Arama sonuçları: *

1. ExPeror

🔥İndirim S23 FE 256GB 20250TL TRENDYOL SATICI

Fiyat baya iyimiş taksit seçeneği var mı acaba mağazada
  2. ExPeror

🔥İndirim Huawei Watch Fit 3 Lansmana Özel 3999TL! (700TL Değerinde Kayış Hediyeli!)

Mh sorduğumda 300 adetle sınırlı olduğunu söyledi
  3. ExPeror

🔥İndirim Huawei Watch Fit 3 Lansmana Özel 3999TL! (700TL Değerinde Kayış Hediyeli!)

Hepsiburadadan ücretsiz kayışı nasıl alıyoruz? Sepette 700 ₺ ekliyor Bu arada kendi sitesinde nasıl 4049 a geliyor hocam?
  4. ExPeror

Alınır mı ki? Samsung almayı düşünüyordum ama fiyat farkı var biraz ve pili yüzünden buna yöneldim
  5. ExPeror

🔥İndirim Boyner'de 1000TL Üzeri Alışverişlerde %50 İndirim!

Aynı sorun bende de var ayakkabı seçtim 1000 üstü ama kuponu uygulamıyor
  6. ExPeror

🔥İndirim Garanti bbva-bonus flaş 200 TL bonus kampanya🔥

Peki kampanyada 150 ₺ yazıyordu acaba ekstra 50 mi veriliyor yoksa kampanyaya bonusflaştan katıldım 1713373418 He tamam hocam şimdi anladım garantipay ile ödeyince ekstradan 50 veriliyor gayet iyi kampanya
  7. ExPeror

HB 800 ₺ lik alışverişe 200 bonus mu veriyordu ? Daha önce garantipay kullanmadım
  8. ExPeror

Şuan hb üzerinden 750 üstü alışverişe garantipay ile öndersek ne kadar bonus veriyor? Daha önce garantipay kullanmadım. Bu arada bonus nerelerde geçiyordu
  9. ExPeror

2K için hangi monitör tercih edilmeli?

Asus'un bu modeli var https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg27aq1a-1ms-mprt-170hz-2k-ips-freesync-g-sync-uyumlu-gaming-monitor.html bir de Msi ın var https://www.n11.com/urun/msi-g274qpf-27-1-ms-170-hz-adaptive-sync-wqhd-rapid-ips-led-monitor-45098023?magaza=gpnteknoloji kullanım hem 2k ps5...
  10. ExPeror

🔥İndirim asus leptop indirimleri 13999 TL 19500tl

19 olan alınır mı? İps ekran ve gpu için çok yoğun kullanım olmayacak
  11. ExPeror

🔥İndirim Anker 325 Powerbank 20000mAh 799 TL

Hatalı fiyat mı yoksa
  12. ExPeror

[SON GÜN!] 🔥🔥 PLAYSTATION RDR2 ULTİMATE 204TL 🔥🔥

Ps5 te 60 fps desteklemiyor değil mi? Pcde oynadım 4kda denemek istiyordum
  13. ExPeror

🔥İndirim 100 TL Playstore kodu, Hediye Twitch Aboneliği, Getir'de 75 TL İndirim!

mesaj attığımda aynı hatayı ben de aldım 100 mbps kullanıyorum kimseye vermemişler anlaşılan
  14. ExPeror

🔥İndirim 🔥🔥AMAZON 200TL ALIŞVERİŞE 80TL İNDİRİM🔥🔥

uzun zaman sonra hesabı uygun gördüler o.O2
  15. ExPeror

PS5 Bluetooth adaptörle Kulaklık bağlanır mı?

Sorma ya en son 1.5 yıl önce kullanıyordum her cihazla kablosuz bağlanabiliyordum. Ps'i alırken dikkat etmedim meğer her kablosuz kulaklığı desteklemiyor
  16. ExPeror

eyvallah knk bilgilendirme için sağol. mecbur ya usb dongle kulaklık alacağız yada kabloludan devam
  17. ExPeror

TV de bluetooth desteği yok ama usb girişi var ona ubs dongle takarsam işe yarar mı onu merak ettim aslında
  18. ExPeror

şuan öyle kullanıyorum tüm cihazlarda kablosuz kullandığım için başta alışamadım
  19. ExPeror

Dostlar ps5 aldım huawei freebuds 5i kulaklığım var fakat ps5e doğrudan bağlanmıyor. TP Link bluetooth 5.0 adaptör alırsam kulaklığı bağlayabiliyor muyuz ? veya televizyonun usb girişine taksam destekler mi SEG 4K TV Destekler mi ?
Top Bottom