Arama sonuçları: *

1. C

Yeni alınan monitörde ölü piksel!

evet bende ondan korkuyorum zaten
  2. C

dünden beri siliyorum geçmiyo zaten yeşil ışık bildiğiniz parlıyor 1721864389 hocam monitör güzel hz i olsun hdr özelliği falan var ancak hem ölü pikselli hem asansörü yok hemde hoparlörü yok direkt iade edebilirsem internetten aoc 24g4x alıcam
  3. C

umarım direk uğraştırmadan iade kabul ederler çünkü vatan bazen uğraştırabiliyormuş
  4. C

bir şey sorcam orda direk iade kabul ederlerse direk orada parayı karta gönderiyorlarmı yoksa 2 günde falanmı geliyo para?
  5. C

bu da masaüstü görüntüsü 1721861328 cumartesi aldım yani 5 gün oldu 1721861349 cumartesi aldım daha 5 gün oldu.
  6. C

14 gün cayma hakkı online siparişlerde var diye biliyorum
  7. C

orda test ettirerek aldığımız için siz yapmışsınızdır diyerek iade kabul etmezler diye korkuyom acaba monitörü beğenmedim bahanesiylemi iade etmeye çalışsam
  8. C

yakınlarştırdığım için büyük gözüküyo normalde noktadan daha küçük ancak yinede rahatsız ediyor çünkü ilk defa çalışıp aldım ve ilk güzel monitörüm
  9. C

Öncelikle merhaba değerli forum üyeleri direkt konuya geçmek istiyorum cumartesi günü vatan bilgisayarın mağazasından lg 24gs60f gaming monitör aldım orada alırken test ettik ve monitörün bir sorunu yoktu ancak dün monitörü koyu temada kullanırken yeşil bir nokta gözüme belirdi ve ölü piksel...
Top Bottom