Arama sonuçları: *

1. İ

ASUS ROG STRİX RX 580 EKRAN KARTI ARIZAMI ÇÖZEMİYORUM

Tamamdır yarın deneyip sonucu ileteceğim teşekkür ederim 🙏
  2. İ

Herhangi bir depolama birimi eklemedim
  3. İ

Hayır herhangi bir depolama birimi eklemedim
  4. İ

Bilgisayarı açıyorum bios ekranı bile gelmeden bu ekran geliyor ve ekranda küçük bir tire var. ( Ram lerin yerini değiştirdim tek ramle denedim ekran kartının iki hdmi yuvasını denedim ekran kartını söktüm hava tuttum temizledim, farklı bir ekran denedim hep bu sorun var ekran kartımla alakalı...
  5. İ

ARKADAŞLAR WİNDOWS 16 RAMİ 7.95 GÖRÜYOR YARDIM

sistem ryzen 5 2600x 3.6 ghz işlemci gtx 1660 gaming x 6 gb ekran kartı corsair vengeance rgb pro 2x8 c16 ram Gigabayte b450m s2h v2 anakart
  6. İ

xmp ayarlaması derken şunu yaptım ramlerin frekans ayarlarında profil 1 i seçmiştim frekansı yükselticek diye demin tekrar kapattım o ayarı açtım pc yi yine 7.95 gb ram kullanılabilir.
  7. İ

ARKADAŞLAR CORSHAİR VENGEANCE RGB PRO 2X8 C16 RAM ALDIM. ANAKARTIN MODELİ İSE GİGABAYTE B450M S2H V2. BU ANAKARTTA 2 RAM SLOTU VAR. BEN RAMLERİ TEK TEK TAKIP AÇMAYI DENEDİM RAMLERİ TEK TAKINCA AÇILMIYOR BİLGİSAYAR İKİSİNİ TAKINCA AÇILIYOR FAKAT 16 GB RAM'İ 7.95 OKUYOR WİNDOWS. BİRKAÇ AYAR...
  8. İ

6 PİN FAN ALDIM KASAYA TAKAMIYORUM NE YAPMAM GEREK

sanırım bu çok teşekkür ederim sipariş vericem hemen
  9. İ

6 PİN FAN ALDIM KASAYA TAKAMIYORUM NE YAPMAM GEREK

arkadaşlar 3 tane Dark 120mm Dual Ring RGB Fan (6Pin Bağlantı) DKCF122RGB rgb fan aldım fakat kasaya takamıyorum bu fanları kasaya takmam için ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz ?
Top Bottom