Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Laptop prize takılı değilken performans düşüyor

Yukarda fotoğraflı şekilde yazdım zaten ama sen bilirsin tabi göremiyorsan bilemem. ayrıca 6 sene laptop kullanmakta ne var sorabilir miyim ?? öyle hesaplarsan dünyanın %70'i laptop uzmanı o zaman :D komiksin gerçekten
  2. Mechanist

Çözüm yok mu ?? iyi misin kardeşim niye insanları yanlış yönlendiriyorsunuz ?
  3. Mechanist

Normal şartlarda laptoplar zaten prize takılıyken tam performans verir fakat prize takılı değilken ayarlardan güç modunu performans olarak ayarlarsan değişir aşağıda performans farklarını attım sana bak aradaki farka.
  4. Mechanist

Laptop batarya sağlığı?

Rica ederim her zaman :)
  5. Mechanist

Laptop batarya sağlığı?

Markadan markaya,kullanım şeklinize,modeline göre değişir ama ortalama olarak laptop pillerinin pil döngü ömrü 1000'dir. yani siz şu an yolun çeyreğindesiniz diyebiliriz.
  6. Mechanist

Laptop batarya sağlığı?

CMD açıp powercfg /batteryreport komutunu yazın çıkan raporda döngü sayısını yazar.
  7. Mechanist

Bilgisayarımdan tam performans alamıyorum , cpu %10 gpu en fazla %20-35 görüyor

Oh be geçmiş olsun kardeşim iyi bari malının arkasında durmuşlar helal olsun valla ben de aldım ACER Nitro ama şu an herhangi bir sıkıntısı yok çok şükür sana tekrardan geçmiş olsun.
  8. Mechanist

Muhtemelen donanımsal bir sorun dediğin gibi tam performans'ta çalışmıyor yazılımsal bir hata da olabilir yani bir format atıp tekrardan test de edebilirsin ama anormal bir durum.
  9. Mechanist

Konuyu takipteyim fakat msconfig'den işlemci sayısını arttırmanı önermiyorum çünkü Windows zaten gerektiğinde kendi otomatik olarak o işlemci çekirdeklerini devreye alıyor senin bunları sürekli aktif hale getirmiş olman sistemin ısınmasına ve işlemcinin sürekli tam çekirdek çalışmasına neden...
  10. Mechanist

Sürekli Şarjda kalırsa sorun olurmu

Kullanırken şarjda olmasında sorun yok zaten oyuncu laptoplarında oyun oynarken şarja takın derler tam performans için ama işin bitince kapattıktan sonra çıkarmanı öneririm.
  11. Mechanist

Lenovo LOQ kullanıcıları cızırtı sorunu yaşıyor musunuz?

Hocam Lenovo markasında sorun çıkma olasılığı daha çok kronikten kastım bu yani aynı sorun tabii ki bütün markalarda çıkabilir ama örnek olarak Lenovoda %65 iken halı hazırda kullandığım Acer markasında %45 dir asus da %20 dir o kafa
  12. Mechanist

Lenovo LOQ kullanıcıları cızırtı sorunu yaşıyor musunuz?

Zamanında forumda bir çok arkadaşa Lenovo almayın demiştim kronik sorunlu vs diye hepsi dalga geçip linçlemişti ama işte tecrübe olarak konuşuyoruz. neyse geçmiş olsun kardeşim
  13. Mechanist

Bugun kurdugum laptopum kasiyor

Windows kaç kurdun ve nasıl kurdun ?
  14. Mechanist

Yardım Modeme Bağlanan Kişileri Engelleme !

Turk Tekekom Fiber modem
  15. Mechanist

Hocam girdim de sadece bağlı olanların ismi gözüküyor herhangi bir işlem yapamiyorum.
  16. Mechanist

Dostlarım Wifi modemine bağlanan kişileri görebileceğim ve istediklerimi çıkarabileceğim bir uygulama yada yöntem var mıdır?
  17. Mechanist

Çözüldü✓ Valorant Isınma Sorunu !

144hz monitorum
  18. Mechanist

Dene işe yarıyor.
  19. Mechanist

Gerçekten mi? pek deneyeceğim birazdan. 1594477183 İnanmazsınız düzeldi gibi sorun 76 dereceleri geçmiyor :D
Top Bottom