Arama sonuçları: *

1. erendrmz27

eski bilgisayarıma uyumlu ram önerisi

DOSTLAR HERKESE MERHABALAR, DÜKKANDAKİ ESKİ BİLGİSAYARA RAM ALACAĞIM DA BİR TÜRLÜ UYUMLU RAM BULAMADIM TEKLİ 8GB ALMAK İSTİYORUM BİRDE SSD TAKACAĞIM YENİ HEPSİBURADA DA ALACAĞIM UYUMLU RAMİN LİNKİNİ ORDAN ATARSANIZ SEVİNİRİM UYGUN FİYATLI OLURSA SEVİNİRİM
  2. erendrmz27

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z87 Red/Blue Switch HotSwap klavye vergi dahil 316TL

siparişi gelenlerden biride benim şuan klavyeden yazıyorum bunu kalitesi fiyata göre gayet iyi hayatımda ilk defa mekanik klavye tecrübem ses başta biraz fazla geldi de zamanla alıştım gayet memnunum iyiki almışım
  3. erendrmz27

❌İndirim Bitti! Excalibur G911.1390-EX70H-C Intel Core i9-13900HX 34.799 TL

iptal ederlerse söylesene meraktayım şuan
  4. erendrmz27

Acer vs Monster vs Asus monitör mü? (kararsız kaldım)

netflixden okadar film izledim hiç rahatsız etmedi hocam beni siyahlık açısından belki benim gözüme batmıyordur ilk ips deneyimim çünkü
  5. erendrmz27

ben de çok az bi ışık sızması var o da ips panellerde normal diyor herkes
  6. erendrmz27

ne demek hocam saolun 1694190155 saolun hocam
  7. erendrmz27

hocam monitör geldi ilk izlenimler çok iyi ekran kalitesi muazzam ölü piksel yok ghosting varsa da ben farketemedim içinden çıkan hdmı kablosu 144 hz veriyor ekran kalitesini görünce annem yatak odasına koymak için üstüne çökmeye bile kalktı :D stand aşşırı sağlam değil ama kalitesiz de değil...
  8. erendrmz27

başım üstüne hocam geldiği gibi ilk deneyimlerimi yazarım
  9. erendrmz27

aldım hocam asusu aldım geri 1693933555 herkes çok övünce bir bildikleri vardır dedim
  10. erendrmz27

hocam hepsiburada dan almak zorundayım iki karta böleceğim için onlarsa hb den alınca bütçeyi çok aşıyor
  11. erendrmz27

hangi model hocam 4.5k viewsonic link atarsanız sevinirim
  12. erendrmz27

herkes asusu öneriyor bende alçak olduğu için monitör bir tık konfor açısından şüpheliyim
  13. erendrmz27

Ne aldınız hocam ben hala karar veremdim ve bu gecede siparişi geçmek istiyorum
  14. erendrmz27

hocam bilmiyorum ama bana nedense kaliteli gelmiyor o monitörler
  15. erendrmz27

bencede lg ile monster arasında marka güven farkı ve pivot özelliği konstrat ları da aynı asusun ise panel farkı çok daha iyi
  16. erendrmz27

hocam hala karar veremedim çok karıştı çorba oldu iyice 1693732370 hocam bu modelde de herkes ölü piksel şikayetçi olmuş
  17. erendrmz27

çok net diyon yani bunu alıp oturup keyfime mi bakam
  18. erendrmz27

merhabalar diz üstü bilgisayarım için monitör istiyorum bütçem ise max 4500 tl benim seçtiklerim bunlar seçtiklerimden hangisi veya bu bütçeye uygun önermek istediğiniz model varsa sevinirim...
  19. erendrmz27

Tabletden 2.mönitör yaptım ama fps düşüyor

Arkadaşlar merhabalar excalibur g770 i5 11400h rtx 3050 4gb 8 gb ram (+8 gb ram yolda) dizüstü bilgisayarım var splashtop pro uygulamasını kullanarak boşta duran tabletimi ikinci monitör yaptım normal takılırken hiç bir sorun yok ama oyuna girince ort 50 fps düşüş oluyor normale göre nedeni veya...
  20. erendrmz27

Sosyal Medya Anketime Katılabilir Misiniz?

anket tamamlandı hocam
Top Bottom