Arama sonuçları: *

1. zSlexyBey

Laptopum Valorant açar mı?

Merhaba dostlar. Sorum belli bilgisayarımın donanımı Valorant açar mı? Açarsa kaç FPS verir? Özellikler; Bir de dostlar eğer açarsa belirli FPS arttırıcı ayarlarla maksimum kaç FPS alırım?
  2. zSlexyBey

Bilgisayarın atlına su geldi

Hocam açtık baktım hiçbir sorun yok Allah a şükür
  3. zSlexyBey

Tablette ek olarak misafir hesabı açma.

Arkadaşlar merhaba benim kardeşimin tabletini kullanacağım fakat o tablette babamın kardeşimin tabletini kontrol ettiği family link uygulaması var. Ondan dolayı ben ek olarak misafir hesabı açamıyorum. Babamın telefonu üzerinden tabletin ayarlarından misafir ekleme komutunu açtım fakat yine...
  4. zSlexyBey

içini nasıl açayım hocam laptop bu kendi klavyesine dökülmedi zaten başka klavyeye douklu azcık su altına gitti sızdıgı ıcın hemen kuruladım bende 1721821336 hocam alt tarafından hava ufluyor birde kapalı alan var yani kapalı alan da hiçbir şey yok oraya su gitti ama bildiğin plastik hava...
  5. zSlexyBey

hocam su yok zaten hiçbir tarafında direk kuruladım peçeteyle her tarafı
  6. zSlexyBey

şuan acık cok su gelmedı zaten kuruladım alt tarafı
  7. zSlexyBey

arkadaşlar bilgisayarım laptop victus hp başka klavye kullanıyorum ustune su dokuldu sızarak pc nin altına su gitti hemen kuruladım birsey olurmu ne yapmalıyım ek olarak
  8. zSlexyBey

Yardım SİZCE İADE TALEBİ AÇMALIMIYIM

iptal edebilirsin sana kalmış bir şey nike harici yurt dışından hiç ürün almam
  9. zSlexyBey

Fortnite hesabıma giremiyorum

Merhabalar, ben fortnite mobile indirdim. Hesabın var mı diye soruypr eskiden PCden oynadıgım için var diyip üzerine tıklıyprım fakat hibçir şey olmuyor yani efootballda da oluyordu bu konami ID gir diyprım faka ttıklasamda açıpmıyor yani arkadaşlar normalde yeni bir siteye atması lazım orayada...
  10. zSlexyBey

roblox counter blox trade yeri

Arkadaşlar roblox counter blox da trade yerine girmek için ne kadar vaule lazım bilen varsa yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkür ederim.
  11. zSlexyBey

James Donkey Epic E10 Alınır mı

Guzel monitöre benziyor
  12. zSlexyBey

TC mi bilen birisi ne yapabilir?

Eski sevgilim yaptırmış )) komedi valla
  13. zSlexyBey

Ben şimdi kaç mbps alıyorum nerden doğru ölçerim?

Hocam bizdede aynısı vardı ilk olarak bilgisayarınıza kabloyla interneti bağlayabilirsiniz 2. olarakta bizim 1 modemde 2 internet vardı biri 2.4 diğeri 5.0 dı 5.0 gerçek mbps hızını veriyordu belki bunlar yardımcı olmayacaktır ama denenebilir.
  14. zSlexyBey

iPhone 11in S24 den iyi olması?

Babamın var iphone 11 i kesinlikle s24 kat kat daha iyi marka bağımlısı fanboylar diyor onları
  15. zSlexyBey

Gözlügün camı çizik olması sağlığa zarar verir mi

Cevap Hocam benimde aynı şekildeydi gram dokunmayın daha çok çizmeyin 2-3 ay sonra değiştirin gözlük numaranız falan büyür büyümezsede değiştirmenize gerek yok fakat titizseniz değiştirebilirsiniz. İyi günler.
  16. zSlexyBey

Gözlügün camı çizik olması sağlığa zarar verir mi

hocam benimde aynı şekilde olmuştu gözlüğünle bakınca çizik yeri görüyorsan ve seni rahatsız ediyorsa değiştirmen iyi olur fakat rahatsız etmiyorsa sorun olmaz benim kırılmıştı yine bir şey olmamıştı çizik seni rahatsız ediyorsa ve hep ona göz ucuyla bakıyorsan hani sallamış gibi olacağım ama...
  17. zSlexyBey

Zaman ayırdığınız için teşekkürler bu işlerle ilgilenen kişilerde hiçbir sorun olmayacağını söylüyor fakat bunu yapanın beni tanıması gerekiyor değil mi hani instagram hesabımdan bulamaz çünkü ismim yazmıyor isim ve soyisim gerekiyor?
  18. zSlexyBey

Hocam anneme abime anlattım babama da anlatacağım dava açacağım kişisel değil adamı tanımıyorum bile 1714414611 Hocam anennin tc ezbere biliyor musun ezberlemen için atayım mı dedi oradan bulamaz mı kızlık soyad veya bilgileri? Babamla konuştum ona da olmuş engelle geç dedi sizinde...
  19. zSlexyBey

hocam annemin ismini babamın tcsini falan biliyormudur acaba
  20. zSlexyBey

İnstagramdan birisi tc mi attı ek olarak annenin tcsini atayım mı ezberinde var mı gibi konuştu herşeyin ss ini aldım siber polise mi gitmem lazım? TC ile neler yapabilir ne yapmam gerekiyor?
Top Bottom