Arama sonuçları: *

1. veneficus

750 TL kablosuz kulaklık önerir misiniz

Kulak içi
  2. veneficus

750 TL kablosuz kulaklık önerir misiniz

800tl bütce ile kulak içi kablolu kulaklık arıyorum yardımcı olur musunuz
  3. veneficus

PS3 kolunu PC ye bağlama

Evdeki PS3 kolunu Bluetooth adaptör ile PC ye bağlamak istiyorum gecikme falan olur mu?
  4. veneficus

bluetooth adaptörü iş görür mü

ps3 kolunu pc ye bağlamak için bu adaptör iş görür mü https://www.hepsiburada.com/concord-b11-bluetooth-adaptor-dongle-mini-usb-alici-verici-5-0v-pm-HBC00003EMB9Z
  5. veneficus

PS3 lisans hatası veriyor

bende apollodan yapıyorum bu hatayı verdikden sonra tekrar girmeyi denedin mi
  6. veneficus

kablosuz oyun kolu tavsiyesi

bütçe 800 tavsiyelerinizi bekliyorum
  7. veneficus

Kasa fansız kullanılır mı?

fan olmaz ise içerideki sıcak hava dışarı atılamaz o yüzden fan kesinlikle olmalı
  8. veneficus

Havya lehim makinasının ucunu pirize soktum

Hocam istemeden oldu bilerek yapsam söylerimde ben nerden bileyim makinanın bozulacağını
  9. veneficus

Hocam şuan eve dönüyorum bu günü iyi atlattık usta makinayı şuan tamirciye bırakıcak usta anlamadı tamirci net benim yaptığımı anlar 1726757541 Hocam usta aşşırı iyi bı insan adamın hakkı ödenmez çok nazik birisi ama söylersem sıkıntı çıkabilir sonuçta pahalı alet
  10. veneficus

hocam piriz bu en üsstekine taktım belli olmuyor ama usta elektronikci net anlar bide en çok kullandığımız makina 1726745111 Usta geldi gelişmeleri paylaşıcam
  11. veneficus

Hocam dükkanda sadece ben ve usta çalışıyor
  12. veneficus

Valla bilmiyorum hocam yapasım geldi yaptım hala bozuk
  13. veneficus

Lütfen yardım edin ucunu pirize soktum sonra makine bozuldu 6500 lira usta öğrenizrse mahfolirum hiçbir şekilde çalışmıyor ucunu pirize sokunca pirizde patlama oldu birdahada açılmadı yardımm edin Cihaz:sugon t26d
  14. veneficus

Araba yağı nasıl temizlenir

El temizleme kremleri var tüm yagı söküyor diyorlar doğrumu acaba
  15. veneficus

Araba yağı nasıl temizlenir

Tavsiye ettiğiniz sabun falan var mı tırnaklarımın arasına giriyor çıkmıyor
  16. veneficus

Osm oyuncum satılmıyor

Arkadaşlarımla lig kurduk onlar oyuncularını en yüksek fiyattan 4 5 saate satıyor ben 3m luk oyuncuyu iki gündür 5m a satamıyorum kafayı yiyicem sizin transfer taktiğiniz falan var mı?
  17. veneficus

Gelen kargoya tutanak tutturma

Beyler Teknosa dan monitör sipariş ettim ve kutu hasarlı ise tutanak tutturun iade edin diye SMS geldi bizim kargoları güvenlik alıyor ben çalışıyorum onu nasıl yapıcaz güvenliği uyarmam mı lazım illa hatta direkt bırakıp gidiyorlar kargo şirketi Aras kargo
  18. veneficus

görev çubuğundaki uygulamaya sağ tık yapınca görevi sonlanır seçeneği ekleme

nasıl yapıldığını bilen var mı ?
  19. veneficus

opera çok yavaşladı ne yapmalıyım

aşırı yavaşladı bi konu yüklemek için 3dk bekliyorum youtube ye girmek için 1dk bekliyorum ama chromede direkt giriyor
  20. veneficus

çift ekran ekran kartını zorlar mı ?

çift ekran kullanıcam pekzormalaz büyük ihtimal ama sorıyım dedim
Top Bottom