Arama sonuçları: *

1. Adım Baran

İşlemci boşta 85 derecede çalışıyor

evet 1685227018 i9 10850k 1685227132 işlemci ilk 5 ay gayet normal sıcaklıklardaydı sonradan olan bir şey bu sıcaklık artışı
  2. Adım Baran

İşlemci boşta 85 derecede çalışıyor

360mm sıvı soğutmam var termal macunda yeniledim yinede boşta 85 dereceyle çalışıyor bilen varmı sorun ne olabilir
  3. Adım Baran

Hangi Mousu seçmeliyim acil yardım

Olucağını pek sanmam ama olursa iade ederim
  4. Adım Baran

Pc açılırken 90 derecede başlıyor

Fanları kontrol ettiniz mi dömüyo olabilir. eğer bi çözüm bulamazsanız işlemcinizi aldığınız firmanın destek ekibine başvurmanızı tavsiye ederin
  5. Adım Baran

bende asus düşündüm ama mamba elite karşı ayrı bi duygum var ama kablosuz istiyorum oda var nys asus alıcam yinede
  6. Adım Baran

Razer Mamba Elit mi alıyım yoksa Asus Rog Gladius II RGB Wireless mı alıyım linkler aşağıda: Razer: Asus...
  7. Adım Baran

Hangi Kripto paratı kazmalıyım?

Merhaba MicroBT Whatsminer M30S++ 112T ile mining yapıcam hangi kripto parayı kazıcağımı bilmiyorum sizce şuan hangi kripto parayı kazmak daha mantıklı? ben ETC düşünüyorum. ASİC Cihaz:https://www.microbtwhatsminerd1.com/product/whatsminer-m30s/
  8. Adım Baran

Microsoft Store program silme

Merhaba Microsoft Store da indirdiğim programları nasıl silebilirim.
  9. Adım Baran

5900X + 3080 sistem nasıldır?

o da olabilir örnek vermek için dedim daha iyisini bulabilirsiniz quad kit duel kitten daha iyi performans verir
  10. Adım Baran

o ram yerine bundan 2 tane alsan daha iyi olur quad kit yapmış olursun https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-corsair-vengeance-rgb-pro-sl-16-gb-2x8-ddr4-3600-mhz-cl18-cmh16gx4m2d3600c18w-fiyati,1045727712.html
  11. Adım Baran

Duel yerine quad yapsan bence daha iyi olur
  12. Adım Baran

Ekran kartımın eski sürücülerine ihtiyacım var

Niye eski sürücüleri istiyosun ki
  13. Adım Baran

Muhasebe programı için hangi yazılım dilini kullanmalıyım

Merhaba muhasebe programı yapmak istiyorum hangi yazılım dilini kullanmalıyım? Şimdiden Teşekkür Ederim Cevaplarınız İçin
  14. Adım Baran

10 K LIK SİSTEM ÖNERİSİ YAPABİLİR MİSİNİZ

bu zamanlarda sistem almanı tavsiye etmem malum ekran kartı stokları yok ve ekran kartı fiyatları 2 katına çıktı keşke kaçırmasaydın donanım arşivi r5 5600x rtx 3060 lı sistemi 10k ya veriyodu itopyada
  15. Adım Baran

Alıcağım sistemde kararsızım yardım

Argon x daha iyi 2. linkteki
  16. Adım Baran

17K sistem önerisi olan varmı

17 K sistem öneriniz varmı daha yüksek de olabilir MONİTÖR DAHİL DİĞİL!
  17. Adım Baran

Sınırsız Bütçe ile Kulaklık Önerisi

artic 9 alabilirsin
  18. Adım Baran

Oyun yapımı,kodlama hakkında genel bir sorum var

Yeni başladıysan C# öğren
Top Bottom