Arama sonuçları: *

1. K

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat: 13800 tl Amd ryzen 5 5600 Asus prime b550m k Corsair vengeance 8x8 Zotac 3060 ti Kioxia 500gb m2 ssd Vento vg15fe 750w
  2. K

Lolü nasıl açacağım?

3 günde 3 kez yeniden yükledim ve artık gerçekten sıkıldım yükleme 3 saat sürüyor ve galiba gerçekten 4. Kez yükleyeceğim pfff
  3. K

Lolü nasıl açacağım?

Işte o yüzden soruyorum nasıl gireceğim oyuna
  4. K

Lolü nasıl açacağım?

Beyler ben pc ye format attım ama dosyaları yedekledim lolü n dosya konumu var ama client eski client nasıl oyuna gireceğim
  5. K

Bu Sistemin oynatacağı oyunlar

girişte bütün hataları veriyor yarım saat uğraşıyorum oyuna girmek için giriyorum youtube videosu ayar falan derken sonra oyuna giriyorum girerken ekran kartı hatası veriyor sonra oyunda 10 fps veriyor ve oyuna girmesi falan da 15 dk geçiyor o yüzden gerek yok :d zaten hikaye tabanlı oyun...
  6. K

valorant kaldırmıyor lol de 30 40 fps arası ama sadece lol oynamaktan sıkıldım o yüzden oyun önerisi konusu açtım 1612886698 deneyeceğim 1612886797 onuda deneyeceğim
  7. K

arkdaşlar bu çöp sistemin oynatacağı oyunlar önerebilir misiniz
  8. K

Gaming Gen Dolandırıcı Mı? (sanırım)

bende gaming gen den pc toplamayı düşünüyordum iptal etme durumu yok pc yi göndersinler yeter de şimdi içime kurt düştü
  9. K

Gaming Gen Dolandırıcı Mı? (sanırım)

knk firma güvenilir karışıklık olmuş olabilir firmayla tekrar iletişime geçmeni tavsiye ederim
  10. K

Fiyat/ Performans Masaüstü PC Tavsiyeleriniz?

"kararsız insan olmanın zararları" oyun performanslarına baktım super daha iyi zaten i3 piyasada en çok fps veren ekran kartlarından biri ama uzun vadede rx5500xt ve i5 i tercih ederim birkaç seneye i3 güçsüzleşir gibi ama fiyat performans açısından kısa vadede i3 150 super efsane ikili tercih...
  11. K

tamam önerim oydu https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/intel-i3-10100f-3-6ghz-gtx1650-super-4gb-8gb-ram-240gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html bu da ssize baya iyi performans verir biraz depolamasını arttırırsanız gayet iyi
  12. K

açıkçası 1000 tl daha fazla vererek https://www.gaming.gen.tr/urun/26868/nova-5500xt-intel-i5-10400f-asus-dual-rx5500-xt-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#reviews bunun psu sunu değiştirsen efsane bilgsiyaar forza horizon 4 ultra grafikler 90 a yakın fps verir baya da işini görür
  13. K

Bu sistem iyi midir?

evet bu sistem gayet iyi ve indirimde gönül rahatlığıyla alabilirsin ama rx 580 mi 5500 xt mi arada kaldım darboğaz yapmaz ve gayet iyi parçalar 1610355348 ama psu su çöp alacaksan site ile irtibata geçmeni tavsiye ederim değiştirmezlerse geldikten sonra yeni psu alırsın
  14. K

Bu sistem iyi midir?

peki fiyat performans açısından fiyatı bu civarlarda olan iyi sistem var mıdır
  15. K

Bu sistem iyi midir?

ben ilk sistemi beğendim aslında oyunlarda düşük fps darboğaz falan yaparsa işlemciye 10100f falan deneyebilirm alanlar şuan memnunmuş
  16. K

Bu sistem iyi midir?

bu nasıl https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t-10/
  17. K

Bu sistem iyi midir?

sabrederim de şuan alma durumum yok 2 3 ay sonra abdullah abinin çıkardığı sistem 15 dk de stok bitiyor
  18. K

Bu sistem iyi midir?

işlemci ne olmalı?
  19. K

Bu sistem iyi midir?

Arkadaşlar geçen günde böyle bir başlık açıp alıcağım sisteme karar vermiştim ama aşağı yukarı oda 8000 lira civarına denk geliyordu. Şimdi bir sistem daha buldum monitörümle birlikte 7300tl bir kasa buldum ve bunu almaya karar verdim https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t/ ayrıca...
  20. K

Sıfırdan pc toplayacağım parçalar uyumlu mu?

gamegaraj da palit sizin gösteriğniz ekran kartı stokta yok ne yapmalıyım o ekran kartını internetten alıp kasa geldikten sonra mı takayım öyle yapacaksan gamegarajdan hangi ekran kartını seçmeliyim
Top Bottom