Arama sonuçları: *

1. P

Oynadığım oyun için fikir lazım

Hayır 1619716805 İsim önerir misiniz
  2. P

PUBG benzeri Bi oyun 1619715917 PUBG benzeri 1619715931 PUBG benzeri
  3. P

Merhaba arkadaşlar bana oynadığım oyun için oyun ismi lazım Türkçe, klişe, bilindik, özenti istemiyorum. Tamamen hayal gücü ve yaratıcılığınıza başvurmanız istiyorum bakalım nasıl isimler çıkacak örneğin iki kelimeyi parça parça birleştirip te isim oldurtabilirsiniz
  4. P

Sistem toplama önerisi

Merhaba arkadaşlar 4500 TL bütçem var sadece sistem için i5 10400f, h410, neoforza 8gb 3200mhz 2*8, fsp hydro k 500w, Patriot 240 GB...
  5. P

4500TL Bütçe ile Sistem Önerisi

Hocam son olarak mesaj kutusuna bakar mısın oradan bir şey söyleyeceğim
  6. P

https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-performax-xenom-siyah-akrilik-pencereli-4xrainbow-fan-atx-kasa-fiyati,876209334.html Bu kasa ATX uyumlu anakart Micro ATX napabilirim?
  7. P

@shatZ! O bir shatz yetişir o😂🖤 1618082925 B460 diyorsun da 1300₺ anakart aşırı uçuk geldi hiç olmaz ki o ya 😑
  8. P

İ5 10400F H410MH HYDRO 500W 2*8 neoforza Şöyle olur mu
  9. P

İ3 le i5 arasında 200₺ gibi bir fark gördüm i5 çok daha iyi olacaksa onu tercih edebilirim doğru mudur?
  10. P

Olabilir teşekkürler 1618082200 İ3 mü i5 mi hangisini tercih etmeliyim
  11. P

Bende açıklamada öyle yapacağımı zaten söyledim sistem ne şekilde olmalı?
  12. P

Merhaba arkadaşlar aylardır sistem kovalıyorum ne yapacağıma bir türlü karar veremedim sonuç şudur öncelikle stok olmadığı için bekle diyecekler olacaktır yeterince bekledim düzeleceğini düşünmüyorum bütçem 4,500₺ ekran kartlı istiyorum ekran kartını ikinci elden alıp gerisini sıfır şekilde...
  13. P

Apu bir sistem link bıraktım sizce iyi mi? iyi performans alırmıyım oyunlarda

Hayır malesef hala yazılamıyor anlamış değilim
  14. P

Apu bir sistem link bıraktım sizce iyi mi? iyi performans alırmıyım oyunlarda

Size özelden mesaj atamıyorum 4.500 5000 bütçem mevcut ekran kartlı sistem toplamam da yardımcı olur musunuz
  15. P

Taşınabilir İnternet durumu

Beyler mahallede alt yapı bulunmadığından taşınabilir modem alacağız bir süreliğine ne tavsiye edersiniz başka bir yolu varmı veya hangi taşınabilir modemi almalıyız
  16. P

Merhaba arkadaşlar kulak, mouse, klavye lazım

Merhaba beyler bütçe 400₺ kulaklık, mouse, klavye lazım kulaklık özellikle ayak seslerine odaklı olmalı. Önerilerinizi bekliyorum
  17. P

Sisteme göre monitör seçimi

@RefX hocam sana uyuyorum onu alacağım
  18. P

2 ms çok mu kötü?
  19. P

Özellikler açısından güzel fakat görünüşünü pek beğenemedim
  20. P

Söylediğim gibi bütçe sorun değil doğru olan olsun istiyorum gereksiz pahalı olmasın düşükte olmasın mobil oyunum free fire bluestackstan oynayacağım. Oyun için kullanacağım genel anlamda
Top Bottom