Arama sonuçları: *

1. furkan.emekli

Maksimum 3000 TL klavye Önerisi

Maksimum Bütçem 3000 TL TÜrkçe Q ,mekanik takıntım yok ama oyun oynadığım için mekanik olursa iyi olur piyasa almış başını gitmiş mouse ve kulaklık Steel Series klavye de steel series alamyı düşünüyordum ciddi manada soygun gibi fiyatlar ağzım açık kaldı bi destek bekliyorum teşekkürler.
  2. furkan.emekli

Yardım Bilgisayarıma x1 yuvasını kullanarak depolama yükseltmesi yapmak istiyorum

Merhabalar arkadaşlar bilgisayarımda 1tb M2 ssd var ve kendimce videolar yapmak istiyorum hobi olarak, videolar çok yer kaplıyor oyunlarda öyle kısacası depolama yükseltmek istiyorum ama baktımki M2 SSD fiyatları ile sata SSD ler aynı hale gelmiş durumda ve bana sata ssd ye bu kadar para vermek...
  3. furkan.emekli

Windows Formatsız UEFI Yapmak İstiyorum Ama hata alıyorum

Windows Formatsız UEFI Yapmak İstiyorum Ama bu kısımı açmak istediğimde sistem siyah ekranda takılıyor erişemiyorum herhangi bir fikri olan varmı bilgisayarı yeni aldım çok sorun yaşadım format atmam gerekti UEFI kurmamışım bilmiyordum şuan format atmadan yapmak istiyorumama command promt...
  4. furkan.emekli

Instagram E postamı güncelleyemiyorum yardım edebilecek varmı?

Sorunum üstünden 1 hafta geçince düzeldi eğer böyle bir sorun yaşarsanız güvenlik amacı ile engelliyor ortalama 1 hafta değiştirmenizi.
  5. furkan.emekli

Zaten bilgisayar üzerinde webden deniyorum telefondada web üzerinde de aynı hatayı alıyorum
  6. furkan.emekli

E posta adresim çok eski ve saçma olduğu için artık değiştirme kararı aldım sürekli virüslü bağlantılar tanımadığım insanlardan saçma saçma linkler geliyordu bende dün tamamen tüm hesaplarımı başka bir e postaya taşıma kararı aldım çoğunu da yaptım Ama Instagram'a gelince sorun oluştu aşağıya...
Top Bottom