Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Anakart biosa güncellrmesi nasıl yapılır

Merhaba bende gigabyte b450m s2h var v1 mi v2 olduğunu nasıl anlarım 1. Sorun 2. Sorum bios güncellemesini nereden indireceğim flash var 16gb
  2. B

Yardım gameloop pubg mobile drop giriyor takılıyor

sistemim ryzen 5 3500 rx 5500xt 4gb 16 gb 3200 mghz ram 256 gb ssd var güçlü bir sistem ama pubgde anlık takılmalar oluyor bi 5 10 saniyelik
  3. B

Hp 22x monitör hata veriyor

Merhaba monitör hp 22x böyle bi hata alıyorum nasıl çözerim hata bu nasıl düzeltirim
  4. B

chipset driver nasıl kurarım

merhaba acaba nasıl kurarım anakart: gigabyte b450m s2h işlemci : ryzen 5 3500
  5. B

Bant genişliği önerileri

Merhaba bilgisayardan bir şey indirirken internet gidiyor bant genişliğinden olduğunu düşünüyorum acaba kaça kaç yapmalıyım nasıl yapmalıyım Anakart b450m s2h Ethernet kablolu tüm 16mbps Superonline adsl im
  6. B

Biosda çalışan klavye mouse masaüstünde çalışmıyot

Merhaba biosda klavye mouse çalışıyor ama masaüstüne gelince hiçbiri çalışmıyor
  7. B

Gta 5 kodlar önersenize

Merhaba bir kaç tane GTA 5 eşinin altındaki tuşla girilen kod yerine yaxılabilecek kodlar söylesenize sıkıldım onlara bakıcam
  8. B

Yardım yardım edermisiniz arkada bir şey inerken interneti kullanamıyorum

merhaba valorant veya steamden veyatta chromeden bir şey inerken ben interneti arkada veya telefonda kullanamıyorum sanki internet gitmiş gibi oluyor sebebi nedir yaşayan varmı
  9. B

bilgisayarımda arka planda bir yükleme yaptığımda

merhaba bilgisayarımda arka planda örneğin valorant veya chromeden bir şey indiriyorum ozamanda internet diğer cihazlarda kullanılamayacak hale geliyor (çok yavaşlıyor) ve bilgisayardada hiç bir şekilde kullanılamıyor (çok yavaşlıyor) nedendir çözümü nedir
  10. B

internetim çok yavaş

merhaba pcde internet çok yavaş bir şey yüklerken arkada hiçbirşey yapamıyorum resmen 16mbps internet var 5 6 mbps geliyor ne yapabilirim
  11. B

Overclock kaç ghz yapim

Merhaba yeni pc aldım Stok fan var işlemci amd Ryzen 5 3500 kaç GHze yükseltiyim 1725518580 Şimdi farkettim bunlarla etkileşim kuramıuorum nadıl yapıcam
  12. B

İnput signal not found

Beyler bi hata alıyorum pcyi açarken inout signal not found check the video cable and video source yazıyor yardım edin
  13. B

1000 lira bütceyle ne alabilirim

Beyler bütce 1000 lira ne alabilirim 256 lık ssd var yanına ne alabilirim
  14. B

Formattam sonra sorun çıkarmı

Beyler pc aldım format atıcam b450 m s2h var Anakart olarak işlemci olarak ise 5500 var daha önceden Ryzen 5000 serisini desteklemediği için bios ile ilgili sorun yaşarmıyım
  15. B

Vakıfbank mobil bankacılık hatası

Merhaba beyler vakıfbank mobil bankacılığa girmeye çalışıyorum şifreyi giriyorum TC nosu seri no fln soruyor giriyorum NFC okutuyorum bu hatayı alıyorum
  16. B

Beyler bi bakarmısınız hangisi mantıklı olur

2. Elden Ekran - HP 22x 144hz 1 ms Kasa - Corsair Mid Tower Ekran kartı - Asus Dual RX5500 XT 4 GB Anakart - Gigabyte B450M S2H Ram - Apacher Panther 8GB 3200 mhz 2 tane - 16 GB SSD - Apacher Panther 256 GB İşlemci - Ryzen 5 5500 3.6 ghz turbo ile 4.3 ghz 17000 TL Bide 0 var i3-12100F ASUS...
  17. B

Bişiler önerir misiniz?

Bütce 20 k monitör de alıcam monitörle birlikte bütce 20k ne önerirsiniz oyun için render için vs.
  18. B

Sarı site param güvende taksit oluyormu

Beyler hazır sistem alıcam bilgisayar sarı siteden param güvende ile acaba taksit oluyormu kaç ay oluyor vs. Bilgi verebilirmisiniz hangi banka kaç ay yapıyor
  19. B

Hangi ekran kartını önerirsiniz

İnno3d rtx 2060 (düz 2060) mı Sapphire rx5600xt mi Oyun, yazılım, video için
  20. B

Fiyatına göre iyi mi?

İŞLEMCİ:AMD Ryzen 9 7900X3D Soğtucu: MSI MAG CoreLiquid 360R V2 ARGB 360mm Anakart:Asus TUF Gaming B650M-E DDR5 Ekran Kartı: Palit RTX 4070 TI Super JetStream RAM:XPG Lancer RGB 32 GB (2X16) 6000 MHz SSD:Kingston NV3 1tb 6000okuma/4000yazmaKASA:FSP-CMT591M 750w 80+ bronz MONİTÖR:Asus TUF...
Top Bottom