Arama sonuçları: *

1. corez

İphone 16 Pro Şarj Aleti Önerisi

O kadar para verdikten sonrada 2500tlyi umursamak cok garip😁
  2. corez

c180 vs c200d hangisi alınır

Performans disinda hicbirsey rahatsiz etmez zaten iki aracinda performans gibi iddaasida yok
  3. corez

7500F Mİ 7600 MÜ TERCİH EDİLMELİ

deymez gücleri aynı
  4. corez

❌İndirim Bitti! Vatan 12400f + 4070 ti süper DDR4 sistem 39.900

Islemci daha iyi olsaydi alirdim bu fiyata
  5. corez

sizce ryzen mi intelmi?

2 cpu karsılastırması
  6. corez

Egzoz fanını değiştirmeye gerek var mı ?

Kaldirirsaniz tek fan yeterli olur ama kaldirmanizi tavsiye etmem datacenterda hava temizleme cihazlari ve ortam klimali oldugu icin orda o sekil , ben evimde kullaniyorum .cfm test cihazi var ornegin kasa onunde toz filtresi arasinda 1cmden daha az mesafe varsa cfm yuzde 35 40 kayip yasiyor ...
  7. corez

Datacenterdaki ev tipi sunucularda toz filtresi kullanmiyoruz dolaysiyla bir fan yeterli oluyor siz evde toz filtresi kullandiginizi varsayarsak bir fanda 75cfm ustu veremeyebilir iki tane alsaniz one yeterli olur
  8. corez

Sessizlik icin be quiet onermistim sessizlik onemli degilse rpm yuksek cfm yuksek fanlar bakilmali . Uc tane one almanin pc sicakliginda aman aman bir degisim degeri olmucaktir ornegin onden giren 100cfm toplam deger ile 300cfm de girse pc sicakliginda degisim yapmicaktir biz sunucularda ev tipi...
  9. corez

Ben sizin yerinizde olsam be quiet 140lik alirdim hem sessiz hem performansli
  10. corez

🔥İndirim PC hocası yeni sistem

Ekran karti , islemci koy gerisi copten olsun millet alsin mantiginda sistem
  11. corez

Oyuncu koltuğu önersin bütçe 10k

hp omen , kara borsa dısında bulabilirsen en iyisi
  12. corez

Egzoz fan için Arctic P12 mi Akasa Alucia mı? (RGB fan istemiyorum.)

Yok biz butun ev tipi sunucularda kullaniyoruz
  13. corez

Egzoz fan için Arctic P12 mi Akasa Alucia mı? (RGB fan istemiyorum.)

sessizlige onem veriyorsaniz benim gibi be quiet alin omurluk parca zaten
  14. corez

7600x3d satışa çıkmış

sunucu işlerindede bizde yıldık bu konudan amd işlemci alıyoruz stokları dolduruyorz müsteri cıkıp diyor ki benim programım intel işlemcide daha stabil calısıyor vs vs. gidip i9 14900 k almak zorunda kalıyoruz
  15. corez

İ9 14900KS,TUF4090 LI SİSTEM DARBOĞAZ YAPARMI

niye yapsın işlemci kötü oldugunda yapar
  16. corez

Yardım OLED monitör sürekli uyarı verir mi?

bendede hic gelmiyor ilk defa duydum :D
  17. corez

Yardım oyuncu koltuğu öneri acill

iyi bir koltuk istiyorsan hp omen yoksa zaten gerisi aynı aşşagı yukarı
  18. corez

Yardım i9 14900k mavi ekran hatası ve performans düşüklüğü

aynı işlemciler sunucularda 7/24 calısıyor 85 derece üstü ortalaması 100 derecede gördükleri var %100 uptime herhangi bir sorun yok tüm sunucularda sizinki daha cok yazılımsal duruyor
  19. corez

❌İndirim Bitti! Mediamarkt'ta Seçili Televizyonlarda Geceye Özel İndirimler!

Ben mediamarktan memnun kaldim aldigim ses sistemi bir yil sonra bozuldu bana urunun eski uretimi bitti diyip ust modeliyle degisim yaptilar o gun bugundur bir tik fazla olsun mediamarktan olsun diye aliyorum hic sorun yasamadim
  20. corez

Çözüldü✓ RTX4070super fps drop

işlemciden patlıyorsun büyük ihtimalle
Top Bottom