 aylık olsa bile pc için...
  5. Canx017

Öneri 500 TL bütçe ile mousepad

300 liraya değmez bence düz siyah olmasa belki en azından gri olabilirdi
  6. Canx017

Gecenin bu saatinde çok acil yardım

Yaptım hocam bu seferde gpt seçtim yine aynı hatayı verdi bende tam tersine mbr ye çevirdim bu sefer hallettim sonra kurdum windowsu ssd ye uğraştırdı ama oldu sonunda
  7. Canx017

Hocam zaten usb duruyor hazırda yine aynı cmd taktiği ile kursam olmaz mı hiç uğraşmadan
  8. Canx017

Hocam yanlışıkla windowsu hdd ye kurmuşum 😀 1729908685 Nasıl düzeltecem
  9. Canx017

Hocam birde şimdi ben yaptım windowsu usb yi çıkardım birdaha açarken bir sorun olacakmı çünki başlarken usb boot bilmemne yazıp açılıyordu kurulurken
  10. Canx017

Gtx 1070 den rtx 4070 e geçmek

Ozaman sorun yok 4080 bile yetiyordu sanırım 750w a
  11. Canx017

Gtx 1070 den rtx 4070 e geçmek

Hocam psu nuz kaç w 4070 e yetmeyebilir
  12. Canx017

Arkadaşlar max 2000 Tl bütçem var hangi ekran kartı alınmalı 400w psum var

Kartı yakmaya niyetiniz var galiba hocam kartın kutusunda bile minimum 500w psu yazıyor ben 600w ile kullanıyorum
  13. Canx017

Hocam vallahi hayat kurtardınız oldu çok teşekkür ederim verilerim gitsede bilgisayarımı kurtardım o bana yeterde artar bile tek sorun 700 gb küsür oyunu baştan indirmek zorunda olmam
  14. Canx017

15. Canx017

Ama veri umrumda değil pc mi dahi açamıyorum şuan herşeyi denedim Evet mbr seçtim hocam ben eski tip sanıyordum görünüşten dolayı öyle seçtim ama hiçte uefi gibi durmuyor
  16. Canx017

zaten yanlışıkla tüm diskleri sıfırladım ama seçilmiyorlar yinede yanlış bios seçmek tüm verilerimi kaybettirdi şimdi ne yapıcam bilmiyorum elim ayağıma dolandı ya
  17. Canx017

bilgisayarıma erişebilsem yapacağım hiç bir şekilde windows kurma arayüzü ve bios hariç birşeye giremiyorum
  18. Canx017

W11 kurmaya çalışıyordum usb ile yanlış bios seçmişim kurulmuyorda w10 ada dönemiyorum flashı çıkarınca mavi ekran normal boot tan değiştirip açınca bu ekran geçilmiyor hiç bir şekilde acil lazım çok acil
  19. Canx017

tkl mekanik klavye önerisi

bu arada stok olmamasının sebebi üretiminin durmasıymış 1729295745 bence böyle bir klavyenin üretiminin durmaması gerekirdi ne saçma yaw
  20. Canx017

tkl mekanik klavye önerisi

yok be sadece sistemin güvenilir olduğunu anlatmaya çalışıyorum da ikna olmadınız :D ama klavye güzel siz bilirsiniz isterseniz alın isterseniz almayın 1729295553 veya forumdan birilerine sorun belki satan vardır
Top Bottom