Arama sonuçları: *

1. furkangorur

The Witcher: Enhanced Edition BEDAVA!

https://www.gog.com/gwent-welcome-bonus alabilirsiniz.
  2. furkangorur

Xbox controller hangisini alayım?

Pempe olan güzel duruyor. Fiyatları hemen hemen aynı. Hangisini alayım sizce?
  3. furkangorur

FP Direksiyon seti önerisi?

daha önce hiç kullanmadım. Yarış oyunları ve ets2 falan oynarım diyorum trendyoldan almam lazım 6 ay peşin taksitle alacağım (qnb trendyol kartı ile) ne kadar ucuz olursa o kadar iyi. Tavsiyeleriniz? birde 180 derece olayı varmış ne oluyor o?
  4. furkangorur

kule tipi fan önerisi?

aşağıdaki ürünü kullanıyorum ek olarak 1 fan daha almak istiyorum ama bulamadım. Nereden alabilirim? birde içinde çoklayıcı çıkıyor mu fanın dönmesi için kabloyu anakarta takıyoruz ya anladınız.
  5. furkangorur

Nvidia Türk kullanıcılarına 3 ay gamepass vermiyor!

Nvidia 4 Haziran'da kendi kullanıcılarına dünya çapında üç aylık Game Pass aboneliği hediye edecek. Ancak katılımcı ülkeler arasında Türkiye yer almıyor. Sondaki parantez içerisinde ise "yasalarca yasaklanan yerlerde geçersizdir" yazıyor.
  6. furkangorur

Tek M.2 Slotlu Anakarta 2. M.2 SSD Nasıl Takılır?

bunu alsam...
  7. furkangorur

Anayasa Hukukuna Giriş (Aglıyorum)

seri ezber taktikleri iletsenize 50 sayfa ezberledik kaldı 100 sayfa ve 51. sayfada tıkandım ezber taktigim beni bırak diyo
  8. furkangorur

Darboğaz mı yaşıyorum?

AMD FMF (kare oluşturma) açık olduğunda 60-65fps alıyorum ama ekran kartı fps sayacı 120-130 ekran kartını %100 kullanmıyor. Sebebi nedir. Bazen 60fps bazen 120-130fps hissediyorum.
  9. furkangorur

Intel i5-12400F | 16 GB DDR4 | Sparkle Intel Arc A750 14.999TL

https://www.incehesap.com/neron-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-50705/?utm_source=instagram&utm_medium=influencer&utm_campaign=ModArtPC&utm_term=24.03.2024-neron-silver-hazir-sistem sizce alınır mı?
  10. furkangorur

cam skatez kullanılır mı?

m800 pro kullanıyorum cam skatez taksam alışır mıym diye korkuyorum çünkü camı söksem son yedek padı kullanmış olacagım. Cam skatez takınca mouse hassasiyetini falan mı düşürüyoruz? ben 600 dpi oyun içi valorant(0.3)-cod mw(0.5) dpi kullanıyorum cam takarsam daha da mı düşürmem gerek?
  11. furkangorur

AMD Anti-Lag 2 tanıtıldı: Tamamen yenileniyor

Geçtiğimiz yıl AMD, kendi gecikme azaltma teknolojisi Anti-Lag+'ı tanıtmış ancak hızlı bir şekilde yayından kaldırmıştı. Şimdi uzun süren sessizliğin ardından Anti-Lag 2 tanıtıldı. AMD Anti-Lag 2 tanıtıldı: Tamamen yenileniyor Kaçıranlar için geçtiğimiz yıl tanıtılan Anti-Lag+, Counter Strike...
  12. furkangorur

sadece 3.5 dolara 2 kat fps elde etmek mümkün mü? (MÜMKÜN!)

steam uygulaması: https://store.steampowered.com/app/993090/Lossless_Scaling/#app_reviews_hash (YORUMLARINI DA OKUYABİLİRSİNİZ) türkçe anlatım videosu: arkadaşlar bu nasıl mümkün oluyor? elden ring mesela 60fps kiliti var ama bu uygulama ile 120 e çıkabiliyormuş. hemen hemen her ekran kartı...
  13. furkangorur

monitörümun arkasını boyuyacağım?

Modifiyeli akrilik boya spreyi aldım beyaz ve gümüş renkli. Bu sprey boya ile monitörün arkasını siyah kaplama olan yeri beyaza boyasam sorun olur mu? ızgaraları ve düğmeleri bantlıcam kağıt bant ile yani ince bir işçilik olacak monitör lenovo legion r25i-30 sizce nasıl olur ve garanti...
  14. furkangorur

ChatGPT ye sordum 6750xt vs 4060ti?

2 ekran kartının fiyatı aynı.1080p de oyun oynuyorum ve yüksek grafiklerde oyunu oynamak istiyorumhangisini alayım? 1.) AMD RX6750XT 12 gb 2.) NVİDİA RTX 4060ti 8 gb CEVAP: 1080p çözünürlükte yüksek grafik ayarlarında oyun oynamak için hem AMD RX 6750 XT hem de NVIDIA RTX 4060 Ti iyi...
  15. furkangorur

ac odyssey fps çok düşük??

6700xt kullanırken 2K ayarlarda bu oyunda 120-130 fps aldıgımı hatırlıyorum. 6750xt kullanıyorum şuan ve 1080pde 75fps alıyorum sebebi nedir? fsr falan var mıydı bu oyunda hiç hatırlamıyorum 30 saat oynayıp salmıştım 4 ay. FPS neden düşük onu da anlamadım. grafikler full ultra da ne...
  16. furkangorur

Az önce 40.000TL dolandırılıyordum.

Arkadaşlar yöntem iyiymiş sizinde başınıza gelmesin diye yazıyorum. iphone telefonumu 4-5 tane satış platformuna 40bin TL fiyatıyla yükledim. Caner diye birisi aradı ve telefonu almak istediğini ama farklı şehirden olduğu için arkadaşım gelip sizden alacak diye bilgi verdi ve beklemeye...
  17. furkangorur

Nvidia 4060lı sistem 18.999TL VATANBİLGİSAYAR

işlemciyi i5 12400f yapmanızı öneririm. https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-13100f-gigabyte-rtx-4060-gigabyte-h610m-h-500gb-m-2-ssd-16gb-ram.html düşünceleriniz? bütçeyi 22k yapabilecek...
  18. furkangorur

Cam Skatez vs PTFE (Hangisi iyi?)

M800 pro kullanıyorum hayatımda hiç cam skatez kullanmadım. Yedek PTFE skatez de var şimdi cam takıp beğenmezsem yedeği kullanmam lazım yedekte yıpranırsa vay halime 😅 2si arasındaki fark nedir ve hangisi iyi. 90x40 ince mousepad kullanıyorum
  19. furkangorur

Çözüldü✓ Bu sorum ghosting mi?

Ghosting test yaptım siteden fakat zerre ghosting çıkmadı. Bu sorun neyden kaynaklı? Yerdeki siyah çizgilere bakın. Bu sadece siyah çizgi değil mouseyi hareket ettirdiğimde heryerde belli oluyor https://streamable.com/1zhka8
  20. furkangorur

Ubisoft storeden oyun alamıyorum??

kart bilgisini giriyorum daha sonra karttan bir tutar çekmesi lazım ve o tutarı girmem gerekiyor ama karttan çekim yapmıyor. 4-5 kart denedim hepsinde aynı sonuç. Kartlar yurt dışına açık tüm izinler açık.
Top Bottom