Arama sonuçları: *

1. T

EXXENSPOR GALATASARAY MAÇLARINI KALDIRDI !

Boş iş.
  2. T

40000tl pc tavsiye gaming gen tr

Çok güzel sistem. Ufaktan bir anakart ve ram değişebilir ama bu hali ile de çok güzelmiş. canım çekti hocam o ekran kartı falan çok güzelmiş bayılşdım.
  3. T

40000tl pc tavsiye gaming gen tr

Kötü hocam. 1724897076 https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ 1724897120 Anakartı Biostar yapın ramları 32 yapın Lexar 6000mhz 32cl. 1500 TLlik soğutucu alın thermal assasins. Bir de kasayı yükseltin isterseniz vento yapın.
  4. T

350W PSU 12V Kanalından kaç Watt verir?

350-5400
  5. T

Çözüldü✓ Şöyle bir şey gördüm aldım 21k ya nasıl

Anakart ile işlemci uyumlu mu yani hocam?
  6. T

https://www.incehesap.com/asus-prime-h510m-f-r3-0-intel-h470-lga1200-ddr4-gaming-anakart-fiyati-73877/ https://www.epey.com/islemci/amd-ryzen-5-7500f.html hocam bu ikisini almayı düşünüyorum iyi mi?
  7. T

Aynen öyle paşam. İptal et, düzgün bir şeyler al.
  8. T

Ne alaka paşam? Leş gibi sistem. O psu o anakart nedir? Konu açsaydınız çok daha iyilerini atardık bütçenize göre.
  9. T

Kötü sistem. İade edin hocam.
  10. T

2K bütçem var kablosuz kulaklık önerisi

Fuxi hakkında çok olumsuz yorum var. VXE'de stokta yok zaten. Bu fiyata Blackshark v2x alıp geçin bencew.
  11. T

Apex Legends'de bir den bire PASS geldi ?!?!?!?!

PREMİUM kısmı bilmiyorum anlamıyorum hocam.
  12. T

Anlamadım sonra ki sezonlar da mı bedava olacak?
  13. T

Bilgiye nereden ulaştınız hocam? Bir de ben yeni başladım 3 gün oldu. Bayadır oynayan arkadaşlarım var günde benden daha fazla oynuyorlar, onlar alamadı ben nasıl aldım?
  14. T

Arkadaşlar selam. Normal bir oyundu, öldükten sonra lobiye döndüm, bir sürü packler, silah skinleri, normal skinler falan geldi. Menüye döndüğüm de sanırım Pass vardı. Bende şu an Pass mı var? Çünkü ben Pass almadım. Mesela bu bannerler bende yoktu ama bir anda hediyeler ile birlikte...
  15. T

Fenerbahçe 13 14 çubuklu arkasındaki ülker yazısı dijital mi baskı mı

Türk telekom ve doğuşçay, zamanında reklam amaçlı dijital baskı yapıyordu ücretsiz hocam. O zamana denk gelmiştir belki.
  16. T

Gerek yok hocam. Barkod çıkıyor ve dijitalmiş zaten. O zamanlar da dijital çakma bulunması zordur.
  17. T

Evet dijital çünkü orjinal.
  18. T

Baskı değil tabii ki de.
  19. T

bol macrolu mouse önerisi

haydaa, üretimi bitmişti evet. Sahibinden üzerinden fazlaca var. Muhteşem mouse ömürlük.
Top Bottom