Arama sonuçları: *

1. B

Bilgisayara subwoofer nasıl bağlanır?

Herkese selamlar, şu an güncel olarak Creative Pebble V3 modelini kullanıyorum performansından memnunum lakin bass konusundan beni tatmin etmiyorlar. Acaba uyguna eski bir subwoofer alıp bunu ses sistemine dahil etme şansım olur mu diye kafamda bir soru oluştu ama anladığım kadarıyla çok basit...
  2. B

Sıvı soğutmadan ses geliyor

Herkese merhabalar, son zamanlarda bilgisayarımdan ,eklediğim videoda da duyabileceğiniz gibi, gıcırtı tarzı bir ses gelmeye başladı. Sesin tam olarak nereden geldiğini anlayamasam da sıvı soğutucudan (DeepCool LE520) geldiğini düşünüyorum. Ne zamanlar geldiğini de kestiremiyorum bazen boştayken...
  3. B

1500-2000TL Arası Klavye Tavsiyesi

4. B

1500-2000TL Arası Klavye Tavsiyesi

Herkese merhaba, 1500-2000TL arasında mekanik klavye arıyorum. Mümkünse TKL ve daha küçük formlarda olmasını tercih ederim. Blue Switch istemiyorum. Her türlü önerinize açığım. Kulaklık ve fare Logitech, bu doğrultuda ekosistem yapmam mümkün olur mu veya yaparsam bir avantajı olur mu?
  5. B

DDR5 Ram EXPO açılmıyor

Herkese merhaba arkadaşlar, yakın zamanda yeni bir sistem topladım. Ryzen 5 7500f ve Gigabyte B650M-K anakart kullandım. Sistemi ilk aldığımda tek modül CMK5X16G1B52Z40A2 kod numaralı 16gb ddr5 ram ile gelmişti ben sonradan bir adet daha aynısından zannettiğim ama farklı olan CMK16GX5M1B5200C40...
  6. B

DeepCool CG540 RGB Bağlantıları

Bahsettiğiniz kablo bu mu? Eğer buysa 3 pinli ikinci resimde olan kablo boşta mı kalacak?
  7. B

Sağlam bir şekilde takmayı denedim mavi ledler yanmıyor malesef
  8. B

Bağlantıyı yaptığımda yazılım ile kontrol edebiliyorum ama bazı renkler yanmıyor ve fanlar kısık yanıyor sebebi nedir?
  9. B

Anakartım Gigabyte B650MK galiba argb portu yok
  10. B

Arkadaşlar herkese merhabalar yeni bir sistem topladım. Kasadaki fanlar argb ama sadece kasanın üstündeki led tuşu üzerinden kontrol edilebiliyorlar benim bunları anakart üzerinden kontrol etme şansım var mı?
  11. B

3060 Ti sistem için monitör tavsiyesi

https://www.sinerji.gen.tr/philips-evnia-24-24m1n3200za-00-1ms-165hz-hdmidisplayport-g-sync-ips-gaming-monitor-p-47906 Bu model ile Gigabyte arasında hangisini seçmeliyim sizce?
  12. B

3060 Ti sistem için monitör tavsiyesi

Arkadaşlar herkese merhaba, https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-ultimate-ryzen-5-7500f-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rtx3060ti-oyun-bilgisayari-p-37681 Bu linkte bulunan sistemi dün gece sipariş verdim lakin monitör konusunda çok kararsız kaldım. 5.000-6.000TL arasında bir bütçem var. Çok fazla...
  13. B

SyncMaster 933 "Uygun Olmayan Mod" hatası

Olmaması gerektiğinin ben de farkındayım ama neden böyle bir seçenek var ve görüntü netleşiyor :D 1616422166 .
  14. B

SyncMaster 933 "Uygun Olmayan Mod" hatası

SyncMaster 933 model bir monitörü VGA dönüştürücü ile laptopuma ikinci ekran olarak kullanıyorum. Monitörün çözünürlüğü normalde 1360x768 lakin 1080p seçeneği var. 1080p'ye alınca görüntü fark edilir şekilde netleşiyor ama uygun olmayan mod hatası alıyorum. Sebebi nedir acaba ya da bu monitör...
  15. B

Hasta Olmam Lazım Tavsiyeniz Var mı?

Hocam soğuk hasta etmez lakin bağışıklığı kısa süreli de olsa baskılar rica ediyorum araştırın. Bahsettiğim sürekli normal ortamda bulunan birinin anlık soğuğa çıkıp burnundaki filtre görevi gören mukusun etkisini soğuktan kaybetmesi bisiklet sürdüğümü söylemiştim özellikle 1 yıldır sabah...
  16. B

Tebeşir bulmak lazım bulursam denerim
  17. B

Denendi hocam
  18. B

Üşümenin hastalık yapmadığını biliyorum. Üşümek bağışıklık sistemini baskılar
  19. B

Herkese iyi forumlar evet başlıkta okuduğunuz gibi hasta olmam lazım. Nedenini sormayın öyle. Bu hayatta şuan için çok vasfı olan bi bir insan değilim ilerde ne olurum bilmem. Yaptığım tek iyi şey var oda bisiklet sürmek. Neyse işte bir sebepten dolayı hasta olmam gerek ama olamıyorum geçen 15dk...
  20. B

Compaq 6715b en son bios sürümü nedir?

Compaq 6715b için en son bios sürümünü araştırdım ama iki farklı sürüm buldum biri F.20 biri F.07 sürümü bende şuan F.05 sürümü yüklü. Bunlardan hangisi güncel? İndirmem için önerebileceğiniz bir site var mı? Yüklemeye değer mi?
Top Bottom