Arama sonuçları: *

1. Z

Realtek audio console usb algılamıyor

Realtek Audio Console usb girişli kulaklığımı algılamıyor daha önceden algılamıştı fakat şimdi görmüyor ne yaptıysam gösteremedim. çıkartıp taktım aygıt yöneticisinden kulaklığı kaldırdım yeniden algılamasını sağladım fakat olmadı. 1600172656 yardım
  2. Z

200 250 tl arası ups güç kaynağı

var mı öneriniz dostlar ?
  3. Z

santral korumayacağım altı üstü bir bilgisayar koruyacağım bilgisayar kapanmasın ben kapatayım yeter.
  4. Z

dostlar ups güç kaynağı alacağım yaşadığım yerde sürekli bir şekilde elektrik kesintisi oluyor öneriniz var mı
  5. Z

180 230 tl arası kulaklık önerisi yapar mısınız?

bu fiyata alınır mı ? titreşimli falan güzele benziyor. https://www.trendyol.com/gamebooster/gb-h7-spirit-wheel-virtual-7-1-vibration-gaming-rgb-headset-p-5890519
  6. Z

kulaklık önerisi

alpha x birazcık eski bir kulaklık o yüzden pek tercih etmiyorum yeni olanlardan var mı bildiğin.
  7. Z

kulaklık önerisi

dostlar iyi forumlar olsun 150 200 tl arası kulaklık için bütçe ayırdım f/p anlamında önerebileceğiniz güzel kulaklıklar var mıdır https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-23-agita-siyah-usb-7-1-rgb-ledli-titresimli-surround-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-p-HBV00000LGZKF bu güzele benziyor çünkü...
  8. Z

Hangi işlemci daha iyi

dostlar biraz açıklayıcı olun yani neden 1600x diğerlerinden iyi mesela ben sadece oyun oynayacağım desem 3500x alınmaz mı
  9. Z

Hangi işlemci daha iyi

işlemci alacağım fakat birkaç site kafamı karıştırdı aşağıda verdiğim işlemcilerin hangisi daha iyidir hangisini almalıyım lütfen önerin. Ryzen 5 1600 af (12nm) Ryzen 5 2600 ryzen 5 3500x ryzen 5 3600 : bütçeyi zorlarsam çok zor. https://versus.com/tr/amd-ryzen-5-1600x-vs-amd-ryzen-5-2600...
  10. Z

1660 Super & Ryzen 5 1600 Sistem Nasıl?

Dostlar Anakart 2133 mhz değil oc ile birlikte ( 3600mhz )
  11. Z

1660 Super & Ryzen 5 1600 Sistem Nasıl?

işlemci düşük kalmış biraz onu yükselt tavsiyemdir. Ryzen 5 1600'ün 12nm işlemcisi var zen mimarisiyle geliyor onu almanı tavsiye edebilirim.
  12. Z

Öneri #EvdeKal Dizi Film önerir misiniz?

bloodshot durdurulamaz güç : izlemenizi tavsiye ederim Vin Diesel oynuyor gerçekten güzel bir film la casa da papel
  13. Z

oyun önerisi

League of legends . Global Offensive. Don't Starve Together : hayatta kalma arkadaşlarınla oynayabilirsin. Business Tour : arkadaşlarınla oynayabilirsin monopoly oyunu. Hand Simulator Survival : biraz zor kontrolleri fakat arkadaşlarınla oynayınca çok komik olabiliyor.
  14. Z

Öneri Mobil oyun önerisi

Clash Royale : kart oyunu saldırı savunma tft : taktik savaşları brawl stars : 3 kişi oynanabiliyor çoklu tekli eğlenceli bir oyun drift racing : araba için eğlenceli olabilir.
  15. Z

Bilgisayar hızlandırma

Windows üzerinden yaptığınız işlemler pek bir fayda etmez. en çok 5.10 fps oynar. önerim şu olabilir sana kullandığın ekran kartının oyunlar için çıkardığı özel ayar yapan programları var kontrol et derim. örnek : Geforce - Experience örnek : Control Paneli Sürücüleri ufak bir hızlandırma...
  16. Z

ÜCRETSİZ DÜŞÜK SİSTEMLİ OYUN TAVSİYESİ

Don't Starve Together : Tek veyahut arkadaşlarınla oynayabilirsin " hayatta kalmaya " çalışıyorsun. Business Tour : Board Game oyunu monopoly tarzı neredeyse aynısı eğlenebilirsin. Just Cause 1
Top Bottom