Arama sonuçları: *

1. F

Yardım Fotoğraftaki Ölü pixel mi Sıkışmış pixel mi ?

Arkadaşlar bu sabah odamı temizlerken laptopum biraz tozlanmış diye kaliteli bir bezle ekranın tozunu aldım sonrasında tam ortada leke sandığım mor renkte(beyaz arka planda) bir ölü veya stuck(sıkışmış) pixel yakaladım tam olarak ne olduğunu anlayamadım ama sadece beyaz renkte görünüyor benim...
  2. F

RTX 3060 laptop ile düşük fps

Arkadaşlar dual ram yükseltmesi yaptım inanılmaz derecede fark etti bilginize
  3. F

Ölü pixel mi? Sıkışmış pixel mi?

Arkadaşlar bu sabah odamı temizlerken laptopum biraz tozlanmış diye kaliteli bir bezle ekranın tozunu aldım sonrasında tam ortada leke sandığım mor renkte(beyaz arka planda) bir ölü veya stuck(sıkışmış) pixel yakaladım tam olarak ne olduğunu anlayamadım ama sadece beyaz renkte görünüyor benim...
  4. F

Çözüldü✓ 3060 ekran kartında Gpu'nun anlık %100 olup oyunların 10 fps e düşme sorunu

Soran arkadaşlar için sadece fanları açıp hava sıktım arasına ve sorun kalmadı herhangi başka bir işlem yapmadım bir toz yumağı gpu fanını durduruyordu yada yavaslatiyordu PC de yeterli güç gelmeyecegini anladığından sanırım tam verim sağlamıyordu
  5. F

bildiğim kadarıyla işlemci ile çalışan oyunlara etkisi olsada gpu ya bağlı oyunlarda olmuyor ama sende olduysa umudum arttı biraz
  6. F

ram istettim şuan kargo bekliyorum ancak internetteki testlerde çok bir şey fark etmediğini gördüm o sebeple başlığı açtım ACER NİTRO AN 517 54 rtx 3060 i5 11400h Excalibur g770 gtx 1650 i5 12450h
  7. F

Ona arkadaşım ile beraber baktık benim ekran kartım 95 watt iken arkdaşımın ekran kartı 75 watt falandı
  8. F

3060 ekran kartı i5 11400h 1x16 ram var lol valo gibi oyunlarda 100 fps leri zor görüyorum hikayeli oyunlarda fena değil ama zaman geçtikçe kötüleşiyor 1650 ekran kartı olan arkadaşlarım 200+fps görürken 3060 ile nden benim fps değerlerim daha düşük konudan anlayan biri yardımcı olablir mi?
  9. F

Çözüldü✓ 3060 ekran kartında Gpu'nun anlık %100 olup oyunların 10 fps e düşme sorunu

arkadaşlar ekran kartında temassızlık varmış fanların arasına toz sıkıştığı için
  10. F

Çözüldü✓ orijinal ram için güvenilir link yada site atar mısınız

arkadaşlar 16gb 3200 mhz cl 22 ddr4 notebook ram lazım fiyatı biraz pahalı diye güvenilir ve orjinal bir site arıyorum tavsiyesi olan yardımcı olabilir mi ?
  11. F

gpu kullanımım normal laptopumu kullanırken %0 ve herhangi bir oyuna girdiğim anda %100 e fırlıyor oyun inanılmaz şekilde kasarak açılıyor ddu ile driver silip yükleyince düzeliyor ama reset atınca yine aynı sorun oluyor 3 gündür uğraşıyorum format attım sürücü güncelledim eski sürücüyü yükleyip...
  12. F

Yardım laptopta hiç şarj kalmayınca şarja takınca ışık yanmaması normal mi ?

laptopun şarjı bitince şarja takıyorum ışığı yanmıyor biraz fişi çıkarıp takınca falan düzeliyor adaptör sorunlu olabilir mi ?
  13. F

Yardım valorant da ekranın solunda siyah kare çıkıyor

oyun içi solda siyah kare çıkıyor ve görüşü engelliyor dikkat dağıtıyor acil yardım eder misniz ?
  14. F

Yeni sistem kurulumu destek

Yeni 3060 ekran kartlı bir laptop aldım ancak oyunlarda FPS değerleri düşük nvidia ve Windows sürücüleri de guncelledim ama akıcı bir oyun deneyimi yoj yardımcı olur musunuz sorun nerede acaba
  15. F

Yardım Gün sonu bu iki sistemden birini alacağım yardım eder misiniz?

17.3 lazım bro ya mimarlık da lazım oluyor
  16. F

Acer iyi bir marka değil o yüzden emin olamadım kasası da plastik
  17. F

Bende öyle düşünüyorum ama acer iyi bir marka değil ve kasası çok dandik geldi bana emin olamadım
  18. F

https://www.hepsiburada.com/msi-alpha-17-b5eek-018xtr-amd-ryzen-7-5800h-16gb-512gb-ssd-rx6600m-freedos-173-144hz-fhd-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00000ZAY8L?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail...
  19. F

Sistem önerisine ihtiyacım var

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an517-54-intel-core-i5-11400h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-173-tainabilir-bilgisayar-nhqf7ey001-p-HBCV0000156DKE?url_src=and-product-detail Böyle bir şey buldum ne düşünüyorsunuz alınır mı sizce?
Top Bottom