Arama sonuçları: *

1. Rtx 2070 super ryzen 5 3600x sistem

Rtx 2070 super ryzen 5 3600x sistem

Kasa:Asus Tuf GT301 ektra cooler master fan rgb ekstra cooler master fan takılı 1 adet rgb İşlemci: AMD Ryzen 5 3600x Soğutucu: Snowman T6 Ultra Ekran Kartı: Palit Rtx 2070 Super Ram:2x8GB 3200mhz hyperx predator cl16 Anakart:Asus Tuf b450 pro Psu:Fsp Hydro 700w 80+Bronze Depolama:500gb ssd...
  2. RevanKılıçdaroğulları

4 ssd arasında kaldım seçmeme yardım edin

Neyse ya muhtemelen samsun 990 pro alacağım 1696861870 Son olarak artık bu ikisi arasında kaldım fiyat farkı çok yüksek
  3. RevanKılıçdaroğulları

Arkadaşlar trendyolda 4079 a furry renagede 2tb satıyor techburada bu adamlar isim falan değiştiren dolandırıcı olabilir mi biraz yorumlarından şüphelendim açıkcası
  4. RevanKılıçdaroğulları

Ben çok fazla oyun kurup silen biriyim açıkcası her oyun sarmıyor çünkü ki günümüzde oyunların çoğu artık 70 gb üstü elimde samsung 870 evo plus var zaten amazon de den toplam 1.4 e falan ayarlamıştım ama samsungun diğer rakiplerine nazaran yarı yarıya daha az garanti sunması üzücü 1696852648...
  5. RevanKılıçdaroğulları

Yazma garantisi konusunda takılı kaldım açıkcası 5.3 e alabilirim samsungu ama firecuda ya da furry renagede in 2 kattan fazla garantisi var samsunga göre
  6. RevanKılıçdaroğulları

Gigabyte Aorus gen4 7300vs seagate firecuda 530

Şuan kingston furry renagade de ilgimi çekti oda fena durmuyor 3ptb veri yazma garantisiyle firecuda 530dan daha fazla garanti vermişler hızıda yakın o civarlarda
  7. RevanKılıçdaroğulları

Samsung 990 pro, seagate firecuda 530, Gigabyte aorus gen4 7300, kingston furry renagade hızları birbirine yakın 4 ününde dram i var en iyisi samsung diyorlar ama en fazla garanti yazma furry renagade de 3ptb firecudanınki 2.5 ptb gigbyte ın 1.4ptb samsungun 1.2ptb fiyat olarak samsung 5.500...
  8. RevanKılıçdaroğulları

Kullanım ömrü ne kadar şuanlık aklımda firecuda var 5.5k ya laptop için
  9. RevanKılıçdaroğulları

Hocam link atar mısın? bulamadım da
  10. RevanKılıçdaroğulları

Arkadaşlar cihazım laptop Asus tuf a15 heatsinkleri sökülüyor mu bilmiyorum ama heatsinkle taksam takılır mı yok sa çıkarsam mı birde hangisini almam lazım aorusun heatsinkler çıkıyor eminim ama seagateinkilerden değilim o yüzden 5400 e tr den heatsinksiz alabilirim ya da 5k ya amazon almanyadan...
  11. RevanKılıçdaroğulları

Razer Barracuda Pro alınır mı?

Kulaklıkdan vazgeçtim ssd alacam
  12. RevanKılıçdaroğulları

Logitech alasım varda androidle uyumlu değil ki cihazları usb ile çalışıyor genelde
  13. RevanKılıçdaroğulları

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/razer-barracuda-pro-wireless-vs-razer-barracuda-x-wireless-2021/33844/26804?usage=19&threshold=0.18 Buradaki farka göre baya fsrk var arada yine daha önce arctis 7+ kullandım galaxy buds 2 kullandım galaxy buds 2 müzik konusunda 7+ ıda yiyor...
  14. RevanKılıçdaroğulları

Pro ya göre daha kötü duruyo açıkcası aradığımı bulamam gibi onlarda 1696791861 Şimdi ben bu cihazla sadece oyun oynamayacağım müzikte dinleyeceğim
  15. RevanKılıçdaroğulları

6500₺ ye Razer Barracuda Pro alınır mı veya bu fiyata alabileceğim daha iyi bluetooth kulaklıklar var mı aynı zamanda telefona baplayabileceğim?
  16. RevanKılıçdaroğulları

Arkadaşlar çift mi tek mi bunun kanalı yazmıyor ne yapmam gerek?

Arkadaşlar benim cihaz Asus tuf a15 ryzen 9 7940hs rtx 4070 140w 16gb dual channel olması lazım ama dual mi single mı kaç channel oldupu yazmıyor tek se bunu nasıl çift yapacağım laptopda 2 tane 8 takılı 1695835656 Uygulamayı güncelleyince üstteki 8x32 de 4x32 ye düştü
  17. RevanKılıçdaroğulları

Gaminggecesinden rival 650 aldım

Hafif sevmiyorum ağır olması ilk tercihlerimden genelde 1694203868 Basilis v3 pro ya göre 1400 civarı fiyat farkına değer gibi duruyo
  18. RevanKılıçdaroğulları

Gaminggecesinden rival 650 aldım

Arkadaşlar 1 ay sonra 3.5k ya basilisk v3 pro almak vardı aklımda gamingecesinde 3k ya inmiş elimde 1.5k vardı üstünü tamamlayıp 1650 ye aldım rival 650 yi 2 3 yıldır rival 710 kullanıyordum belki 4 yıl olmuştur hem kablodan hem artık tekerleğin takılıklık yapmasından gına gelmişti yere düşürdük...
  19. RevanKılıçdaroğulları

Hangi kulak üstü kablosuz kulaklık alınmalı?

Razer barracuda pro daha donanımlı ve benim isteklerime uyuyor gibi görünüyor ve daha ucuz corsair void elite premıumdan zamanında steelseries arctis 7+ ile ilisi arasında kalmıştım voidi almamayı tercih etmiştim 1694154103 Steelseries kullanmak istemiyorum artık transmitter olayından sıkıldım...
  20. RevanKılıçdaroğulları

Hangi kulak üstü kablosuz kulaklık alınmalı?

Dost nova serisi müsik konusunda baya kötü diyorlar vova pro da hires oldupundan o farklıdır belki ama oda çok pahalı duruyo arctis 7+var zaten ama transmitteri kırıldı teminde edemiyorum kablolu kaldı elimde galaxy buds 2 var 7+dan daha iyi müzik performansı var 7+ oyun konusunda iyi ama...
Top Bottom