Arama sonuçları: *

1. McQueen95

MORTAL KOMBAT 11 LÜTFEN YARDIM

oyunu pcden klavyeden oynuyorum bayağı da severek oynuyorum ama oyunda bir özellik var ( Wake up veya Get up attack diye geçiyor ) yere düştüğünüzde kalkarken rakip size hamle yapacağı anda hızlıca yerden kalkıp rakibe vuruyorsunuz. ( bir de kritik yedikten sonra diğer komboya yakalanmamak için...
  2. McQueen95

Çözüldü✓ BU UYARI NEDİR DÜN YOKTU

Dün yoktu bugün açtıgımda geldi kapatiyorum ama restart attigimda geri geliyor 1718129248
  3. McQueen95

18k btu klima kapıları açsak evi soğutur mu?

klimanın konumuna göre değişir ben koridora paralel koydum arada 7 8 metre var salondan benim odamı serinletiyor
  4. McQueen95

Vantilatör ama oda donduran öneri

dostum bunu alana kadar 2. el bi klima al motorunu da balkona vs bağlattır daha mantıklı olmaz mı ?
  5. McQueen95

karganın cevizini yedim 2 aydır saldırıyorlar

aynısı benim de başıma geldi hocam bahçedeki kiraz yüzünden ben havalı tü*ekle indirdim artık öyle bir sorunum yok
  6. McQueen95

Bu konumdakiler neden beyrut'ta aynı yerde gözüküyor ?

Arkadaşlar bu hafta Mezitli bölgesine gittim (Mersin) telefonumun gps'i beyrutta gözüküyordu (telefon tr cihazı) , wpden birine canlı konum attım onda da beyrutta gözüküyorum başka ilçeye geçince düzeliyor. Kardeşim de aynı problemi yaşadı mezitli bölgesine gittiğinde. Bugün mezitlide olan bir...
  7. McQueen95

EVDE WCNİN LAMBASINI AÇINCA MONİTÖR KAPANIYOR :D ?

AHAHAHAHHSHJD 1716801198 Kankam iyi aciklamissin ama 1 senedir normaldi
  8. McQueen95

İkisi de ayni prizde 1716766844 Akim korumali zaten aldigim ucluler 1716766889 Aynen ben de ona sasirdim 1 senedir ayni setup ayni prizler kablolar simdi olmaya basladi
  9. McQueen95

O bende de oluyor da monitor kapanmasini cozemedim
  10. McQueen95

video atıyorum 1716764098
  11. McQueen95

Arkadaşlar oyun oynarken sürekli ekran 10 saniyeliğine gidiyor geliyordu bir kaç gündür de bunu araştırıyodum bugün youtubede takılırken kardeşim wcnin lambasını açtı aynı anda monitör kapandı. Denemek için 2 dk sonra tekrar kardeşime lambayı yak dedim ve aynı şekile 10 saniyeliğine siyah ekran...
  12. McQueen95

VALORANT PENCERELİ OLDU DÜZELMİYOR YARDIM

Dün gece oynadım bişey yoktu bugun böyle oldu düzeltemedim görsel ekledim
  13. McQueen95

APU SİSTEMDEN EKRAN KARTINA GEÇİŞ

kankam hicbişey anlamadım yazdığından biraz daha açık anlatabilir misin
  14. McQueen95

APU SİSTEMDEN EKRAN KARTINA GEÇİŞ

Arkadaşlar merhaba Ryzene 5 3400G kullanıyordum geçen hafta msı 1660 TI OC aldım direkt taktım kasaya. Kardeşim grafik birimini iptal etmen gerekiyor gibisinden bir şey dedi ben de anlamadım. Şimdi benim bir ayar yapmam gerekiyor mu yardımcı olabilir misiniz
  15. McQueen95

165 HZ Monitör max 144hz veriyor ?

linki yok ki kanka etikette C-WIN Model : KL- DP01 yazıyor
  16. McQueen95

165 HZ Monitör max 144hz veriyor ?

Herkese merhaba arkadaşlar rampage rm - 165 kullanıyordum bu güne kadar apu sistem kullandığım için 120hz de kullandım. Dün MSI 1660 Ti OC ekran kartı aldım bilgisayarcıdan da bir tane display kablosu aldım. Görüntü ayarlarından 165hz yi seçtiğimde ekran 10 saniye kararıyor ve geri açıldığında...
  17. McQueen95

Ryzen 5 3400G GPU Uyumu

beyler apu kullanıyorum Ryzen 5 3400G msı 1660 super takıcam darboğaz vb bir problem yaşar mıyım ? kardeşim de ryzen 5 3600 kullanıyor msı rtx 3080 takmayı düşünüyor bu darboğaz yapar mı ?
  18. McQueen95

Adobe Creative Cloud dalga geçer gibi zam yapıyor

Denemeden bilemeyiz reisim
  19. McQueen95

Adobe Creative Cloud dalga geçer gibi zam yapıyor

5 6 ay önce aldım tam tarih hatırlamıyorum mailden bakıcam 1709556680 saçmalıktan ibaret zoru zoru crack indirtecekler 1709556694 vallahi ben bakmaya başladım cracklere
Top Bottom