Arama sonuçları: *

1. A

Bilgisayarimda Çozulemeyem Dusuk internet sorunum :/

Hayir harici bir wifi adaptoru ile,onunda max destekledigi mps 200 diye biliyorum
  2. A

Bilgisayarimda Çozulemeyem Dusuk internet sorunum :/

Selam arkadaşlar basliktanda anliyacaginiz uzere download ve upload konusunda bazi sorunlarim var. Telefonumdan ayni ağ uzerinden yaptigim denemelerde download ve upload 150-300 arasi bir deger verirken bilgisayaraimda download’im 10’lari anca goruyor.Sizce sebebi ve cozumu nedir.Iyi forumlar
  3. A

Razer Blackshark v2x reazilligi

Elimde behringer umc22 ses karti var,kayitlarda da kullandigim fena sayilmayan bir kart onda da denedim sansimi fakat sonuc ayni sonuc :/
  4. A

Razer Blackshark v2x reazilligi

Arkadaslar su 1 aydir hangi kulakligi alsam etsem diye dusunuyordum,sonunda razer blackshark v2x’e karar kildim.Urun dun elime ulasti ve cidden ne kadar urunu ozellestirmeye calissamda nafile,sound cidden berbat.Internette yapilan incelemelerde insanlar ov ov bitiremiyorlardi fakat kisa surelik...
  5. A

Internet sorunu yasayan tek benmiyim

Selam arkadaslar yaklasik 3 yildir turknet kullanicisiyim,yillardir stabil bir sekilde kullanimi sagladim fakat yaklasik 2-3 gundur 5 download-5 upload gibi komik rakamlar aliyorum.Normalde bu degerler 150-300 arasi seyrederdi.Musteri temsilcisine de bir turlu baglatmadi iki saat beklememe...
  6. A

Yardım Klavye ve mouse onerisi acill

Selamlar 2000-2000 olmak uzere klavye mouse ihtiyacim var,ornek olusturabilmesi amaciyla ajazz’in tkl modelleri gibi klavyeler ilgimi cekiyor.Mekanik tkl klavyeler minimalinde onerilere acigim.Mouse konusunda kablosuz olmasi tatli olurdu.
Top Bottom