Arama sonuçları: *

1. X

AOC 24G4X monitör bir anda kararıyor

sen düzeltebildin mi
  2. X

evet nvidia kullanıyorum
  3. X

Merhaba. Daha yeni sistem kurdum ama monitörüm arada kapanıp 2- 3 saniye sonra kendine geliyor. Laptop ekranında bir sıkıntı olmuyor ama dereceler 50 60 arası laptop zorlanmıyor da. Ancak anlayamadığım bir sebepten sürekli ekran gidiyor. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  4. X

acil laptop önerisi 70k

biraz öyle ama üniversite dışında zaten monitötle kullanacağım için çokda sorun olacsğını sanmıyorum
  5. X

acil laptop önerisi 70k

anladım teşekkür ederim
  6. X

acil laptop önerisi 70k

almaktan vazgeçmek değil ancak birkaç ay değiştiremem ve oynadığım oyunlar ağır oyunlar oluyor genelde sorun çıkartır mı bana
  7. X

acil laptop önerisi 70k

anladım peki 16 gb ram yeterli olur mu bir süre için çünkü yakın bir zamanda değiştirebilşeceğimi sanmıyorum
  8. X

acil laptop önerisi 70k

o yüzden üniversitede laptopu açtığımda yüksek ses çıkarması hoş olmaz
  9. X

acil laptop önerisi 70k

kendi monitörümle kullanacağım ekran sorun olmaz ancak laptopun hiçbir incelemesini vs bulamadım internette bu yüzden biraz tereddütteyim pil ömrü fan sesleri oyun performansı vs
  10. X

acil laptop önerisi 70k

evet panel cok iyi olmadıgı ıcın bilemiyorum bide 16 gb ram 4080 li bir bilgisayara yeter mi
  11. X

acil laptop önerisi 70k

merhabalar yakın bir zamanda üniversiteye başlıyorumm üniversiteye yanımda götürebileceğim ve aynı zamanda oyunda oynayabileceğim bir bilgisayara ihtiyacım var şuan aklımda birkaç model var...
  12. X

Oyun ve üniversite için laptop

Merhabalar üniversitede yazılım bölümünü okuyacağım ancak şuanda herhangi bir bilgisayarım yok o yüzden hem istediğim oyunları oynayabileceğim aynı zamanda üniversitede kullanabileceğim bir laptop arıyorum bütçem 70bin civarlarında eğer değerse biraz daha arttırabilirim MSI VECTOR 16 HX...
  13. X

Beyaz mouse pad önerisi/ fikir

merhabalar yaklaşık 2 sene xrades in 120x60 modelini kullandım gayet memnunum herhangi bir takılma yapmıyor
  14. X

Hp Victus Gaming 16-R1012NT 9J1K2EA alınır mı

bu laptopun böyle inceleme ve fps testlerini görebileceğim bir video falan varmı bildiğin
  15. X

uv yaparak ne oluyor
  16. X

aralarında işlemci dışında bir fark varmı
  17. X

yakın zamanda üniversiteye gidecegim gitmeden once hem universitede hem oyunlarda kullanabilecegim bir bilgisayar ariyordum https://www.hepsiburada.com/hp-victus-gaming-16-r1012nt-9j1k2ea-i7-14700hx-32-gb-ddr5-1tb-ssd-8gb-rtx4070-240hz-qhd-16-1-freedos-p-HBCV00005P9LZL?sayfa=1&ozellik= bu...
  18. X

75k bütçe laptop önerisi

yazılım mühendisliği bölümünü kazandım ve bü yüzden bir bilgisayara ihtiyacım var ancak almışken iyi bir şey almak istiyorum...
  19. X

50-60k arası laptop önerisi

bütcem 50-60 bin arası yazılım mühendisliği için kullanırken bi yandan da oyunlar içinde kullanabileceğim bir laptop arıyorum ancak laptop kısmında çok bir bilgim yok önerebileceğiniz laptoplar varmıdır
  20. X

Alıntı Ve Taslak nereye kaydediyor

teşekkür ederim
Top Bottom