Arama sonuçları: *

1. A

İstanbul'da hava yarın denize gitmek için uygun mu

o havada denize giren* diyeyim. 1683404541 .
  2. A

Günlük kapalı havuz önerisi

Günlük kapalı havuz önerisi istiyorum. ucuz olursa süper olur. istanbul avrupa yakasında olsun yeri fazla fark etmez. güzel önerilerinizi bekliyoruz.
  3. A

evet çünkü gerçek bi kaynak bulamadım denize girenden tavsiye alayım dedim forumda bunu için var :D .
  4. A

gidiyom bakalım hayırlısı. 1683404160 yeni konu açam da kapalı havuz önerisi isteyem, çok soğuksa kapalı havuz giderim.
  5. A

1683403688 silivri.
  6. A

soğuktur evet ama yüzmeye uygun olur mu? bir miktar soğuğu kaldıracağıma inanıyorum ama çok soğuğu kaldıramam elbette
  7. A

Bilgim olmadığı için soruyorum normalde 30+derece hava durumunda denize giderdim. Sizce yarınki hava durumu yüzmeye uygun mu ?
  8. A

Isınma sorunu ve sıvı soğutucu takamama

Kasa değiş bence.
  9. A

acil pc satmam lazım ne yapayım

Param güvende ile satamazsın kasa 14 desi civarı gelir 10 desi üstünü kargo kabul etmiyor. Fiyat düşürmekten başka çareniz yok gibi.
  10. A

Valorant 700 TL altı hesap önerisi ve alımı

https://www.duruonline.com/8500-valorant-points?ref=akakce&v=1.10.8
  11. A

Skinleri ederi 600 civarı. 600/2 + yücelik 1 olması ile 350-400 eder diye düşünüyorum.
  12. A

15k vp harcandıysa 7.5k vp değeri eder aşağı yukarı 500 TL ancak skinler biraz güzel olduğu için 600 de eder gibime geliyor.
  13. A

Bütün skinleri atarsan güzel bir fiyat ile almak isterim.
  14. A

Burda yok ama. O yüzden söyledim.
  15. A

Evet öyle 900/2 450 olması lazım 600 e kadar alırım aslında sevdiğim eli ayağı düzgün skinleri olan bi hesap ise 1682369951 Bıçak var mı
  16. A

4 parçayı 900 e fln alabiliyoruz zaten hocam yanlışım varsa düzeltin.
  17. A

700 TL bütçem var vp zammı öncesi hesap arıyorum. Bıçakta ve vandalda güzel skin olması yeterli. aradığım kriterler mail değişmesi ve yatırılan paraya göre en azından %40 ucuz olması. Skinler eli ayağı düzgün olursa tadından yenmez. 2 gündür hesap arıyorum satan varsa skinleri ve fiyatı da...
  18. A

Valorant hesap değeri nasıl biçilmeli

dolandırılmamak için nasıl bir yol izleyebilirim.
  19. A

Valorant hesap değeri nasıl biçilmeli

valorant hesap almayı düşünüyorum zamlardan önce. şurda maksimum 1 yıl oynayıp satarım düşüncesi var kafamda nispeten güzel skinleri olan bir şey bakıyorum. sizce değerini nasıl biçmeliyim? ayrıca sadece itemsatış üzerinden alabilirim parayı yatırmış olduğum için.
  20. A

Pny Cs900 ssd çok düşük yazma hızı

10 kere yaptım. 1681411264 Diskinfoda hiçbir sorun yok attodiskde de aynı.
Top Bottom