Arama sonuçları: *

1. corez

Ekran Kartıma Fan Mı Lazım?

Ekran kartinin markasi ne , kasa ici yeteri kadar hava aliyor mu
  2. corez

Gainward rtx 4070 super ghost ısı değerleri normalmi?

Fan kotu degil kabul edilebilir ekran kartini satip baska bir markanin ekran kartini alabilirsiniz biraz baktidma gainward in ustundeki fanlar zaten kotuymus
  3. corez

atın sizin icin bakayım
  4. corez

ön fanların markası nedir cfmlerine bakılmalı rpm degil
  5. corez

onada kesin bir şey söylenemez mesh kasa ise yan camlını söküp ısı degerlerinde oynama olcak mı ona bakabilirsin eger daha düsüyorsa fanlar zayıf geliyor demektir fazla fan koymanın mantıgı yok örnegin 3 fan atarsın toplam 100 cfm verir , baska markanın 3 fanını atarsın 250 cfm verir cfm dedigim...
  6. corez

evet takılabiliyor ama boyutları aynı olması lazım ama cözüm olur mu bilmiyorum üstündeki ısı boruları kalitelimi gainwardın degil mi hicbir bilgim yok
  7. corez

ekran kartının üstündeki fanlar iyi degil o üstündeki fanları cıkartıp tak noctua fanı tertemiz sessiz ve soguk calıssın
  8. corez

Gainward Ghost 4070 Super alınır mı?

fanları cok sesli , yeterince sogutamıyor ben olsam almazdım 1 2k para icin gainwarda ödenmez birkere alınıyor neticesinde
  9. corez

Gainward ghost 4070 super ses ve ısı sorunu

olur ama acele etmenize gerek yok , iade hakkınız garantiniz var zaten
  10. corez

40 db sesi az degil ama o tam yükte calısan fan sesi yani siz devamlı fanı tam yükte calıstırmıcaksınız oyun oynarken calısıcak kulaklık yada hoporlorden ses geldiginde bastırır o sesi
  11. corez

teknik verileri ortada ses takıntınız varsa ben direk iade edmiş olrudum burdaki forumda adam zoko nun 30 db ses yapan fanına ses yapmıyor diyen bile var :D
  12. corez

hocam o tam yükte sogutma performansı icin tam rpm dönüyor fanlar 30 db ile 40 db arasında cok fark var ses konusunda benim kasadaki fanlar tam yükte 20 db ses cıkarıyor 20 db kulaga gelmez anakartın elektrik sesini duyarsın fanın sesini duymazsın
  13. corez

40db ses cok fazla hocam iade et 25 üstü yorar bendede ses takıntısı var bütün fanlar 140mm be quiet silent wing , ekran kartı %100 yükte 40db cok fazla 25 bandında olsaydı iyidi
  14. corez

40db neymiş klima gibi :D
  15. corez

Yurtdışı ekran kartı alınır mı??

ben oyle aman aman elektirigi etkileidgini gormedim hocam 7 24 klima calisiyor onlar ondan daha cok harciyor zaten gunde bir saat felan yuk biniyor
  16. corez

yok normal calisanim😃
  17. corez

yok hic yasamadim zaten cok sorun yasancak seyler degil birde sorun olursa tamirciye gonderirirsiniz yaparlar
  18. corez

4090 kullaniyorum almanyadan aldim
  19. corez

Rtx4070 süper cs 2 fps

burdaki kitle bir degişik o 10 fps bile kovalayan adam var amac monitorun destekleyip desteklememesi degil fpsde onu görecek başka bir şey degil fps degişikliginin bir cok nedeni olabilir update gelmiş olabir cs'ye en basitinden
  20. corez

Çözüldü✓ Ekran Kartımı Nasıl uzun süreli kullanabilirim en iyi şekilde

kullanmadıgın sürece bende 3070 var oyunla işim yok öyle alırken hazır kasa aldıydım ucuza gelmişti daha birkez fan calıstırdıgını görmedim
Top Bottom