Arama sonuçları: *

1. Nourrice

Gaming.gen.tr 3060 sistemi alınır mı

Ben de öyle düşünüyorum teşekkürler yorumun için 1664044187 Bence de sorun çıkarmaz ya teşekkürler bilgi için. Seni de uğraştırmış olduk 1664044229 Bence i3 12. nesil yeterli olur ya hem zaten o kadar bütçem yok. Birkaç sorunu hallettikten sonra almayı planlıyorum umarım tükenmez
  2. Nourrice

Bence başka sitelerden alabilirsin beni çok tatmin etmedi bu monitör
  3. Nourrice

Eğer bütçen varsa m2 ssdyi 1tb yapıp rami rgb yapmanı öneririm. Onun dışında iyi 1664038082 Bir şey bulabildiniz mi
  4. Nourrice

Önceki sistemim ryzen 5 2600x ve gtx 1060 ikilisiydi. Gayet memnundum ancak bir kere de intele şans vermek istiyorum. Pişman olmam değil mi?
  5. Nourrice

Bende fiyatı halen aynı
  6. Nourrice

Bu zamana kadar hep amd kullandım bir kere de intele şans vermek istiyorum o yüzden inteli tercih edeceğim
  7. Nourrice

1 tanesi 87 tl fark yaratiyor olarak gosteriyor ama seçince 2 ram fiyati ekleniyor. Sepete ekleyince de rami 2 olarak gosteriyor
  8. Nourrice

Hayırlı olsun. Keşke ramleri rgb yapsaydınız toplam 180 tl gibi bir fark olurdu ve kasaya güzel görüntü katardı
  9. Nourrice

Ben daha önce alışveriş yaptım herhangi bir problem yaşamadım. Gayet iyi bir mağaza
  10. Nourrice

Çok iyi olur teşekkürler
  11. Nourrice

Benim kendi düşünceme göre 12100f gayet yeterli olur. 12400f yapınca 2kya yakın bir fiyat biniyo
  12. Nourrice

Bir de o ekran kartı modeli ısınır mı? İyi midir? 1664033865 Bu konu sana da yardımcı olur o halde :)
  13. Nourrice

Kasayı araştırdım ama bir sonuç bulamadım 1664033781 Görselde öyle gözüküyor da mesh diye belirtilmemiş
  14. Nourrice

Sistemdeki kasadan dolayı sıkıntı yaşar mıyım? Hava akışı vb şeyler olarak 1664033696 Evet aslında dün o sistemi inceliyordum aklımda o vardı ancak sonradan bu sistem de çıktı. Sadece kasa ve psu farkına 800 tl vermek değer mi diye merak ettim. Vento'nun güzel marka olduğunu biliyorum ama bu...
  15. Nourrice

Merhaba belirtmiş olduğum gibi https://www.gaming.gen.tr/urun/68948/ultima-12100f-intel-i3-12100f-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ sistem alınır mı? Kasanın modelini araştırdım ancak hiçbir yerde bulamadım. Siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen başka...
  16. Nourrice

Windows 11 işlemcim %100 kullanılıyor. Ne yapmalıyım

Dragon center kullanıyorsan oradan da işlemci kullanım yüzdesine bakabilirsin. aynı durumu yaşamıştım hiçbir şey açık olmamasına rağmen görev yöneticisinde sürekli %100 kullanıyor olarak gösteriyordu ama dragon centerda gayet normaldi değerler. bunun windows 11'in bir sorunu olduğunu düşünüyorum...
  17. Nourrice

Ekran kartım boşta 60 derece?

dediğim gibi bunun için msi afterburnerdan fan ayarı yapabilirsin bu sayede 60 dereceyi geçmeden de fanların çalışmış olur ama bence bu durumu dert etmeyin 60 derece karta zarar vermez ama fan ömründen tasarruf etmiş olursunuz
  18. Nourrice

benim arkadaşımda da msi gaming x 3060 var o da fan ayarlarını yapmadan bilgisayarı ilk aldığında kartı boştayken 60 derecelere çıkıyordu. benim kasamın hava akışı berbattı o yüzden yorum yapamayacağım
  19. Nourrice

csgo ekran kartından çok işlemciye yüklenen bir oyun. o işlemci için o fps değerleri normal diye biliyorum
  20. Nourrice

boşta 60 derece olması msi gaming x serisi kartlar için normal diye biliyorum. bende msi gaming x 1060 vardı o kartım da boşta 60 oluyordu çünkü msi gaming serisi kartlarda 60 dereceyi geçmeden fanlar çalışmıyor. benim bir arkadaşım da bu konudan rahatsız olduğu için msi afterburner programından...
Top Bottom