Arama sonuçları: *

1. StereoB

Arkadaşlar rx6700xt + ryzen5 5600 19500 TL alınır mı ve bir sorum var .

Paylaşan sayfaya bir şey demiyorum fakat Instagram üzerinden alışveriş, özellikle de bu gibi yüksek bütçeli alışverişleri pek tavsiye etmiyorum. Pc gücü açısından bakarsak işlemci ve ekran kartının (marka hariç) aynı, diğer parçalarının farklı olduğu bir sistem kullanıyorum ve oyun açısından...
  2. StereoB

Kasamın Fanları Doğru mu?

Hocam, geçenlerde Smart Acces Memory ayarını açmıştım, tam performans vs için. O da derecelere etki ediyor mudur?
  3. StereoB

Hemen yanında 1 fan yeri daha var, dostum. Hocam, bulunduğum bölgede havalar çok sıcak ve odamda klima vs yok, bunun etkilediğini düşünüyorum. Kış aylarının derecesini gördükten sonra bu değerler bana da fazla geliyor tabii ki. Kullandığım kart rx 6700xt ve yanlış bilmiyorsam yük altına...
  4. StereoB

Sistemime Thermalright Peerless Assassin 120 SE Sığar mı?

Tamamdır, teşekkür ederim.
  5. StereoB

Hocam, tam şu anda aynı dediğiniz gibi yaptım ve deniyorum. Şu an boşta cpu 52, Ekran kartı 55 derece. Yükte henüz denemedim fakat önceki gibi 70 derecelerde gezeceğini düşünüyorum.
  6. StereoB

Fan konusunu deneyeceğim. İkinize de teşekkür ederim.
  7. StereoB

Kasamın fan dizaynı fotoğraftaki gibi. Üste yerleştirdiğim egzoz fan, yukarı yükselen sıcak havayı dışarı atsın mantığıyla takmıştım. Fanı işlemcinin üstüne takmak istedim fakat kablosu vs derken alan sorunu oluşturdu, ben de yan tarafına taktım. Arkadaşım ise yukarı takılan fanın gereksiz...
  8. StereoB

Sistemime Thermalright Peerless Assassin 120 SE Sığar mı?

Herkese iyi günler dilerim. Havaların ani ve dehşet bir şekilde ısınmasıyla birlikte işlemci tarafında ısı sorunu yaşamaya başladım. Kullandığım işlemci Ryzen 5 5600 ve stok fanı ile kullanmaktayım. Core Performance Booster ayarı kapalı. Normalde yük altındayken sürekli 60 derecede çalışan...
Top Bottom