Arama sonuçları: *

1. Verkasha

Minecraft Köylü Meslek Almıyor Her Şeyi Denedim

Merhaba kendime bir ticaret merkezi yaptım fakat köylüler meslek almıyor her şekilde meslek bloklarını koyuyorum direk önüne , yanına , arkasına , vb veya hepsini serbest bırakıp ortaya bir kaç meslek bloğu koydum fakat gene alan olmadı ne yapabilirim
  2. Verkasha

Android Acil Yardım Redmi Telefon Resetleniyorr

Hızlıca konuya gireceğim kapanmış olan yurtdışı cihazımı imei attırdım telefon resetlendi vb vb arka kabakda değişti diye kuruması amacıyla bir süre dokunmamam gerekiyor fakat şarjda iken birden dikkatimi çekdi ekrajda miui güncelleniyor yazısı var güç tuşuna basılı tutarak yeniden başlatmayı...
  3. Verkasha

Minecraft Zombi Farmıdan En Verimli Nasıl Faydalanılır

Selamlar başlıdada dediğim gibi sruvival dünyamda kendime bir zombi farmı yaptım bayada verimli çürük etleri papazla takas ediyor zümrtüt kasıyorum ama elimde sandıklar dolusu kırılmak üzere olan zırhlar kalıyor bunların bazılarında güzel büyülerde var bunları ya lava atacağım yada bu büyüleri...
  4. Verkasha

(SON GÜNCELLEME!!!) - Kur Öncesi STEAM İNDİRİMLERİ!!!

Hocam merhaba ben şey sormak istiyorum ben yaz indirimlerinde 380 tl ye RDR2 aldım ama şu sıralar oynayacak vakit bulamıyorum tl birimin steamden kaldırılmasından sonra ben iade talep etsem bunu iade edebilecekmiyim evet ise dolar mı yoksa tl cinsindemi gerçekleşir bu işlem ?
  5. Verkasha

Laptopuma Hangi RAM'i Almalıyım

Sizin dediklerinizede bakacağım , ben önceden bunu görmüştüm bu nasıl sence
  6. Verkasha

hocam keşke biraz dikkatli okusanız cihazda 2x4 ram var ve 2 slot var . 3. rami nereye takayım
  7. Verkasha

Merhaba direk konuya gireceğim cihazım HP Victus 16 (e0xxx) içinde ryzen 5 5600 ve 3060 ti var fakat anladığım kadarıyla dar boğaz yapıyor lolde 144 e sabitliyorum 120 130 gezioyr alt tab yapıp birdaha girince 60-70 drop yiyorum . 2x4 ram mevcut ben 2x8 veya 1x8 istiyorum tamamen fp olmasına...
  8. Verkasha

League Of Legends Beni Mahvetti

Kankam alakası yok . Mevcut olarak oyunu oynuyormusun ?
  9. Verkasha

başlama kankam ciddi söylüyorum , mantığını doğru kule alacaksın vede nerede hangi itemi alman gerektiğini boş ver . Benim aklımda o kadar gereksiz lol bilgisi varki boş yer kaplıyor zihnimde . 11 sınıfım trigonometri görüyorum kafam almıyorum kafam o kadar saçma şeyle dolu ki 1696358324 Lan...
  10. Verkasha

Merhaba , geçen yaz hayatımın en berbat kararlarından biri olarak lol'ü indirdim başta böyle olacağını bilmiyordum : sinir krizleri , kendine zarar verme , bağımlılık rezalet bir şey yani . Başlamayı düşünen veya isteyen kardeşlerim varsa kessinlikle bu karadan vazgeçmeliler . Bu konunun özet...
  11. Verkasha

Metro Oyun Oynama Sıralaması

Bir kaç açılmış konuya baktım fakat benim sahip olduğum oyunlarla verilen sıralama yanlış gibi bende seri varsa sıralaması nasıl olmalı
  12. Verkasha

Laptop İçin Ram Yükseltmesi

hmm zahmet etmişsin teşekkür ederim ama bana amazon üzerinden bir tane lazım çünkü 1000 tl çek onun üzerinde 1690908333...
  13. Verkasha

buyrunuz
  14. Verkasha

Şu an şehirler arası bir yolculukdayim yarın öğlen saatlerinden atmış olurum
  15. Verkasha

İyi sosyeller , merhaba arkadaşlar yakın zamanda Amazon üzerinden bir laltop aldım ben aldığımda 23 du aldikdan sonra 22 ye düştü bugün de 26 ya çıkmış fakat ben almıştım allahdan . Aradaki farkı Amazon hediye çeki verdi ve 1000 lira bütçen var duruma göre bir miktar arttilabilirin 2/8 olabilir...
  16. Verkasha

Yardım Acer in bu laptopu alınır mı fiyatına göre ?

Sağ ol dostum ben de aldıktan bir süre sonra fark ettim fakat ben 23 tane almıştım sonra 22'ye düştü aradaki bin lira farkı Amazon veriyor hediye çeki olarak ben de üstüne biraz daha koyarak 2 çarpı 8 GB RAM almayı düşünüyorum 1689351854 Anladım ben sadece araştırmam sonucu edindiğim bilgiye...
  17. Verkasha

Victus 16 RAM düzeneği 2x4 / 1x8?

Şu an bu yorumu yazarken yaklaşık 45 dakika önce geldi ve şu an Windows kurulumu yapıyorum
  18. Verkasha

Victus 16 RAM düzeneği 2x4 / 1x8?

Forumdaşlarım merhaba, ben bu Prime haftasında bir laptop aldım. Ben aldıktan sonra 1K düştü aradaki farkı Amazon Prime hediye çeki olarak veriyor bende dedimki 8 GB RAM alırım mis gibi kullanırım sonra takip edenleriniz var mı bilmiyorum. Ama cihaz TV topluluk kısmında benim aldığımın aynısı...
  19. Verkasha

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BH4ZY4SH?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details Ben bunu aldım . Almışsın bu arada hayırlı olsun.
  20. Verkasha

Hocam ben bunu alacaktım hatta 2 haftadır fiyatı artmasın diye doğa ediyordum son anda ani bir bütçe artışı ile başka bir model aldım fakat 19.999 dan 16.249 a düşüyor baya bir iyi 75 watt'da günlük işerinizin hepsini görür ve dlss'siz çoğu oyunda medium grafiklerde üzmez ayrıca fotoğraflarada...
Top Bottom