Arama sonuçları: *

1. M

Durduk yere Oyundan atılma

Format işe yarar mi? Laptop da webte takilirken fln hic bir sorun olmuyor Ama oyunda atiliyorum
  2. M

Durduk yere Oyundan atılma

Laptop özellikleri: r7 5800h rx6600m 32gb ram Oyun oynarken bir anda oyun donuyor ve sonra oyundan atiliyorum Laptopu alalı daha 1 hafta bile olmadı Dün en son sürüm driveri indirdim ama yinede oyundan atiliyorum Ne yapmam lazim?
  3. M

3050ti mi yoksa rx6600m mi?

Yok kardeşim ben türkiyede yaşamiyorum zaten😂 1643795200 Ben zaten rezerve ettirdim Alacağim model Allah'ın izniyle Omen 16 r7 5800h rx6600m
  4. M

3050ti mi yoksa rx6600m mi?

Laptop almayi düsünüyorum Ekran karti rx6600m (8gb vram) olsa mi daha iyi yoksa rtx 3050ti (4gb vram)? Diğer özellikler ayni Fiyata takilmayin
  5. M

Rx6600m de Ray Tracing var mi?

amd gpu larinda ray tracing var mi? Ben laptop almayi düsünüyorum (rx6600m) Bu laptopun gpu sunda ray tracing var mi yani?
  6. M

Lenovo mu HP mi Laptop

Ben bir Lenovo oyuncu laptopu almak istiyorum (Rtx 3060 + R5 5600h) Sorum şu: Lenovo iyi bir marka mi, yani güvenilir mi? Daha önce hiç almadiğim için bilmiyorum. Bide Annem HP ye biraz takintili, yani HP beğeniyor ama ben HP laptop modellerini beğenmiyorum. YANI KISACASI Lenovo güzel marka mi...
  7. M

Işlemci çekirdek sayısı

8/16 o kadar yeterliki Hiç bir oyunda sıkıntı çıkarmaz
  8. M

Işlemci çekirdek sayısı

Knk 8/16 de sorun olur mu hiç😂😂
  9. M

Işlemci çekirdek sayısı

10. M

Işlemci çekirdek sayısı

Ben türkiyede yaşamıyorum ve bu yüzden türkiyede bulunan bazı parçalar yasadigim ülkede yok Yayım yapmayı düşünmüyorum Oyun oynamak için, autoCad gibi seylee icin kullanmayi düsünüyorum Ama oyunda hic bir sorun istemiyorum
  11. M

Işlemci çekirdek sayısı

Mesela 2600 almak mı daha mantıklı yoksa 3100
  12. M

Işlemci çekirdek sayısı

Selamün aleyküm, Allah nasip ederse bu sene bilgisayar toplamayı düşünüyorum Sorum şu: 4/8 vs 6/12 çekirdek sayılarının aralarında çok performans farkı varmı? Ryzen 3100 ile 3600 arasında çok fark varmı? 4/8 uzun yıllar kullanabilirmiyim yoksa 6/12 e mi yönelmem lazım? (Fiyat falan önemli...
  13. M

Gtx 1650 de 4gb yeterlimi?

Laptop almayı düşünüyorum ve kararsız kaldim Gtx 1650 4gb daki 4gb günümüzdeki ve ilerideki oyunlar icin yeterli mi yoksa 1660 ti mi almaliyim? 4gb ve 6gb arasinda cok fark varmi?
  14. M

Depolama alanı

Hangi oyunlar ne kadar depolama alanî kullaniyor: Gta 5 Valorant Cs go
  15. M

3 pin fan girişi

Bir anakart da ortalama kaç tane 3pin fan girişi var? illa 3 kabloyu tek kabloya dönüştüren kablo gerekiyor mu? Alacağım Anakart: MSI B450M A PRO MAX
  16. M

RTX VS GTX

Rtx mi daha performanslı yoksa Gtx mi? Arkadaşım diyorki gtx daha performanslı ve rtx de sadece ray tracing özelliği var başka bir sey değil.
  17. M

80 plus gold vs bronze

isim: BE QUIET System Power 9 | 700W CM Media markt da 85€
  18. M

80 plus gold vs bronze

Ben yurt dışında yasiyorum ve burada en iyi markalar corsair bide 1593355755 Bide be quiet Bütçem 100€
  19. M

80 plus gold vs bronze

80 Plus Bronze 80 Plus Gold dan çok daha mi kötü yoksa çok bir fark yok mu aralarında? Rtx 2060 super + 3600 lü sistem toplayacam Psu konusunda kararsızım
  20. M

Notebook mu pc mi?

Sizce Oyuncu notebook almak mi daha mantıklı yoksa oyuncu pc almak mi daha mantikli? Hangisini ömrü daha uzun ve hangisi daha kullanışlı?
Top Bottom