Arama sonuçları: *

1. pxnouma

🔥İndirim Clear Men 3X350ML Şampuan Çeşitleri 199,43TL

Head and sholders olmasın o?
  2. pxnouma

🔥İndirim Bissell 3001N AIR220 3'lü Filtreleme Özellikli Hava Temizleyici 2.750TL

Klima filtreleri varken bu gerekli mi sizce? Alınır mı?
  3. pxnouma

Bisiklet performansı nasıl bu kadar farkediyor

Ng 650 bildiğim kadarıyla Alüminyum kadroya sahip ve arka amortisörü yok. Senin bisikletinde ise her pedala bastığında uyguladığın kuvvetin çoğunu emen bir amortisör var. Ayrıca senin bisikletin çelik hi-ten. yani çok ağır bir yapıda. kilolarının aynı olması imkansız. Ortalama tahminim NG650...
  4. pxnouma

🔥İndirim Adidas Runfalcon 1569 TL - 42 Numarası bu fiyat sadece

Fiyatına göre iyi. Bu fiyatta önerebileceğiniz daha iyi modeller varsa paylaşın.
  5. pxnouma

🔥İndirim Adidas Runfalcon 1569 TL - 42 Numarası bu fiyat sadece

Benzer fiyatlara Boyner satıyor, kuponlar ile daha da uyguna alınabiliyor. https://www.hepsiburada.com/adidas-beyaz-erkek-kou-ayakkabisi-hp7543-runfalcon-30-p-HBCV00003YZRKB?magaza=Boyner&url_src=and-product-detail
  6. pxnouma

🔥İndirim Soslu Cips Fıstık 1KG 120₺

Çektim 1 tane, en kötü misafirlere yediririz :D
  7. pxnouma

Ryzen 5 5600 gt gt 730 la valorantta kaç fps alırım

En az 240, fazlası şansa bağlı
  8. pxnouma

🔥İndirim Geroni Bisiklet Booster Dağ Bisikleti 27.5 inç 4850TL

Günlük kullanım için hidrolik disk fren önemli olmadığından St520 öneririm, 5.200e alıp 6.300e satmıştım 6 ay önce. Guzel bisiklet, lastiklerini sehir icine uygun bulursan hafif olduğu icin cok rahat sürersin.
  9. pxnouma

❌İndirim Bitti! Hawk koltuklarda 1000tl indirim

exvega At ise Hawk Eşşektir, aralarında %10-15 fiyat farkı varken hiç alınmz.
  10. pxnouma

AliExpress'ten kulak içi kulaklık önerisi

Valorant için kulak içi ucuz kulaklık arıyorum. Normalde 2.5k bütçem var kulaklık için, fakat bu cihazlara 2.5K büyük risk. Beğenmeyebilirim veya kulak içi kulaklık oyun tarzıma uymayabilir, o yüzden hem ucuz hem de önerilen bir model arıyorum. Çöpe atacak bir kulaklık olduğu için bütçem 250TL...
  11. pxnouma

AliExpress'ten kulak içi kulaklık önerisi

Valorant için kulak içi ucuz kulaklık arıyorum. Normalde 2.5k bütçem var kulaklık için, fakat bu cihazlara 2.5K büyük risk. Beğenmeyebilirim veya kulak içi kulaklık oyun tarzıma uymayabilir, o yüzden hem ucuz hem de önerilen bir model arıyorum. Çöpe atacak bir kulaklık olduğu için bütçem 250TL...
  12. pxnouma

🔥İndirim Selpak® Extra Pamuk Katkılı ve Pudra Kokulu 40'lı Tuvalet Kağıdı 255TL

teşekkürler yapıştırdım bir tane, normalde familia yeşil olanından alıyorum. 40'lısı 230'a bir sitede bulunuyor ama güvenli dğeil. Marketlerde 329TL'den aaşğıya yok.
  13. pxnouma

uyguna carraro sportive bulursanız yapışın.
  14. pxnouma

ST520-530 - snop 5.0-5.3 ve opolio serisi 2. Elde güzel fiyatlara denk gelebiliyor. 2. Elde fazlaca güzel bisiklet var, kelepir fiyata bulunabiliyor.
  15. pxnouma

Dondurmeli vites, mekanik frenler, çalışmayacak bir maşa, 1980'lerin kadro tasarımı, kötü lastikler, kotu frenler. Bu fiyata 2. El temiz hidrolik frenli, sağlam kadrolu, iyi aktarma sistemine ve maşaya sahip bisiklet rahat bulunur. Hatta üzerine 2 3k daha koyarsanız orta seviye bir mtb bile...
  16. pxnouma

SATA2 destekleyen anakarta SATA3 takılır mı?

Ben saymıyorum, içerisinde log kaydı tutan bir komponent var. istersen 7 SSD 230 HDD kullan sistem desteklediği sürece sınır yok.
  17. pxnouma

çalışır demek istiyor. 2019'dan beridir kullanıyorum; 1891 kere elektirik kesildi (sistem aç kapa) 21786 Saattir aktif (2yıl 177 gün çalışma süresi) 29995 GB veri yazıldı. Sağlık %85, Sıcaklık 33 derece.
  18. pxnouma

Hayır bir problem yok. Sata 2 anakart ile As340 120GB'ı 1.5yıl kullandım.
  19. pxnouma

🔥İndirim Nimomed ECT-1 Dijital Çubuk Ateş Ölçer 40 TL

1 tane çektim, lazım olduğunda bulunmaz nimet.
  20. pxnouma

1500 TL ye mekanik numlocksuz red Switch klavye önerisi acil

Mekanik değil optik https://www.amazon.com.tr/dp/B08NG84H5M?m=AOX42M1QYZ4TV&ref=clp_pc_a_A282F8YFQRNGAO&th=1
Top Bottom