Arama sonuçları: *

1. D

Bilgisayarım klavyeleri bozuyor

Herkese merhaba bilgisayarımda ekran kartı sürücü güncel olmasına rağmen bazen güncel gözükmüyor, ara ara donmalar yaşanıyordu. Bilgisayarı bir süre kullanmayınca ve ekran kartı sürücüsünü tekrar güncelleyince sorun düzeldi gibi. Ekran kartı sürücüsü ve kısa süreli donmalar düzenledikten sonra...
  2. D

max. 9-10 bin tl'ye kadar laptop önerinize ihtiytacım var.

siparişi verdim, desteğin için teşekkür ederim iyi geceler
  3. D

şuan aklım çok karışık gibi ama bilgisayar alıp öyle uyuyacağım galiba. siz olsanız Dell Inspiron 3525 mı alırsınız yoksa Acer Travelmate P2 TMP215-53G mı ? ikisinden birini birazdan kesin olarak alacağım.
  4. D

hocam sizce bu nasıl ? https://www.amazon.com.tr/Acer-TravelMate-TMP215-53G-i5-1135G7-%C4%B0%C5%9Flemci/dp/B0BDSL2SB7/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=3OU3ICBHH9BHD&keywords=Acer+Extensa+EX215-54G&qid=1680296901&sprefix=acer+extensa+ex215-54g%2Caps%2C113&sr=8-2
  5. D

sizce dell mi acer mi ? hemen almalı mıyım yoksa birkaç gün daha beklemeli miyim ?
  6. D

hocam neden aman almayın onu dediniz anlamadım neden almayın onu dediniz hocam, dell 11 bin gözüküyor şu an bende 1680294802 15 bin olan bütçemi çok aşar ama hp marka olana sıcak baktım şuan teşekkür ederim
  7. D

dizi, fillm, sims benzeri oyunlar için max. 10 bin tl ye kadar laptop bakıyorum, gözüme bu çarptı sizce nasıl ? https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-amd-ryzen-3-3250u-8gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82kr00cvtx-pm-HBC00002UVIY5
  8. D

Laptop klavyesının bazı tusları calısmıyor.

herkese iyi akşamlar , 5 sene önce satın aldığım i5 işlemcili lenovo g50-70 modele sahip olan dizüstü bilgisayarımın format sonrası wifi bağlantısını hiç görmediğini farkettim, gerekli sürücüleri yükledim fakat sorun devam etti. Ben de sorunun wifi kartından kaynaklanacağını düşünüm ve yeni bir...
  9. D

F/P Monitör önerisi

400-700 arası bütçem var
  10. D

F/P Monitör önerisi

Herkese merhaba Uygun fiyatlı monitör almayı düşünüyorum, monitörler hakkında hiçbir fikrim ve bilgim yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar.
  11. D

gamming gecesi pc

cevap yazan ve yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim iyi geceler diliyorum.
  12. D

gamming gecesi pc

alıyorum, çok teşekkür ederim.
  13. D

gamming gecesi pc

son olarak anakart b450m ve toshiba 480gb ssd ekledim ve 3800 tl oldu. bütçem için ideal oldu. sizce beklemeli miyim yoksa bunu almalı mıyım ?
  14. D

gamming gecesi pc

480 gb ssd ve anakartı değiştirdim. fiyat 3800 oldu. sizce almalı mıyım yoksa biraz daha beklersem daha iyisi gelir mi ?
  15. D

gamming gecesi pc

b450m ve adata 480 gb ssd ekledim fiyat 3800 oldu. sizce almalı mıyım
  16. D

gamming gecesi pc

b450m yapabilirim anca... bütcem kısıtlı. sizce almalı mıyım yoksa beklemeli miyim
  17. D

gamming gecesi pc

Arkadaşlar sizce bu sistem alınır mı ? siz alacak olsanız neleri değiştiridiniz? https://www.incehesap.com/buff-1680-yavuz-selim-r5-1600-rx-580-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-pc-fiyati-43850/
  18. D

Bilgisayarın Kapanması

kanka psu nedir derken ne demek istiyorsun analmadım. bilgisayarım dizüstü bilgisayar msı afterbrner programından çıkan sonuçları ekleyebilirim istersen
  19. D

Bilgisayarın Kapanması

ben de aynı sorunu yaşıyorum, bilgisayar kapanmadan önce sıcaklık max 40 derece oluyor. Termal macunu yeni değiştirdim ve fanını yeni temizleyip format attım. sorun başka nereden kaynaklı olabilir ? ram sorunu da yokmuş onu da kontrol ettim program ile.
  20. D

Yardım Laptop bataryasını çıkarırsam ne olur ?

bilgisayarımı 5 yıl önce aldım ve bataryasını hiç kullanmadım kanka :d sorun olmaz yani dewamke
Top Bottom