Arama sonuçları: *

1. T

75Hz Oyunlarda Hareket Halinde Ekran Yırtılması

acer nitro qg241ybii monitörünü kullanıyorum, minecraft oynarken nedense çok hafif hareket ettirirken yırtılmalar meydana geliyor. not: monitor 75hz ve hdmi ile bağlıdır.
  2. T

Yardım Amd ekran kartı sorunu

Windows 10 kullanıyorum, bir gün açayım dedim bilgisayarı ve login kısmında şifreyi girerken hoş geldiniz kısmında kalıyordu. Kartı söküp tekrar denedim ve sorunsuz bir şekilde masaüstüne erişebildim. Bunun çözümü tam olarak nedir?
  3. T

Yardım MSI Z87M-G43 bu model ram destekler mi?

Bu RAM anakartım için uygunsa alacağım, görüşlerinizi bekliyorum. https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-kingston-8-gb-1333mhz-ddr3-cl9-kvr1333d3n9-8g-fiyati,856683.html
  4. T

Yardım i5 4400 HD 7870 oyunlarda FPS düşmesi(drop)

Dying Light, ETS2, GTAV gibi oyunlarda belirli aralıklarda FPS drop yaşıyorum. (Dying Light MSI Afterburner test görseli ektedir, istenirse diğer oyunların performans görselini de atabilirim) Burada paylaşamadığım için görsel linkleri; b11u4np.png m8nz2af.png 72locg1.png Sistem özelliklerim...
  5. T

Android samsung j8 usb aygıtı tanınmadı hatası

Samsung J8 markalı bir telefona sahibim ve kardeşimde de aynı telefon mevcut, onun telefonunu kablo ile bilgisayara bağlarken sorunsuz çalışıyor fakat kendi telefonumu bir türlü bağlayamıyorum. Driverlar günceldir.
  6. T

Yardım Telefonumda internetin hızlı olmasına rağmen bilgisayarımda tam kullanamıyorum.

Telefonumda 3mb hızına kadar çıkıyor fakat bilgisayarımda 500kb hızına düştüğü oluyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? Günlerdir aynı sorunu yaşıyorum yardıma muhtaç kaldım.
Top Bottom