Arama sonuçları: *

1. C

200-300tl mousepad önerisi

Merhabalar. Corsair Katar Pro ile kullanacağım. Sadece mouse için kullanacağım büyük olmayacak
  2. C

3D Art gibi programlar ve oyun laptop önerisi

bütçe dediğim gibi, en f/p ne ise o e tabi aşırı da uçuk olmasın 50k ya da laptop var 100 e de
  3. C

3D Art gibi programlar ve oyun laptop önerisi

6gb ekran kartı olması gerekiyor. çizim için kullanılacak, laptop olcak. bütçe olabilecek en ucuz f/p
  4. C

Kullandığım power supply iyi mi?

aynen öyle bakacağız artık haberdar ederim.
  5. C

Forza Horizon 4 xboxa giriş yapınca save gitti

bilgisayarımı yeni sıfırladım, forzayı indirdim ve normal oynuyordum bir haftadır normal şekilde nası bıraktıysam. ancak bugün fark ettimgi win+g yaparak xboxa girmemişim dedim giriyim. girdim sonra lets play falan bir şeyler dedi herhangi bir kayıt yükle vs demedi. sonra oyuna döndümki güncel...
  6. C

mevcut olanda. bende şaşırdım şuana kadar hiç bu kadar yükselmemişti oyunlarda 60 derece falandı. Neyse artık BR750 aldım. teşekkür ederim
  7. C

600tl power supply önerisi

o zaman iyi değilse br750 bakayım duruma göre almaya çalışayım 750tl şuanda. değer mi peki?
  8. C

Demeyi unutmuşumda, bana minimum 600watt lazım. İlerde upgrade edebilirim.
  9. C

High power br750 yi kaçırdım. Ryzen 5 3600 Snowman T6 ultra fan asus tuf b450 m plus gaming 2x8 16gb ram Rtx 2060 super seagate barracuda q1 480gb sata ssd sandisk ultra 3d 500gb m2 ssd msi mag force 100r kasa...
  10. C

Malesef uğraşamadım, direk güç kaynağı alacağım. gene kapanırsa da artık bakacağız. br750 nin fiyatı arttı başka gemilere yelken açacağım bunun da fiyatı pahalı 1650704283 bi tek şuanda occt yapacağım. atarım bitince 1650704706 . 1650704755 @[TLP] Maksimum bu kadar yapabildim işlemci 85...
  11. C

şimdi bilgisayarı kurdum bakalım bugün değil yarın artık size zahmet. Olmadı high power br750 alıcam yapıcak bir şey yok.
  12. C

malesef gün içinde atamam artık neyse, ben sizi yormayım. ekran kartını takamadım bi sökmüştüm de vida delikleri uymadı.
  13. C

tamamdır yapıp atacağım
  14. C

sistemimde şuanda kernel power 41 hatası yaşıyorum. tüm kabloları kontrol ettim artık psu dan şüpheleniyorum. Bilgisayarı sıfırlayalı 4-5 gün oluyor. R5 3600 16gb ram b450 tuf gaming plus rtx 2060 super PSU: Xilence XP750w 80+...
  15. C

Bilgisayarım durduk yere kapanıyor

Tamamdır, onları yarın halledeyim. Şuan müsait değilim bunlar için. Bilgisayarı kendim toplamıştım hallederim hepsini. Ekran kartımda coil whine var, alakası olabilir mi? Çok hafif, kulaklık takmasamda duyuluyor ama çok değil 1650480680 yarın yazsam bakar mısınız yendien 1650480726 Bir de...
  16. C

Bilgisayarım durduk yere kapanıyor

yaklaşık 2-3 aydır oluyor. açıyorum 1-2dk sonra çat gidiyor sanki güç kaynağı kesiyomuş gibi. güç kaynağını kapatıp açınca geçiyordu ancak son zamanlarda öyle olmamaya başladı. sürekil kapat aç kapat aç kapat aç yapıyorum saniyelik güç gidip geliyor 10-15 kere yapınca açılıyor. Burada kernel...
  17. C

600tl psu önerir misiniz

Ryzen 5 3600 Snowman T6 ultra fan asus tuf b450 m plus gaming 2x8 16gb ram Rtx 2060 super seagate barracuda q1 480gb sata ssd sandisk ultra 3d 500gb m2 ssd msi mag force 100r kasa
  18. C

Ekran kartı sıcaklığım normal mi?

75
  19. C

MSI Mag Force 100r için 120mm fan önerir misiniz ekran kartıan doğrudan üfleyen bir fan alayım bari. bütçe en ucuz alınabilcek olsun ışık falan önemlideğil çok gürültü olmasın
  20. C

nasıl yapılıyor peki
Top Bottom