Arama sonuçları: *

1. C

Türkiyedeki satıcılar bizimle daşdaş geçiyor olmalı!!!

niye kızdınız la siz değil misiniz geçen yıllarda ucuza sistem kapatıp sarı sitede satan :) milletin hakkına giriyorsunuz deyince beni suçluyordunuz onlardan bir farkınız yok
  2. C

Beyler Bu Karti Ben Ni̇ye Satamiyorum?

5.5-7k arası gider alıcıyı denk getirmen lazım unutma ikinciel ürün satıyorsun
  3. C

Acer Nitro 5 Serisi Alınır mı?

monster victus tufun bazı serileri yerine alınır, muadili loq malzeme kalitesi açısından loq bir tık önde fakat performans olarak attığınız model bir tık önde
  4. C

hp victus vs nitro 16

birebir gördüğüm 8 adet nitro 16 4060 4070 model cihaz var arkadaş çevresinde hiç birinde bahsettiğin sıvı metal macun problemi yok :) istersen özelden gel vıdeolarını ıstııyım cihazların atayım sana kendi cihazımda dahil, victus alınır 4060lı cihazlarını satsın 20 bine 4070li cihazlarınıı...
  5. C

hp victus vs nitro 16

İki cihazıda kullandım kullanmadan yorum yapmayın nitro 16 klimasız İzmir sıcağında oto fanda 3a oyunlarda fan devri muhtemelen %50-60 civarında Gpu ve cpu 70-80 arası tutuyor daha ne yapsın adamlar ? Konu sahibine gelecek olursak koltuk altında %100 srgb bir panel monitör taşıyacaksan victus...
  6. C

hyperx cloud II 2.199 TL - 9 Taksit 2.500 TL !

v2x ile ses kasabiliyorsan sorun yok cloud serisi ile ses kasamaman imkansız
  7. C

hyperx cloud II 2.199 TL - 9 Taksit 2.500 TL !

cloud 2 daha iyi ondan
  8. C

Çözüldü✓ Acer Predator Helios Neo 16 mı Hp Victusmu

980pro aldım hocam 1tb bana fazlasıyla yetti 3kya ara ara indirime giriyor
  9. C

Metal blade benim cihaz ssdyi yükseltirken bakmıştım modelden modele farklılıklar varmı bilmiyorum lakin
  10. C

Hayırlı olsun cihazın küçük kardeşi nitro 16 4070 7840 hs modelini kullanıyorum bende 42kya aldım sıfır aralarında soğutma panel kasa kalitesi olarak bir fark yok sadece isimleri değişik biraz boşuna yüksek para vermiş gibisiniz tek fark işlemci farkı 13700hx %10-20 arası daha güçlü
  11. C

barcin.com güvenilir mi?

Trde amazon hepsiburada vs vs yokken barçın vardı izmirin köklü spor giyim mağazasıdır
  12. C

🔥İndirim Lenovo LOQ 15IAX9 83GS007WTR i5-12450HX 8 GB 512 GB SSD RTX4050 Laptop 22.999TL

4050 gpuya bütçesi yetenlerin bu fiyata muadil bulamayacağı bir laptop ihtiyacı olan kaçırmasın
  13. C

🔥İndirim 999 TL Crucial 16GB (1x16GB) DDR5 5200MHz CL42 Notebook RAM

bunu 5600 cl 46 ıle kullansak şu şekilde mi ayarlar iki ram kendini 5200 cl cl46 ?
  14. C

Çözüldü✓ Ekran kartının böyle olması normal mi

muhtemelen senın takıldığın radyatör bloklarındaki yamukluklar çok takılma kırılma olmadıktan sonra bir problem yaşamazsın, fabrikasyon üretimlerin çoğunda bu olay var çok narin kendin elinle hafif güç uygulasan yamulur zaten
  15. C

Yardım Ryzen 5900x ısınma sorunu

ml240l o işlemciyi tutamaz kendim tecrübe ettim, bunun üzerine top tier sayılan galahad 360 ile bile zor tutuyordum mecbur curve optimizer yaparak işlemci sıcakları aşağıya çektim senin en önemli sorunun sıvı soğutucu değiştirme imkanın yoksa pboyu kapat boostlamasın o şekilde sabit...
  16. C

rtx3080 laptop 32k kaçmazzzz

Arkadaşlar açıklamış satılmamasının sebebi işlemci gpuyu besleyemiyor ve artık eski nesil cihaz ddr5e geçin alacak olanlar için yazıyorum
  17. C

HP Victus mu MSI Katana mı ACER Nitro mu

victusun monsterdan farkı yok yanaşma, katananın modelden modele farkı çok en son güncel modellerini araştırılıp alınabilir zira 12.nesil modellerinin tdp ve adaptör woltajları düşük gpuyu tam performansı ile kullanamıyorsun örnek olarak 4060 modellerinin performansı 4050 ile eş değer performans...
  18. C

Araçtaki trafik cezası

ceza şahsa yazılır yani adamda o ceza gözükmez cezalar ödenmeden araç başkasına devrolamaz yani araç devir olurken anadan çıkmış gibi günahsız devrolur
  19. C

ekran kartımı niye satamıyorum

torosun ful paketini satsan ne olur toros gene toros :) ürünler arası marka tercihlerini alıcı genelde high end kartlarda yapıyor
Top Bottom